Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • La Fe Coconut Milk, 13.53 fl oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Vegan

    Open Product Description
    $1.99
    $0.14/fl oz
  • La Fe Coconut Milk, 13.53 fl oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Vegan

    Open Product Description
    $1.99
    $0.14/fl oz
  • La Fe Coconut Milk, 13.53 fl oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Vegan

    Open Product Description
    $1.99
    $0.14/fl oz
  • Thai Kitchen Unsweetened Coconut Milk, 13.66 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.19
    $0.31/fl oz
  • MorningStar Farms Spicy Buffalo Chik'n Vegan Patties, 4 count, 10 oz
    Sponsored
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $6.49
    $0.65/oz
  • MorningStar Farms Spicy Buffalo Chik'n Vegan Patties, 4 count, 10 oz
    Sponsored
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $6.49
    $0.65/oz
  • MorningStar Farms Spicy Buffalo Chik'n Vegan Patties, 4 count, 10 oz
    Sponsored
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $6.49
    $0.65/oz
  • Silk Unsweet Cashewmilk with a Touch of Almond, 64 fl oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.99
    $0.08/fl oz
  • Planet Oat Coffee Cake Oatmilk Creamer, 32 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.99
    $0.16/fl oz
  • MorningStar Farms Original Chik'n Vegan Patties Value Pack, 8 count, 20 oz
    Sponsored
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $10.99
    $0.55/oz
  • MorningStar Farms Original Chik'n Vegan Patties Value Pack, 8 count, 20 oz
    Sponsored
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $10.99
    $0.55/oz
  • MorningStar Farms Original Chik'n Vegan Patties Value Pack, 8 count, 20 oz
    Sponsored
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $10.99
    $0.55/oz
  • House Foods Premium Firm Tofu, 16 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.99
    $0.19/oz
  • Ripple Kids Original Plant-Based Milk
    Gluten Free
    Digestive Support
    Plant Based

    Open Product Description
    $5.99
    $0.12/fl oz
  • On Sale!
    Country Crock Original 40% Vegetable Oil Spread Family Size!, 4 lb 3.5 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.49
    $1.54/lb
    was $6.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Blue Diamond Almonds Almond Breeze Unsweetened Original Almondmilk, 96 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.19
    $0.04/fl oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Blue Diamond Almonds Almond Breeze Unsweetened Original Almondmilk, 96 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.19
    $0.04/fl oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Blue Diamond Almonds Almond Breeze Unsweetened Original Almondmilk, 96 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.19
    $0.04/fl oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Silk Caramel Almond Creamer, 32 fl oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $6.29
    $0.20/fl oz
  • Madame Gougousse Instant Oats, 14 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.14/oz
  • On Sale! Limit 4
    Mush Dark Chocolate Overnight Oats, 5 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.79
    $0.36/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Country Crock Original 40% Vegetable Oil Spread, 15 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.01/oz
    was $3.69
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Country Crock Original 40% Vegetable Oil Spread, 15 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.01/oz
    was $3.69
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Country Crock Original 40% Vegetable Oil Spread, 15 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.01/oz
    was $3.69
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Silk Original Soymilk, 64 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $5.79
    $0.09/fl oz
  • MorningStar Farms Original Chik'n Vegan Patties, 4 count, 10 oz
    Sponsored
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $6.49
    $0.65/oz
  • Ripple Original Plant-Based Milk, 32 fl oz
    locked-in price
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $4.99
    $0.16/fl oz
  • CALIFIA FARMS Toasted Coconut & Almondmilk Blend, 48 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.79
    $0.10/fl oz
  • Blue Diamond Almonds Almond Breeze Unsweetened Original Almondmilk, half gallon
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.99
    $0.06/fl oz
  • Goya Coconut Milk, 13.5 fl oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.22/fl oz
  • On Sale! Limit 4
    Nasoya Extra Firm Organic Tofu, 14 oz
    Organic
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $2.79
    $0.20/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Blue Diamond Almonds Almond Breeze Unsweetened Vanilla Almond Coconutmilk Blend, 32 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.29
    $0.07/fl oz
  • Oatly! The Original Oatmilk, 64 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.49
    $0.10/fl oz
  • Muy Sabroso Leche de Coco Coconut Milk, 13.5 fl oz
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.59
    $0.12/fl oz
  • Muy Sabroso Leche de Coco Coconut Milk, 13.5 fl oz
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.59
    $0.12/fl oz
  • Muy Sabroso Leche de Coco Coconut Milk, 13.5 fl oz
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.59
    $0.12/fl oz
  • Califia Farms Dairy Free Unsweetened Almond Creamer, 25.4 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.99
    $0.24/fl oz
  • Smart Balance Whipped Buttery Spread, 13 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.29
    $0.41/oz
  • CALIFIA FARMS Oat Extra Creamy Oatmilk, 48 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.79
    $0.10/fl oz
  • Silk Vanilla Almondmilk, 64 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.29
    $0.07/fl oz
  • Blue Diamond Almonds Almond Breeze Unsweetened Vanilla Almondmilk, half gallon
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.99
    $2.11 each
  • House Foods Tofü, 12 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.29
    $0.23/oz
  • Wholesome Pantry Organic Original Soymilk, half gallon
    Organic
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $2.99
    $0.05/fl oz
  • Blue Diamond Almonds Almond Breeze Chocolate Almondmilk, 32 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.29
    $0.07/fl oz
  • On Sale! Limit 4
    Mush 15g Protein Peanut Butter Chocolate Chip Overnight Oats, 5.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.40/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Country Crock Original 38% Vegetable Oil Spread, 45 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $0.18/oz
  • Just Egg Folded Plant Eggs, 4 Count, 2 oz
    Plant Based
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.89
    $0.86/oz
  • Beyond Burger Plant-Based Patties, 4 oz, 2 count
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.49
    $0.81/oz