Order fresh fish fillets and seafood delivered to your kitchen. Shop fresh salmon, wild-caught cod, trout, and tilapia packed with healthy omega-3s.

Filter Results

Departments

Brand

Brand

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Pre Packaged Previously Frozen Alaska Cod Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $15.99/lb
    $15.99/lb
    Final cost based on weight
  • Pre Packaged Previously Frozen Alaska Cod Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $15.99/lb
    $15.99/lb
    Final cost based on weight
  • Pre Packaged Previously Frozen Alaska Cod Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $15.99/lb
    $15.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Catfish Nuggets
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $3.99/lb
    $3.99/lb
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Seafood Cod - Whole Black, 1 pound

    Open Product Description
    $8.99/lb
    $8.99/lb
    was $11.99/lb
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Seafood Cod - Whole Black, 1 pound

    Open Product Description
    $8.99/lb
    $8.99/lb
    was $11.99/lb
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Seafood Cod - Whole Black, 1 pound

    Open Product Description
    $8.99/lb
    $8.99/lb
    was $11.99/lb
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • Frozen Seafood Department Swai Fillet, 1 pound

    Open Product Description
    $6.99/lb
    $6.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh American Red Snapper
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $18.99 avg/ea
    $18.99/lb
    Final cost based on weight
  • Sea Star Seafoods Choice Boned Salted Codfish, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $16.99
    $1.06/oz
  • Sea Star Seafoods Choice Boned Salted Codfish, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $16.99
    $1.06/oz
  • Sea Star Seafoods Choice Boned Salted Codfish, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $16.99
    $1.06/oz
  • On Sale!
    Fresh Wild Caught Snapper
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    was $12.99/lb
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • Whiting Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $6.99/lb
    $6.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Catfish Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Whole Branzini
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $13.99 avg/ea
    $13.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Whole Branzini
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $13.99 avg/ea
    $13.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Whole Branzini
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $13.99 avg/ea
    $13.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Albacore Tuna

    Open Product Description
    $11.99/lb
    $11.99/lb
    Final cost based on weight
  • Wild Caught Previously Frozen Alaska Cod Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $15.99/lb
    $15.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Tray Wrapped Previously Frozen Alaska Cod Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $13.99/lb
    $13.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Dover Sole Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Dover Sole Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Dover Sole Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Farm Raised Fresh Whole Fully Cleaned Red Tilapia
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $6.99/lb
    $6.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Whole Black Seabass
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $6.99 avg/ea
    $6.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Whole Porgies
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Fresh Steelhead Trout Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $11.99/lb
    $11.99/lb
    was $14.99/lb
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • Farm Raised Fresh Tilapia Fillet

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Farm Raised Fresh Whole Rainbow Trout, Fully Cleaned
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $7.99 avg/ea
    $7.99/lb
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Wild Caught Fresh Icelandic Haddock Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $18.99/lb
    $18.99/lb
    was $19.99/lb
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • Seapro Salt Mackerel Fillets, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $9.99
    $0.83/oz
  • Wild Caught Fresh Swordfish Steak

    Open Product Description
    $16.99/lb
    $16.99/lb
    Final cost based on weight
  • Scampi Cod Fillet

    Open Product Description
    $13.15 avg/ea
    $13.99/lb
    Final cost based on weight
  • Scampi Cod Fillet

    Open Product Description
    $13.15 avg/ea
    $13.99/lb
    Final cost based on weight
  • Scampi Cod Fillet

    Open Product Description
    $13.15 avg/ea
    $13.99/lb
    Final cost based on weight
  • Wild Caught Previously Frozen Flounder Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $11.99/lb
    $11.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Whole Porgies
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $5.99/lb
    $5.99/lb
    Final cost based on weight
  • Store Made Crabmeat Stuffed Tilapia

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Store Made Cajun Catfish
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Arctic Char Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $17.99/lb
    $17.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Butterfish
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $6.99 avg/ea
    $6.99/lb
    Final cost based on weight