Shop certified gluten-free foods and pantry staples. Find gluten-free sandwich bread, gluten-free pastas, snacks, and baking mixes for celiac-friendly meals the whole family can enjoy.

Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Cheerios Honey Nut Cereal Large Size, 15.4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $1.49
    $0.10/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Cheerios Toasted Whole Grain Oat Cereal Large Size, 12 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $1.49
    $0.12/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Victoria Vodka Sauce, 24 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $7.49
    $0.31/oz
  • 2 for $7.00
    Cabot Creamery Vermont Seriously Sharp Cheddar Cheese Snack Sticks, 0.75, 10 count
    Sponsored
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.50
    $0.47/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Weber Chicago Steak Seasoning, 2.5 oz
    Sponsored
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.79
    $1.52/oz
  • On Sale! Limit 4
    Bonduelle Bistro Chef with Turkey & Ham Salad Bowl with Creamy Ranch Dressing, 7.75 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.39/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Bowl & Basket Granulated Sugar, 4 lb
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.75/lb
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Cheerios Multi Grain Lightly Sweetened Cereal Large Size, 12 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $1.49
    $0.12/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Red Gold RedPack Basil, Garlic & Oregano Crushed Tomatoes in Puree, 28 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.69
    $0.10/oz
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Lucky Charms Frosted Toasted Oat Cereal with Marshmallows Large Size, 14.9 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $1.49
    $0.10/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • OH SNAP! Pickled Vegetables Dilly Bites 3.25 Oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.79
    $0.45/oz
  • On Sale! Limit 4
    Kozy Shack Original Recipe Gluten Free Rice Pudding, 22 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.09/oz
    was $2.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Formaggio Sliced Fresh Mozzarella Soppressata w/ Italian Herbs Charcuterie Roll, 7 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.49
    $1.21/oz
  • Hellmann's Real Mayonnaise, 30 fl oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.23/fl oz
  • Season Sardines in 100% Olive Oil, 4.375 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.99
    $0.68/oz
  • Truvia Stevia Leaf Calorie-Free Sweetener, 240 count, 16.9 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $14.99
    $0.06 each
  • 3 for $5.00
    Calidad Corn Tortilla Chips, 11 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.67
    $0.15/oz
    was $2.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • StarKist Wild Caught Light Tuna in Water, 2.6 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.59
    $0.61/oz
  • On Sale! Limit 4
    Kozy Shack Chocolate Gluten Free Pudding, 22 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.09/oz
    was $2.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Galil Organic Roasted Chestnuts, 3.5 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.99
    $0.57/oz
  • Iberia Platanitos Salted Plantain Chips, 3 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.19
    $0.34/oz
  • On Sale!
    Häagen-Dazs Rum Raisin Ice Cream, 14 fl oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.00
    $0.29/fl oz
    was $4.75
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $9.99
    Häagen-Dazs Vanilla Milk Chocolate Almond Ice Cream Bars Value Pack, 3 fl oz, 6 count
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.49
    $0.47/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Häagen-Dazs Vanilla Ice Cream, 14 fl oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.00
    $0.29/fl oz
    was $4.75
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Similac Alimentum Hypoallergenic Powder Infant Formula with Iron, 0-12 Months, 12.1 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $48.99
    $4.05/oz
  • Acme Smoked Fish Smoked Nova Salmon, 8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $14.99
    $1.87/oz
  • On Sale! Limit 4
    Mike's Amazing 100% Pure Canola Oil, 128 fl oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $10.99/gal
    was $11.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Skinny Pop Original Popcorn, 4.4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.79
    $0.86/oz
  • locked-in price | Limit 4
    Bowl & Basket Light Brown Sugar, 32 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.99
    $1.00/lb
    was $2.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • House Foods Premium Extra Firm Tofu, 16 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.99
    $0.19/oz
  • Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks 2 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.99
    $0.50/oz
  • Kind Thins Peanut Butter Dark Chocolate Bars, 0.74 oz, 10 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $9.49
    $1.28/oz
  • StarKist Wild Caught Light Tuna in Water, 2.6 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.59
    $0.61/oz
  • Tropical White Corn Griddle Cake, 16 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.69
    $0.23/oz
  • 2 for $6.00
    Angie's Boom Chicka Pop Sweet & Salty Kettle Corn, 7 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.49
    $0.50/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Cups Snack Size, 10.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.62/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th