All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • High Fiber
    Remove High Fiber
Sort by
  • locked-in price
    Goya Prime Premium Low Sodium Black Beans, 15.5 oz
    locked-in price
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.39
    $0.09/oz
    was $1.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Goya Red Kidney Beans, 16 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.12/oz
    was $2.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Wyman's Wild Blueberries, 3 lbs
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $3.66/lb
    was $14.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Goya Small Red Beans, 16 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.69
    $0.11/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Thomas' Nooks & Crannies The Original Light Multi Grain English Muffins, 6 counts, 12 oz
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $5.00
    Mission Zero Net Carbs Original Tortillas, 14 count, 8.89 oz
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.50
    $0.28/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Kanzen Meal Shrimp Teriyaki with Edamame and Broccoli, 11.5 oz
    locked-in price
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.43/oz
    was $6.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Nature Valley Peanut Butter Dark Chocolate Protein Chewy Bars, 1.42 oz, 5 count
    locked-in price
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $2.99
    $0.42/oz
    was $3.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Kind Protein Max Raspberry Cocoa Crisp High Protein Bar, 2.2 oz, 4 count
    locked-in price
    High Protein
    High Fiber

    Open Product Description
    $5.99
    $0.69/oz
    was $8.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Calbee Harvest Snaps Lightly Salted Baked Green Pea Snacks Sharing Size, 8.5 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.99
    $0.70/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Catalina Crunch Blueberry Muffin Protein Cereal, 8 oz
    locked-in price
    High Protein
    High Fiber

    Open Product Description
    $6.99
    $0.87/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Fudgsicle The Original Fudge Frozen Dairy Dessert Pops, 18 count, 29.7 fl oz
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.99
    $0.20/fl oz
    was $7.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    MorningStar Farms Spicy Black Bean Vegetarian Burgers, 4 count, 9.5 oz
    High Fiber
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.53/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Bella Sun Luci Halves California Sun Dried Tomatoes, 3 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $1.50/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Joyride Uncommon Candy Sour Blue Raspberry Soft & Chewy Strips, 3.5 oz
    High Fiber
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.49
    $1.28/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $19.99
    Kind Dark Chocolate Nuts & Sea Salt Bars Value Pack, 1.4 oz, 12 count
    High Fiber
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $13.99
    $0.83/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Schmidt Old Tyme 647 Rye Bread, 15 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.29/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Navitas Organics Organic Cacao Powder, 8 oz
    Organic
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $11.49
    $1.44/oz
    was $11.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 4 for $10.00
    Seeds of Change Organic Quinoa, Brown & Red Rice with Flaxseed, 8.5 oz
    Organic
    High Fiber
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.59
    $0.42/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Irresistible Cavatappi Pro-Gut Pasta, 14.5 oz
    locked-in price
    High Fiber
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.99
    $0.14/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Minute Brown & Wild Rice, 8.8 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.99
    $0.23/oz
    was $2.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Kuner's Southwest Mild Jalapeños Pinto Beans, 15 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.99
    $0.13/oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Chickpeas, Garbanzos, 16 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.49
    $0.09/oz
    was $1.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Catalina Crunch Fruity Protein Cereal, 8 oz
    locked-in price
    High Protein
    High Fiber

    Open Product Description
    $6.99
    $0.87/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $9.99
    Kellogg's Frosted Mini-Wheats Original Breakfast Cereal, High Fiber, 29.5 oz Box
    High Fiber
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.89
    $0.23/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Kellogg's Special K Red Berries Granola, Protein Granola, 11 oz Bag
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.99
    $0.36/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Joyride Uncommon Candy Sour Watermelon Wedges Soft & Chewy Gummies, 3.5 oz
    High Fiber
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.49
    $1.28/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Lightlife Original Tempeh, 8 oz
    Organic
    High Protein
    High Fiber

    Open Product Description
    $2.79
    $0.35/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Schmidt Old Tyme 647 Multigrain Bread, 18 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.25/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Schmidt Old Tyme 647 Seeded Rye Bread, 15 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.29/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th