Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Lindt Lindor White Chocolate Bar, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.69
    $1.34/oz
  • Lindt Classic Recipe Whole Almonds White Chocolate, 5.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.49
    $1.41/oz
  • RUSSELL STOVER Assorted Dark Chocolate Candy Gift Box, 9.4 oz.
    Sponsored

    Open Product Description
    $14.99
    $1.59/oz
  • RUSSELL STOVER Assorted Milk Chocolate Candy Gift Box, 9.4 oz.
    Sponsored

    Open Product Description
    $14.99
    $1.59/oz
  • Godiva Signature Rich & Creamy Milk Chocolate, 8 count, 3.1 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $1.38/oz
  • On Sale! Limit 4
    Cadbury Royal Dark Dark Chocolate, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.85/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Godiva Goldmark Assorted Chocolate Gift Box, 9 count, 3.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher
    Halal

    Open Product Description
    $9.99
    $2.63/oz
  • Ferrero Collection Fine Assorted Confections, 9.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $17.99
    $1.98/oz
  • GHIRARDELLI Intense Dark Chocolate Bar, 72% Cacao, 3.5 Oz Bar
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.29
    $1.80/oz
  • GHIRARDELLI Intense Dark Chocolate Bar, Blood Orange, 3.5 Oz Bar
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.29
    $1.80/oz
  • Lindt Excellence 85% Cocoa Dark Chocolate, 3.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.29
    $1.80/oz
  • SkinnyDipped Dark Chocolate Peanut Butter Cups, 3.17 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $1.89/oz
  • Cella's Delicious Cherries Covered with Real Milk Chocolate, 16 count, 8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $6.49
    $0.81/oz
  • On Sale! Limit 4
    Cadbury Dairy Milk Caramello Milk Chocolate & Creamy Caramel Chocolate Bar, 4 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.75/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Cadbury Caramello Sweetly Dark Chocolate, 4 oz

    Open Product Description
    $2.99
    $0.75/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut Milk Chocolate with Raisins & Almonds, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.85/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Ferrero Rocher Fine Hazelnut Chocolates, 1.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.29
    $1.76/oz
  • Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles, 5.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.57/oz
  • Lindt Lindor Extra Dark Chocolate Truffles, 5.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.57/oz
  • Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles, 5.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.57/oz
  • On Sale! Limit 4
    Justin's Organic Mini Dark Chocolate Peanut Butter Cups, 4.7 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.99
    $1.27/oz
    was $7.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • DOVE PROMISES Milk Chocolate & Caramel Candy
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $1.04/oz
  • Dove Promises Sea Salt And Caramel Dark Chocolate Candy, 7.61 Oz Bag
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $1.04/oz
  • Cadbury Caramello Miniatures Milk Chocolate & Creamy Caramel Share Pack, 7.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.98/oz
  • Ghirardelli Chocolate Squares Premium Chocolate Assortment, 5.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.51/oz
  • On Sale! Limit 4
    Cadbury Caramello Miniatures Milk Chocolate & Creamy Caramel, 6.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.29
    $0.78/oz
    was $6.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • GHIRARDELLI Intense Dark Chocolate Bar, 92% Cacao, 3.17 Oz Bar
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.29
    $1.98/oz
  • GHIRARDELLI Intense Dark Chocolate Bar, Raspberry, 3.5 Oz Bar
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.29
    $1.80/oz
  • GHIRARDELLI Intense Dark Chocolate Bar, Sea Salt Almond, 3.5 Oz Bar
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.29
    $1.80/oz
  • Ghirardelli Sea Salt Caramel Dark Chocolate Squares Bar, 4.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.29
    $1.31/oz
  • Lindt Classic Recipe Crispy Milk Chocolate, 4.4 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.29
    $1.43/oz
  • Lindt Excellence Raspberry Dark Chocolate, 3.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.29
    $1.80/oz