Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • 4 for $5.00
    Buncha Crunch Milk Chocolate, 3.2 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.47/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 4 for $5.00
    Buncha Crunch Milk Chocolate, 3.2 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.47/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 4 for $5.00
    Buncha Crunch Milk Chocolate, 3.2 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.47/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • SNICKERS Chocolate Candy Bars Fun Size, 10.59 Oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.59
    $0.62/oz
  • RUSSELL STOVER Sugar Free Dark Chocolate Pecan Delight Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.16/oz
  • RUSSELL STOVER Sugar Free Dark Chocolate Pecan Delight Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.16/oz
  • RUSSELL STOVER Sugar Free Dark Chocolate Pecan Delight Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.16/oz
  • RUSSELL STOVER Sugar Free Coconut in Chocolate Candy, 2 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.40/oz
  • RUSSELL STOVER Sugar Free Strawberry Flavored Crème Candy, 2 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.40/oz
  • Russell Stover Sugar Free Crunchy Pecans & Chewy Caramel in Chocolate Candy, 4 count, 2.4 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.16/oz
  • Russell Stover Sugar Free Crunchy Pecans & Chewy Caramel in Chocolate Candy, 4 count, 2.4 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.16/oz
  • Russell Stover Sugar Free Crunchy Pecans & Chewy Caramel in Chocolate Candy, 4 count, 2.4 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.16/oz
  • Hershey's Giant Milk Chocolate, 25 count, 7.56 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.29
    $0.70/oz
  • On Sale!
    Reese's Pumpkins, Ghosts & Bats Assorted Snack Size Shapes Milk Chocolate & Peanut Butter, 9 oz

    Open Product Description
    $6.49
    $0.72/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    KitKat Crisp Wafers in Milk Chocolate Snack Size, 10.78 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.60/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • MILKY WAY Chocolate Candy Bars Fun Size, 10.65 Oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.59
    $0.62/oz
  • MILKY WAY Chocolate Candy Bars Fun Size, 10.65 Oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.59
    $0.62/oz
  • MILKY WAY Chocolate Candy Bars Fun Size, 10.65 Oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.59
    $0.62/oz
  • On Sale!
    Feastables Milk Chocolate Peanut Butter Bar, 2.1 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $1.19/oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Twix Ghoulish Green Cookie Bar Fun Size, 9.79 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.66/oz
  • On Sale!
    Hershey's Milk Chocolate Snack Size, 10.35 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.63/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Hershey's Milk Chocolate Snack Size Bars, .45 oz, 8 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.83/oz
  • CRUNCH Milk Chocolate and Crisped Rice Full Size Candy Bar, 1.55 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.69
    $1.09/oz
  • CRUNCH Milk Chocolate and Crisped Rice Full Size Candy Bar, 1.55 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.69
    $1.09/oz
  • CRUNCH Milk Chocolate and Crisped Rice Full Size Candy Bar, 1.55 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.69
    $1.09/oz
  • M&M's Peanut Chocolate Candies Family Size, 18.08 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $10.99
    $0.61/oz
  • Hershey's Special Dark Mildly Sweet Chocolate with Almonds, XL, 16 count, 4.25 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.94/oz
  • 2 for $10.00
    Hershey's Harry Potter Milk Chocolate Full Size, 1.55 oz, 6 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $8.49
    $0.91/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $10.00
    Hershey's Special Dark Mildly Sweet Chocolate Bar, 1.45 oz, 6 count
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.49
    $0.98/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Kinder Joy Harry Potter Funko Treat + Toy Sweet Cream Topped with Cocoa Wafer Bites, .7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $2.84/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Kinder Joy Treat + Toy Sweet Cream Topped with Cocoa Wafer Bites, 0.7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.19
    $3.13/oz
  • Hershey's Miniatures Chocolate Candy Party Pack, 30 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $17.29
    $0.58/oz
  • Goldenberg's Peanut Chews Original Dark Candies, 3 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.49
    $0.50/oz
  • locked-in price | Limit 4
    Baby Ruth Dry Roasted Peanuts, Rich Caramel and Smooth Nougat Bar Fun Size, 10.2 oz
    locked-in price
    Vegan
    Kosher

    Open Product Description
    $5.99
    $0.59/oz
    was $6.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Hershey's Nuggets Mildly Sweet Special Dark Chocolate with Almonds Share Pack, 8.6 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.81/oz
  • Hershey's Nuggets Mildly Sweet Special Dark Chocolate with Almonds Share Pack, 8.6 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.81/oz
  • Hershey's Nuggets Mildly Sweet Special Dark Chocolate with Almonds Share Pack, 8.6 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.81/oz
  • M&M'S Milk Chocolate Candies Sharing Size, 10.0 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.65/oz
  • TWIX Caramel Chocolate Cookie Candy Bars, 10.83 Oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $6.59
    $0.61/oz
  • locked-in price | Limit 4
    Butterfinger/Crunch/100 Grand/Baby Ruth Boo Bag Assorted Candy, 50 count, 30.2 oz

    Open Product Description
    $10.49
    $0.35/oz
    was $13.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • BeeMax Angel Hair Style Chocolate, 6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $12.99
    $2.00/oz
  • Hershey's Milk Chocolate with Whole Almonds King Size, 2.6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.29
    $1.27/oz
  • M&M's Milk Chocolate Candies Share Size, 3.14 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.19
    $1.02/oz
  • Snickers Crunchy Peanut Butter Squares Bar Share Size, 4 count, 3.56 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $3.19
    $0.90/oz
  • KitKat Crisp Wafers in Milk Chocolate, .49 oz, 8 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.76/oz