All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • Paleo
    Remove Paleo
Sort by
  • On Sale! Limit 99 lbs
    Fresh Cooked Snow Crab Clusters, Large, 5-8oz
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    was $12.99/lb
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4 lbs
    Farm Raised Fresh Faroe Island Salmon Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    was $11.99/lb
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Perdue 98% Fat Free Boneless Skinless Thin Sliced Chicken Breasts
    High Protein
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $5.45 avg/ea
    $4.19/lb
    was $7.79 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Yellow Onions, 3 lb bag
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.99
    was $2.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Perdue Chicken Drumsticks Value Pack
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.19 avg/ea
    $1.29/lb
    was $9.07 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Avocados, 5 count bag
    Vegan
    Paleo

    Open Product Description
    $2.99
    was $3.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price | Limit 4
    Bowl & Basket Baby Carrots, 1 lb bag
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $0.99
    was $1.39
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Perdue 99% Fat Free Boneless Skinless Chicken Breasts
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.36 avg/ea
    $3.49/lb
    was $6.24 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Fresh Center Cut Pork Chops, Bone In, Thin Sliced, Family Pack, Average weight 3 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $7.47 avg/ea
    $2.49/lb
    was $12.87 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 6 lbs
    USDA Choice Beef Loin New York Strip Steak, Bone In, Thin Sliced, Average Weight 1.25 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.49 avg/ea
    $9.49/lb
    was $12.49 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Perdue 99% Fat Free Boneless Skinless Chicken Breast Tenderloins
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.19 avg/ea
    $4.19/lb
    was $5.99 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Fresh Grade A Chicken Wings, Bone In, Value Size, Average Weight 3.25 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.07 avg/ea
    $2.79/lb
    was $12.97 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Filippo Berio Extra Virgin Olive Oil, 50.7 fl oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $19.99
    $0.39/fl oz
    was $25.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price | Limit 4
    Bowl & Basket Gala Apples, 3 lb bag
    locked-in price
    Vegan
    Low Sodium

    Open Product Description
    $2.99
    was $4.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Fresh Center Cut Pork Loin Chops, Bone In, Thin Sliced, Average Weight 1.25 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $3.74 avg/ea
    $2.99/lb
    was $5.61 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Fresh Rib End Pork Loin Chops, Bone In, Thin Sliced, Average Weight 1.5 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $2.39/lb
    $2.39/lb
    was $3.59/lb
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Perdue 99% Fat Free Boneless Skinless Chicken Breasts Value Pack
    High Protein
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.87 avg/ea
    $2.99/lb
    was $14.82 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 6 lbs
    USDA Choice Beef Loin New York Strip Steak, Thin Sliced, Boneless, Average Weight 1 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $15.99 avg/ea
    $15.99/lb
    was $18.99 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Fresh Center Cut Pork Loin Chops, Bone In, Family Pack, Average Weight 3 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $5.97 avg/ea
    $1.99/lb
    was $11.37 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Perdue Chicken Thighs Value Pack
    High Protein
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $7.90 avg/ea
    $1.49/lb
    was $11.61 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Fresh Pork Shoulder Picnic, Chunked, Bone In, Average Weight 2 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.78 avg/ea
    $2.39/lb
    was $5.18 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    USDA Choice Beef Back Ribs, Bone In, Average Weight 4 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $5.99 avg/ea
    $5.99/lb
    was $6.99 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Goya Red Kidney Beans, 16 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.12/oz
    was $2.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Perdue 8% Fat Boneless Skinless Chicken Thigh Fillets
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $5.24 avg/ea
    $3.49/lb
    was $7.49 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Cobram Estate Mild Flavor 100% California Extra Virgin Olive Oil, 25.4 fl oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $18.49
    $0.73/fl oz
    was $20.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price | Limit 4
    Wholesome Pantry Organic Spring Mix, 5 oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.99
    was $3.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Perdue Chicken Drumsticks
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $2.00 avg/ea
    $1.60/lb
    was $2.86 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Fresh Center Cut Pork Lion Chops, Bone In, Average Weight 1.5 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $3.74 avg/ea
    $2.49/lb
    was $5.99 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 6 lbs
    USDA Choice Beef Loin T-Bone Steaks, Thin Sliced, Average Weight 1.25 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $12.49 avg/ea
    $9.99/lb
    was $16.24 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Fresh Rib End Pork Loin for BBQ, Bone In, Average Weight 1 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $1.89 avg/ea
    $1.89/lb
    was $3.49 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight