Frito Lay Snacks Classic Mix Variety Pack 1 Oz, 18 Count, $10.99Frito Lay Snacks Classic Mix Variety Pack 1 Oz, 18 CountFrito LayOn Sale!Add Frito Lay Snacks Classic Mix Variety Pack 1 Oz, 18 Count to Favorites.Add Frito Lay Snacks Classic Mix Variety Pack 1 Oz, 18 Count to Favorites. No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupFrito Lay Snacks Classic Mix Variety Pack 1 Oz, 18 CountOpen Product Description$10.99$0.61/oz was $13.69Offer Valid Week of Sep 27thAdd to List
Frito Lay Snacks Classic Mix Variety Pack 27 1/4 Oz, 28 Count, $15.99Frito Lay Snacks Classic Mix Variety Pack 27 1/4 Oz, 28 CountFrito LayOn Sale!Add Frito Lay Snacks Classic Mix Variety Pack 27 1/4 Oz, 28 Count to Favorites.Add Frito Lay Snacks Classic Mix Variety Pack 27 1/4 Oz, 28 Count to Favorites.FSAHSAFSAFSAHSAFSAHSAFSAHSAFSAFSAHSAFSAHSAFSAHSAFSAHSAlocked-in price No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupFrito Lay Snacks Classic Mix Variety Pack 27 1/4 Oz, 28 CountOpen Product Description$15.99$0.59/oz was $21.29Offer Valid Week of Sep 27thAdd to List
Frito Lay Snacks Bold Mix Variety Pack 27 1/4 Oz, 28 Count, $15.99Frito Lay Snacks Bold Mix Variety Pack 27 1/4 Oz, 28 CountFrito LayOn Sale!Add Frito Lay Snacks Bold Mix Variety Pack 27 1/4 Oz, 28 Count to Favorites.Add Frito Lay Snacks Bold Mix Variety Pack 27 1/4 Oz, 28 Count to Favorites.FSAHSAFSAFSAHSAFSAHSAFSAHSAFSAFSAHSAFSAHSAFSAHSAFSAHSAlocked-in price No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupFrito Lay Snacks Bold Mix Variety Pack 27 1/4 Oz, 28 CountOpen Product Description$15.99$0.59/oz was $21.29Offer Valid Week of Sep 27thAdd to List
Frito Lay Snacks Flavor Mix Variety Pack 41 3/8 Oz, 42 Count, $19.99Frito Lay Snacks Flavor Mix Variety Pack 41 3/8 Oz, 42 CountFrito LayOn Sale!Add Frito Lay Snacks Flavor Mix Variety Pack 41 3/8 Oz, 42 Count to Favorites.Add Frito Lay Snacks Flavor Mix Variety Pack 41 3/8 Oz, 42 Count to Favorites. No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupFrito Lay Snacks Flavor Mix Variety Pack 41 3/8 Oz, 42 CountOpen Product Description$19.99$0.48/oz was $27.79Offer Valid Week of Sep 27thAdd to List
Frito Lay Snacks Flavor Mix Variety Pack 26 1/2 Oz, 28 Count, $15.99Frito Lay Snacks Flavor Mix Variety Pack 26 1/2 Oz, 28 CountFrito LayOn Sale!Add Frito Lay Snacks Flavor Mix Variety Pack 26 1/2 Oz, 28 Count to Favorites.Add Frito Lay Snacks Flavor Mix Variety Pack 26 1/2 Oz, 28 Count to Favorites.FSAHSAFSAFSAHSAFSAHSAFSAHSAFSAFSAHSAFSAHSAFSAHSAFSAHSAlocked-in price No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupFrito Lay Snacks Flavor Mix Variety Pack 26 1/2 Oz, 28 CountOpen Product Description$15.99$0.60/oz was $21.29Offer Valid Week of Sep 27thAdd to List
Snyder's of Hanover and Cape Cod Potato Chips & Pretzel Classic Mix Variety Pack, 20 count, 19 oz, $13.79Snyder's of Hanover and Cape Cod Potato Chips & Pretzel Classic Mix Variety Pack, 20 count, 19 ozSnyder's of HanoverAdd Snyder's of Hanover and Cape Cod Potato Chips & Pretzel Classic Mix Variety Pack, 20 count, 19 oz to Favorites.Add Snyder's of Hanover and Cape Cod Potato Chips & Pretzel Classic Mix Variety Pack, 20 count, 19 oz to Favorites.FSAHSAFSAFSAHSAFSAHSAFSAHSAFSAFSAHSAFSAHSAFSAHSAFSAHSAlocked-in priceSnyder's of Hanover and Cape Cod Potato Chips & Pretzel Classic Mix Variety Pack, 20 count, 19 ozOpen Product Description$13.79$0.73/ozAdd to List
Frito Lay Snacks Bold Mix Variety Pack 40 3/4 Oz, 42 Count, $19.99Frito Lay Snacks Bold Mix Variety Pack 40 3/4 Oz, 42 CountFrito LayOn Sale!Add Frito Lay Snacks Bold Mix Variety Pack 40 3/4 Oz, 42 Count to Favorites.Add Frito Lay Snacks Bold Mix Variety Pack 40 3/4 Oz, 42 Count to Favorites. No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupFrito Lay Snacks Bold Mix Variety Pack 40 3/4 Oz, 42 CountOpen Product Description$19.99$0.49/oz was $27.79Offer Valid Week of Sep 27thAdd to List
Frito Lay Snacks Classic Mix Variety Pack, 39 Oz X 42 Count, $19.99Frito Lay Snacks Classic Mix Variety Pack, 39 Oz X 42 CountFrito LayOn Sale!Add Frito Lay Snacks Classic Mix Variety Pack, 39 Oz X 42 Count to Favorites.Add Frito Lay Snacks Classic Mix Variety Pack, 39 Oz X 42 Count to Favorites. No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupFrito Lay Snacks Classic Mix Variety Pack, 39 Oz X 42 CountOpen Product Description$19.99$0.51/oz was $27.79Offer Valid Week of Sep 27thAdd to List
Frito Lay Snacks Family Fun Mix Variety Pack 40 1/8 Oz, 42 Count, $19.99Frito Lay Snacks Family Fun Mix Variety Pack 40 1/8 Oz, 42 CountFrito LayOn Sale!Add Frito Lay Snacks Family Fun Mix Variety Pack 40 1/8 Oz, 42 Count to Favorites.Add Frito Lay Snacks Family Fun Mix Variety Pack 40 1/8 Oz, 42 Count to Favorites. No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupFrito Lay Snacks Family Fun Mix Variety Pack 40 1/8 Oz, 42 CountOpen Product Description$19.99$0.50/oz was $27.79Offer Valid Week of Sep 27thAdd to List
Herr's Snacks Variety Pack, 28 count, 26 oz, $15.99Herr's Snacks Variety Pack, 28 count, 26 ozHerr'sOn Sale!Add Herr's Snacks Variety Pack, 28 count, 26 oz to Favorites.Add Herr's Snacks Variety Pack, 28 count, 26 oz to Favorites.Herr's Snacks Variety Pack, 28 count, 26 ozOpen Product Description$15.99$0.62/oz was $20.79Offer Valid Week of Sep 27thAdd to List
Kellogg's Rice Krispies Treats Snacks Party Size, 30 count, 30.1 oz, $15.69Kellogg's Rice Krispies Treats Snacks Party Size, 30 count, 30.1 ozRice Krispies TreatsAdd Kellogg's Rice Krispies Treats Snacks Party Size, 30 count, 30.1 oz to Favorites.Add Kellogg's Rice Krispies Treats Snacks Party Size, 30 count, 30.1 oz to Favorites.Kellogg's Rice Krispies Treats Snacks Party Size, 30 count, 30.1 ozOpen Product Description$15.69$0.52/ozAdd to List
