All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • Heart Health
    Remove Heart Health
Sort by
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Cheerios Toasted Whole Grain Oat Cereal Large Size, 12 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $3.49
    $0.29/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Yellow Onions, 3 lb bag
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.99
    was $2.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price | Limit 4
    Bowl & Basket Baby Carrots, 1 lb bag
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $0.99
    was $1.39
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Filippo Berio Extra Virgin Olive Oil, 50.7 fl oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $19.99
    $0.39/fl oz
    was $25.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price
    Goya Prime Premium Low Sodium Black Beans, 15.5 oz
    locked-in price
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.39
    $0.09/oz
    was $1.59
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Goya Roman Beans, 16 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.12/oz
    was $2.39
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Goya Red Kidney Beans, 16 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.12/oz
    was $2.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Goya Small Red Beans, 16 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.69
    $0.11/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Cobram Estate Mild Flavor 100% California Extra Virgin Olive Oil, 25.4 fl oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $18.49
    $0.73/fl oz
    was $20.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price | Limit 4
    Wholesome Pantry Organic Spring Mix, 5 oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.99
    was $3.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price | Limit 4
    Wholesome Pantry Organic Baby Spinach, 5 oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.99
    was $3.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Chobani Nonfat Plain Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.20
    $0.23/oz
    was $1.33
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Schmidt Old Tyme Artisan's Choice 21 Grain & Seeds Bread, 24 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $2.99
    $0.12/oz
    was $4.89
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Goya Central American Red Beans, 16 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.69
    $0.17/oz
    was $3.19
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price
    Bowl & Basket Solid White Albacore Tuna in Water, 5 oz
    locked-in price
    High Protein
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.88
    $0.38/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Oikos Triple Zero Vanilla Flavored Blended Greek Nonfat Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.19/oz
    was $6.02
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Fairlife Fat Free Ultra-Filtered Milk, 52 fl oz
    locked-in price
    High Protein
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.79
    $0.09/fl oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Specialty Red & Yellow Creamer Potatoes, 1.5 lb bag
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Vegan

    Open Product Description
    $2.99
    was $3.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Specialty Yellow Creamer Potatoes, 1.5 lbag
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    was $3.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Oikos Triple Zero Mixed Berry Flavored Blended Greek Nonfat Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.99
    $0.19/oz
    was $6.02
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Blue Diamond Almonds Almond Breeze Unsweetened Original Almondmilk, 96 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.19
    $0.04/fl oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price
    Chobani Strawberry on the Bottom Non-Fat Greek Yogurt Value Pack, 5.3 oz, 4 Count
    locked-in price
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.99
    $0.24/oz
    was $5.39
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price
    Goya Prime Premium Low Sodium Chick Peas, 15.5 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.39
    $0.09/oz
    was $1.59
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price
    Goya Prime Premium Low Sodium Pink Beans, 15.5 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.39
    $0.09/oz
    was $1.59
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Cobram Estate Robust Flavor 100% California Extra Virgin Olive Oil, 25.4 fl oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $18.49
    $0.73/fl oz
    was $20.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Nasoya Extra Firm Organic Tofu, 14 oz
    Organic
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $2.79
    $0.20/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Schmidt Old Tyme Artisan's Choice Ancient Multigrain Bread, 24 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $2.99
    $0.12/oz
    was $4.89
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Thomas' Nooks & Crannies The Original Light Multi Grain English Muffins, 6 counts, 12 oz
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $3.49
    $0.29/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price | Limit 4
    Wholesome Pantry Organic Arugula, 5 oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.99
    was $3.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Goya Chick Peas, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.99
    $0.12/oz
    was $2.29
    Offer Valid Week of Oct 4th