Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • M&M's Peanut Chocolate Candies Sharing Size, 10.05 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.65/oz
  • M&M's Peanut Chocolate Candies Sharing Size, 10.05 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.65/oz
  • M&M's Peanut Chocolate Candies Sharing Size, 10.05 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.65/oz
  • Hershey's Milk Chocolate with Almonds Bars Snack Size, .45 oz, 4 count
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $1.11/oz
  • 2 for $5.00
    RUSSELL STOVER Sugar Free Dark Chocolate Pecan Delight Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.89
    $1.20/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $5.00
    RUSSELL STOVER Sugar Free Dark Chocolate Pecan Delight Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.89
    $1.20/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $5.00
    RUSSELL STOVER Sugar Free Dark Chocolate Pecan Delight Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.89
    $1.20/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $5.00
    RUSSELL STOVER Sugar Free Peanut, Caramel & Nougat Chocolate Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.89
    $1.20/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $5.00
    Russell Stover Sugar Free Crunchy Pecans & Chewy Caramel in Chocolate Candy, 4 count, 2.4 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.89
    $1.20/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $5.00
    RUSSELL STOVER Sugar Free Peanut Butter Chocolate Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.89
    $1.20/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $5.00
    RUSSELL STOVER Sugar Free Peanut Butter Chocolate Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.89
    $1.20/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $5.00
    RUSSELL STOVER Sugar Free Peanut Butter Chocolate Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.89
    $1.20/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Mars Variety Bag 3 Musketeers, Snickers, Milky Way and Twix Minis Candy Bars, 150 count, 41.79 oz

    Open Product Description
    $19.99
    $0.48/oz
    was $20.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Goldenberg's Peanut Chews Original Dark Candies, 3 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.59
    $0.53/oz
  • 2 for $3.00
    M&M's Milk Chocolate Candies, 1.69 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.69
    $1.00/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Hershey's Nuggets Milk Chocolate with Almonds Share Pack, 8.8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.79/oz
  • Hershey's Nuggets Milk Chocolate with Almonds Share Pack, 8.8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.79/oz
  • Hershey's Nuggets Milk Chocolate with Almonds Share Pack, 8.8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.79/oz
  • 2 for $5.00
    RUSSELL STOVER Sugar Free Dark Chocolate Mint Candy, 2 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.89
    $1.45/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Milky Way Creamy Caramel Smooth Nougat Bars Limited Edition Share Size, 2 count, 3.63 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.19
    $0.88/oz
  • Hershey's Harry Potter Milk Chocolate Full Size, 1.55 oz, 6 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $8.99
    $0.97/oz
  • Ferrero Collection Fine Assorted Confections, 6.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $12.99
    $2.13/oz
  • Ferrero Collection Fine Assorted Confections, 6.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $12.99
    $2.13/oz
  • Ferrero Collection Fine Assorted Confections, 6.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $12.99
    $2.13/oz
  • Sno-Caps Semi-Sweet Chocolate Nonpareils, 3.1 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.79
    $0.58/oz
  • Hershey's Special Dark Mildly Sweet Chocolate Bar, 1.45 oz, 6 count
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.99
    $1.15/oz
  • 2 for $10.00
    Crunch Creamy Milk Chocolate with Crisped Rice Fun Size, 10 oz
    locked-in price
    Vegan
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.65/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    Hershey's Milk Chocolate Snack Size, 10.35 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.63/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    MILKY WAY Chocolate Candy Bars Fun Size, 10.65 Oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.61/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    TWIX Caramel Chocolate Cookie Candy Bars, 10.83 Oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.60/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Cookie Dough Bites The Original Chocolate Chip Bite Size Cookie Dough, 0.5 oz, 24 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Egg Free

    Open Product Description
    $5.49
    $0.46/oz
  • Hershey's Milk Chocolate Bars Full Size, 1.55 oz, 6 count
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $9.99
    $1.07/oz
  • M&M's Minis Chocolate Candies, 1.77 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.19
    $1.53/oz
  • Bowl & Basket Specialty 72% Dark Chocolate Bar, 2.75 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $1.09/oz
  • Bowl & Basket Specialty 72% Dark Chocolate Bar, 2.75 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $1.09/oz
  • Bowl & Basket Specialty 72% Dark Chocolate Bar, 2.75 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $1.09/oz
  • Kinder Milk Chocolate Treat With Creamy Milky Filling, 4 count, 3 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.79
    $0.93/oz
  • Hershey's Miniaturesize Candy Assortment Share Pack, 8 oz

    Open Product Description
    $6.99
    $0.87/oz
  • 2 for $10.00
    KitKat Counts Crisp Wafers in Milk Chocolate Snack Size, 9.44 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.69/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Reese's Pieces Peanut Butter Candy in a Crunchy Shell, 9 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.49
    $0.83/oz
  • Rolo Creamy Caramels Wrapped in Rich Chocolate Candy Share Pack, 10.6 oz
    Gluten Free
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.66/oz
  • 2 for $10.00
    Almond Joy Coconut & Almond Chocolate Candy Bar Snack Size, 11.3 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.57/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    Kinder Bueno Crispy Creamy Chocolate Bar Snack Size, 6.8 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $6.49
    $0.95/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Kinder Bueno Crispy Creamy Chocolate Bar, 10 count, 0.75 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.87/oz
  • 2 for $10.00
    M&M's Peanut Chocolate Candies Fun Size, 10.57 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.61/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    Mounds Coconut & Dark Chocolatey Candy Bar Snack Size, 11.3 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.57/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th