Utz Variety Snack Pack, 18 count, 16.65 oz, $11.99Utz Variety Snack Pack, 18 count, 16.65 ozUtzOn Sale!Add Utz Variety Snack Pack, 18 count, 16.65 oz to Favorites.Add Utz Variety Snack Pack, 18 count, 16.65 oz to Favorites.Utz Variety Snack Pack, 18 count, 16.65 ozOpen Product Description$11.99$0.72/oz was $12.99Offer Valid Week of Sep 27thAdd to List
Frito Lay Snacks Bold Mix Variety Pack 17 Oz X 18 Count, $10.99Frito Lay Snacks Bold Mix Variety Pack 17 Oz X 18 CountFrito LayOn Sale!Add Frito Lay Snacks Bold Mix Variety Pack 17 Oz X 18 Count to Favorites.Add Frito Lay Snacks Bold Mix Variety Pack 17 Oz X 18 Count to Favorites. No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupFrito Lay Snacks Bold Mix Variety Pack 17 Oz X 18 CountOpen Product Description$10.99$0.65/oz was $13.69Offer Valid Week of Sep 27thAdd to List
Frito Lay Snacks Doritos & Cheetos Mix Variety Pack, 17 5/8 Oz, 18 Count, $10.99Frito Lay Snacks Doritos & Cheetos Mix Variety Pack, 17 5/8 Oz, 18 CountFrito LayOn Sale!Add Frito Lay Snacks Doritos & Cheetos Mix Variety Pack, 17 5/8 Oz, 18 Count to Favorites.Add Frito Lay Snacks Doritos & Cheetos Mix Variety Pack, 17 5/8 Oz, 18 Count to Favorites. No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupFrito Lay Snacks Doritos & Cheetos Mix Variety Pack, 17 5/8 Oz, 18 CountOpen Product Description$10.99$3.14/oz was $13.69Offer Valid Week of Sep 27thAdd to List
Frito Lay Snacks Family Fun Mix Variety Pack 16 7/8 Oz, 18 Count, $10.99Frito Lay Snacks Family Fun Mix Variety Pack 16 7/8 Oz, 18 CountFrito LayOn Sale!Add Frito Lay Snacks Family Fun Mix Variety Pack 16 7/8 Oz, 18 Count to Favorites.Add Frito Lay Snacks Family Fun Mix Variety Pack 16 7/8 Oz, 18 Count to Favorites. No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupFrito Lay Snacks Family Fun Mix Variety Pack 16 7/8 Oz, 18 CountOpen Product Description$10.99$0.65/oz was $13.59Offer Valid Week of Sep 27thAdd to List
Frito Lay Snacks Flavor Mix Variety Pack, 1 Oz, 18 Count, $10.99Frito Lay Snacks Flavor Mix Variety Pack, 1 Oz, 18 CountFrito LayOn Sale!Add Frito Lay Snacks Flavor Mix Variety Pack, 1 Oz, 18 Count to Favorites.Add Frito Lay Snacks Flavor Mix Variety Pack, 1 Oz, 18 Count to Favorites. No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupFrito Lay Snacks Flavor Mix Variety Pack, 1 Oz, 18 CountOpen Product Description$10.99$0.61/oz was $13.69Offer Valid Week of Sep 27thAdd to List
Frito Lay Snacks Back To School Variety Pack, 14 Oz X 18 Count, $10.99Frito Lay Snacks Back To School Variety Pack, 14 Oz X 18 CountFrito LayOn Sale!Add Frito Lay Snacks Back To School Variety Pack, 14 Oz X 18 Count to Favorites.Add Frito Lay Snacks Back To School Variety Pack, 14 Oz X 18 Count to Favorites. No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupFrito Lay Snacks Back To School Variety Pack, 14 Oz X 18 CountOpen Product Description$10.99$0.78/oz was $13.69Offer Valid Week of Sep 27thAdd to List
