Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Drizzilicious S'mores Rice Cake Bites, 4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $1.00/oz
  • QUAKER Salt Free Rice Cakes, 4.47 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $1.00/oz
  • Quaker Rice Cakes Chocolate 7.23 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.68/oz
  • Quaker Rice Crisps Caramel 3.52 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.29
    $0.93/oz
  • Bowl & Basket Multigrain Rice Cakes, 4.9 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.61/oz
  • Coco Lite Original Multigrain Pop Cakes, 2.47 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $1.15/oz
  • Lundberg Family Farms Salt-Free Brown Rice Cakes, 7.1 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.99
    $0.59/oz
  • Brad's Organic Rice Cakes with Milk Chocolate, 3.5 oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $1.28/oz
  • Quaker Rice Cakes Apple Cinnamon 6.53 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.69/oz
  • Quaker Rice Cakes Tomato & Basil 6.1 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $4.49
    $0.74/oz
  • Quaker Rice Crisps Caramel 7.04 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $0.78/oz
  • On Sale!
    Like Air Minis! Brownie Flavored Drizzled Rice Cakes, 4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $1.00/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Quaker Caramel Rice Cakes, 6.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.69/oz
  • Bowl & Basket Apple Cinnamon Rice Cakes, 6.52 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.46/oz
  • Coco Lite Maui Onion Multigrain Pop Cakes, 2.64 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $1.15/oz
  • Seawon Green Life Crunchy Pop Rice Roll, 7 count, 2.7 oz

    Open Product Description
    $2.99
    $1.11/oz
  • Be In Your Element Organic Dark Chocolate Dipped Rice Cakes, 3.5 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.29
    $1.51/oz
  • Be In Your Element Organic Milk Chocolate Dipped Rice Cakes, 3.5 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.29
    $1.51/oz
  • Lundberg Family Farms Lightly Salted Brown Rice Cakes, 7.1 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.99
    $0.59/oz
  • Brad's Organic Rice Cakes with Dark Chocolate, 3.5 oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $1.28/oz
  • Quaker Lightly Salted Rice Cakes, 4.47 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $1.00/oz
  • Quaker Rice Cakes Caramel Chocolate Chip 7.4 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.61/oz
  • Quaker Rice Cakes White Cheddar Naturally & Artificially Flavored 5.50 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $4.49
    $0.82/oz
  • Quaker Rice Crisps Cheddar 6.06 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $0.91/oz
  • Suzie's Organic Corn Lightly Salted Thin Puffed Cakes, 4.6 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.79
    $1.26/oz
  • Suzie's Organic Lightly Salted Brown Rice Thin Puffed Cakes, 4.9 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.79
    $1.18/oz
  • Undercover Vanilla Drizzle Frosted Quinoa Crisps, 3.0 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Egg Free

    Open Product Description
    $5.19
    $1.73/oz
  • Be In Your Element Organic Strawberry'N'Cream Dipped Rice Cakes, 3.5 oz
    Organic
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.29
    $1.51/oz
  • Coco Chocolate Pop Bitez, 4 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.99
    $1.00/oz
  • Drizzilicious French Toast Rice Cake Bites, 4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $3.99
    $1.00/oz