Filter Results

Departments

Brand

Brand

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Diamond Mixed Nuts, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.49
    $0.34/oz
  • Klein's Delights Raisin Nut Mix, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.89
    $0.61/oz
  • Emerald Deluxe Mixed Nuts, 5 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $1.10/oz
  • Bowl & Basket Specialty Kettle Cooked Sea Salt Caramel Cashews Small Batch, 7 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $8.49
    $1.21/oz
  • Klein's Naturals Roasted Unsalted Mixed Nuts, 7 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $7.99
    $1.14/oz
  • Klein's Naturals Omega 3 Mix, 7 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.19
    $0.88/oz
  • Emerald 100 Calorie Packs Unsalted Almonds & Walnuts, 0.56 oz, 7 count
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.79
    $1.48/oz
  • Blue Diamond Almonds Smokehouse Almond, Cashew, & Pistachio Mix, 14 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $12.49
    $0.89/oz
  • Bowl & Basket Specialty Honey Vanilla Bourbon Pecans, 7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $8.49
    $1.21/oz
  • Klein's Naturals Roasted Salted Mixed Nuts, 7 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $7.99
    $1.14/oz
  • Wild Fox Chocolate Crunch Protein Mix, 10 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.99
    $1.00/oz
  • Wild Fox Sweet Heat Carb Smart Mix, 10 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.99
    $1.00/oz