Frito Lay Snacks Baked & Popped Variety Pack 14 1/4 Oz, 18 Count, $10.99Frito Lay Snacks Baked & Popped Variety Pack 14 1/4 Oz, 18 CountFrito LayAdd Frito Lay Snacks Baked & Popped Variety Pack 14 1/4 Oz, 18 Count to Favorites.Add Frito Lay Snacks Baked & Popped Variety Pack 14 1/4 Oz, 18 Count to Favorites.Frito Lay Snacks Baked & Popped Variety Pack 14 1/4 Oz, 18 CountOpen Product Description$10.99$0.77/ozAdd to List
Frito Lay Snacks Cheesy Mix Variety Pack 17 5/8 Oz, 18 Count, $10.99Frito Lay Snacks Cheesy Mix Variety Pack 17 5/8 Oz, 18 CountFrito LayOn Sale!Add Frito Lay Snacks Cheesy Mix Variety Pack 17 5/8 Oz, 18 Count to Favorites.Add Frito Lay Snacks Cheesy Mix Variety Pack 17 5/8 Oz, 18 Count to Favorites. No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupFrito Lay Snacks Cheesy Mix Variety Pack 17 5/8 Oz, 18 CountOpen Product Description$10.99$0.62/oz was $13.69Offer Valid Week of Sep 27thAdd to List
Frito Lay Snacks Fiery Mix Variety Pack 17 3/8 Oz, 18 Count, $10.99Frito Lay Snacks Fiery Mix Variety Pack 17 3/8 Oz, 18 CountFrito LayOn Sale!Add Frito Lay Snacks Fiery Mix Variety Pack 17 3/8 Oz, 18 Count to Favorites.Add Frito Lay Snacks Fiery Mix Variety Pack 17 3/8 Oz, 18 Count to Favorites. No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupFrito Lay Snacks Fiery Mix Variety Pack 17 3/8 Oz, 18 CountOpen Product Description$10.99$0.63/oz was $13.69Offer Valid Week of Sep 27thAdd to List
Frito Lay Snacks Simply NKD Fright Night Mix Variety Pack, 11 1/4 Oz X 30, $10.99Frito Lay Snacks Simply NKD Fright Night Mix Variety Pack, 11 1/4 Oz X 30Frito LayOn Sale!Add Frito Lay Snacks Simply NKD Fright Night Mix Variety Pack, 11 1/4 Oz X 30 to Favorites.Add Frito Lay Snacks Simply NKD Fright Night Mix Variety Pack, 11 1/4 Oz X 30 to Favorites. No Artificial Ingredients No Artificial Ingredients No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupFrito Lay Snacks Simply NKD Fright Night Mix Variety Pack, 11 1/4 Oz X 30Open Product Description$10.99$0.98/oz was $13.69Offer Valid Week of Sep 27thAdd to List
Herr's Single Serve Bags Variety Pack, 1 oz, 18 count, $9.99Herr's Single Serve Bags Variety Pack, 1 oz, 18 countHerr'sOn Sale!Add Herr's Single Serve Bags Variety Pack, 1 oz, 18 count to Favorites.Add Herr's Single Serve Bags Variety Pack, 1 oz, 18 count to Favorites.Herr's Single Serve Bags Variety Pack, 1 oz, 18 countOpen Product Description$9.99$0.61/oz was $13.99Offer Valid Week of Sep 27thAdd to List
Smartfood Flavored Popcorn Variety Pack 9 Oz, 18 Count, $10.99Smartfood Flavored Popcorn Variety Pack 9 Oz, 18 CountSmartfood Add Smartfood Flavored Popcorn Variety Pack 9 Oz, 18 Count to Favorites.Add Smartfood Flavored Popcorn Variety Pack 9 Oz, 18 Count to Favorites. No Artificial Ingredients No Artificial Ingredients No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupSmartfood Flavored Popcorn Variety Pack 9 Oz, 18 CountOpen Product Description$10.99$1.22/ozAdd to List
