Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale! Limit 4
    Quaker Maple & Brown Sugar Instant Oatmeal, 1.51 oz, 8 count
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.49
    $0.12/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Bowl & Basket Granulated Sugar, 4 lb
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.75/lb
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Kellogg's All-Bran Original Breakfast Cereal, High Fiber, 18.6  oz Box
    Sponsored
    High Fiber
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.99
    $0.32/oz
  • 2 for $9.99
    Kellogg's Frosted Mini-Wheats Original Breakfast Cereal, High Fiber, 29.5 oz Box
    Sponsored
    High Fiber
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.89
    $0.23/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Bear Naked Maple Pecan Crumble Granola Cereal, Good Source of Fiber, 12  oz Bag
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $3.99
    $0.33/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $11.99
    Activia Strawberry and Blueberry Low Fat Yogurt, 4 oz, 12 count
    Sponsored

    Open Product Description
    $6.99
    $0.15/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Quaker Chewy Granola Bars Chocolate Chip 6.7 Oz, 8 Count
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Whole Grain

    Open Product Description
    $1.49
    $0.22/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Quaker Chewy Granola Bars Less Sugar Chocolate Chip 0.84 Oz, 8 Ct
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Whole Grain

    Open Product Description
    $1.49
    $0.22/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Quaker Instant Oatmeal Original 9.8 Oz, 10 Count
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.49
    $0.15/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Bowl & Basket Green Beans, 2 lb bag
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
  • Truvia Stevia Leaf Calorie-Free Sweetener, 9.8 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $6.99
    $0.71/oz
  • 4 for $5.00
    Duncan Hines Chewy Fudge Brownie Mix Family Size, 18.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $1.25
    $0.00/g
    was $2.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Nathan's Famous Jumbo Crinkle Cut French Fries!, 28 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.99
    $2.28/lb
    was $5.39
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Bowl & Basket Steam in Bag Cauliflower Florets, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.29
    $0.11/oz
  • Ronzoni No. 8 Spaghetti Pasta, 1 lb
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.59
    $0.10/oz
  • Oikos Triple Zero Mixed Berry Flavored Nonfat Yogurt, 5.3 oz
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.79
    $0.34/oz
  • locked-in price
    Goya Prime Premium Low Sodium Black Beans, 15.5 oz
    locked-in price
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.39
    $0.09/oz
    was $1.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Glicks Everyday Unbleached High Gluten Flour, 5 lbs
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.60/lb
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Galil Organic Roasted Chestnuts, 3.5 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.99
    $0.57/oz
  • Iberia Platanitos Salted Plantain Chips, 3 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.19
    $0.34/oz
  • La Fe Passion Fruit Pulp, 14 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.28/oz
  • Goya Cassava, 24 oz
    Vegan
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.39
    $0.14/oz
  • Domino Premium Pure Cane Granulated Sugar, 4 lb
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $4.19
    $1.05/lb
  • Bumble Bee Solid White Albacore Tuna in Water, 5 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.19
    $0.44/oz
  • Bowl & Basket Fettuccine Pasta, 16 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.29
    $0.08/oz
  • locked-in price | Limit 4
    Bowl & Basket Light Brown Sugar, 32 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.99
    $1.00/lb
    was $2.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Hanover Premium Vegetables Petite Broccoli Florets, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.17/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • House Foods Premium Extra Firm Tofu, 16 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.99
    $0.19/oz
  • StarKist Wild Caught Light Tuna in Water, 2.6 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.59
    $0.61/oz
  • Paskesz Funtime Candy Watches, 9.87 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan
    Low Sodium

    Open Product Description
    $4.99
    $0.51/oz
  • Mike's Amazing Distilled White Vinegar, one gallon
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.04/fl oz
  • On Sale!
    YoCrunch Strawberry with M&M's Minis Milk Chocolate Candies Lowfat Yogurt, 4 oz, 4 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.19/oz
    was $4.48
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Bowl & Basket Pre-Sifted Unbleached Enriched All Purpose Flour, 5 lb
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.40/lb
    was $2.39
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Goya Thai Jasmine Rice, 5 lbs
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $9.09
    $0.11/oz
  • 3 for $5.00
    Jamaican Choice Citrus Flavored Lime Blend Marinate, 32 fl oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $1.67
    $0.05/fl oz
    was $2.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Hunts Tomato Paste, 6 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.39
    $0.23/oz