Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • 3 for $5.00
    Calidad Corn Tortilla Chips, 11 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.67
    $0.15/oz
    was $2.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $5.00
    Calidad Corn Tortilla Chips, 11 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.67
    $0.15/oz
    was $2.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $5.00
    Calidad Corn Tortilla Chips, 11 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.67
    $0.15/oz
    was $2.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Chex Mix Snack Mix with M&M's Milk Chocolate Candies, 8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
  • Cape Cod Sweet Mesquite Barbeque Kettle Cooked Potato Chips, 7.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.29
    $0.71/oz
  • Cape Cod Sweet Mesquite Barbeque Kettle Cooked Potato Chips, 7.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.29
    $0.71/oz
  • Cape Cod Sweet Mesquite Barbeque Kettle Cooked Potato Chips, 7.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.29
    $0.71/oz
  • On Sale! Limit 4
    Stacy's Baked Pita Chips Sea Salt 7.33 Oz
    Plant Based
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.19
    $0.44/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Doritos Tortilla Chips Nacho Cheese Flavored 9 1/4 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.43/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Stacy's Baked Bagel Chips Toasted Garlic 7 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.19
    $0.46/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Stacy's Baked Bagel Chips Toasted Garlic 7 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.19
    $0.46/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Stacy's Baked Bagel Chips Toasted Garlic 7 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.19
    $0.46/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $8.00
    SunChips Whole Grain Snacks Honey BBQ Flavored 7 Oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.57/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Doritos Twisted Tortilla Chips Queso Artificial Flavored 9 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.44/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $8.00
    SunChips Whole Grain Snacks Original 7 Oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.02/g
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $9.99
    Lay's Potato Chips Barbecue Flavored 12 1/2 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.79
    $0.46/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $9.99
    Lay's Potato Chips Barbecue Flavored 12 1/2 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.79
    $0.46/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $9.99
    Lay's Potato Chips Barbecue Flavored 12 1/2 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.79
    $0.46/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $9.99
    Lay's Potato Chips Sour Cream & Onion Flavored 12 1/2 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.79
    $0.46/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Tostitos Tortilla Chips Lightly Salted 12 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.42/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Cape Cod Sea Salt & Cracked Pepper Kettle Cooked Potato Chips, 7.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.29
    $0.71/oz
  • 3 for $8.00
    Lay's Baked Potato Crisps Barbecue 6 1/4 Oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.64/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $8.00
    Lay's Baked Potato Crisps Barbecue 6 1/4 Oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.64/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $8.00
    Lay's Baked Potato Crisps Barbecue 6 1/4 Oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.64/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $8.00
    Lay's Baked Potato Crisps Original 6 1/4 Oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.64/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Lay's Potato Chips Bacon Grilled Cheese 7 3/4 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Stacy's Baked Pita Chips Parmesan Garlic & Herb 7.33 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.19
    $0.44/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Sensible Portions Garden Veggie Straws Sea Salt Vegetable and Potato Snack, 7 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.43/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Stacy's Baked Pita Chips Parmesan Garlic & Herb 16 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $0.50/oz
  • Takis Fuego Hot Chili Pepper & Lime Tortilla Chips, 3.25 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.19
    $0.67/oz
  • 2 for $9.99
    Ruffles Original Potato Chips Party Size!, 13 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.45/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $9.99
    Tostitos Scoops! Tortilla Chips Original 14 1/2 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.40/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Don Elio Garlic Plantain Chips, 2.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $1.19
    $0.48/oz
  • Cape Cod Original Lightly Salted Kettle Cooked Potato Chips, 8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.29
    $0.66/oz
  • Cape Cod Original Lightly Salted Kettle Cooked Potato Chips, 8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.29
    $0.66/oz
  • Cape Cod Original Lightly Salted Kettle Cooked Potato Chips, 8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.29
    $0.66/oz
  • On Sale!
    Doritos Collisions Tortilla Chips Stranger Pizza & Cool Ranch 9 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.44/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Doritos Tortilla Chips Ultimate Garlic Parm Flavored, 9 1/4 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.43/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $8.00
    SunChips Whole Grain Snacks Garden Salsa Flavored 7 Oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.57/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Tostitos Scoops! Tortilla Chips Multigrain 10 Oz

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Tortiyahs! Cantina Style Superior Dipping Chips, 11 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $4.79
    $0.44/oz
    was $5.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Santitas Tortilla Chips White Corn 11 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.27/oz