Wise MVP Classic Mix, 18 count, 16.5 oz, $7.99Wise MVP Classic Mix, 18 count, 16.5 ozWiselocked-in priceAdd Wise MVP Classic Mix, 18 count, 16.5 oz to Favorites.Add Wise MVP Classic Mix, 18 count, 16.5 oz to Favorites.FSAHSAFSAFSAHSAFSAHSAFSAHSAFSAFSAHSAFSAHSAFSAHSAFSAHSAlocked-in priceWise MVP Classic Mix, 18 count, 16.5 ozOpen Product Description$7.99$0.48/oz was $10.99Offer Valid Week of Sep 27thAdd to List
Ferrero Collection Sweet & Salty Cookies, 10 count, 10 oz, $7.29Ferrero Collection Sweet & Salty Cookies, 10 count, 10 ozFerrero CollectionAdd Ferrero Collection Sweet & Salty Cookies, 10 count, 10 oz to Favorites.Add Ferrero Collection Sweet & Salty Cookies, 10 count, 10 oz to Favorites.Ferrero Collection Sweet & Salty Cookies, 10 count, 10 ozOpen Product Description$7.29$0.73/ozAdd to List
Chex Mix Traditional Savory Snack Mix Multipack, 1.75 oz, 10 count, $6.99Chex Mix Traditional Savory Snack Mix Multipack, 1.75 oz, 10 countChex MixAdd Chex Mix Traditional Savory Snack Mix Multipack, 1.75 oz, 10 count to Favorites.Add Chex Mix Traditional Savory Snack Mix Multipack, 1.75 oz, 10 count to Favorites. No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupKosher CertifiedKosherChex Mix Traditional Savory Snack Mix Multipack, 1.75 oz, 10 countOpen Product Description$6.99$0.40/ozAdd to List
Frito Lay Simply Snacks Variety Pack 5 7/8 Oz, 8 Count, $6.99Frito Lay Simply Snacks Variety Pack 5 7/8 Oz, 8 CountFrito LayOn Sale!Add Frito Lay Simply Snacks Variety Pack 5 7/8 Oz, 8 Count to Favorites.Add Frito Lay Simply Snacks Variety Pack 5 7/8 Oz, 8 Count to Favorites.FSAHSAFSAFSAHSAFSAHSAFSAHSAFSAFSAHSAFSAHSAFSAHSAFSAHSAlocked-in price Gluten Free Gluten Free No Artificial Ingredients No Artificial IngredientsFrito Lay Simply Snacks Variety Pack 5 7/8 Oz, 8 CountOpen Product Description$6.99$1.19/oz was $7.19Offer Valid Week of Sep 27thAdd to List
Keebler Sweet Treats, 10 count, $7.29Keebler Sweet Treats, 10 countKeebler Add Keebler Sweet Treats, 10 count to Favorites.Add Keebler Sweet Treats, 10 count to Favorites.Keebler Sweet Treats, 10 countOpen Product Description$7.29$0.78/ozAdd to List
Utz Snack Variety Pack, 10 count, 9.3 oz, $6.99Utz Snack Variety Pack, 10 count, 9.3 ozUtzOn Sale!Add Utz Snack Variety Pack, 10 count, 9.3 oz to Favorites.Add Utz Snack Variety Pack, 10 count, 9.3 oz to Favorites.Utz Snack Variety Pack, 10 count, 9.3 ozOpen Product Description$6.99$0.75/oz was $7.99Offer Valid Week of Sep 27thAdd to List
Gripz Mighty Tiny Baked Snack Crackers, 12 count, 11 oz, $8.49Gripz Mighty Tiny Baked Snack Crackers, 12 count, 11 ozGripzAdd Gripz Mighty Tiny Baked Snack Crackers, 12 count, 11 oz to Favorites.Add Gripz Mighty Tiny Baked Snack Crackers, 12 count, 11 oz to Favorites.Gripz Mighty Tiny Baked Snack Crackers, 12 count, 11 ozOpen Product Description$8.49$0.77/ozAdd to List