Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Lay's Potato Chips Classic 1 Oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.66
    $0.66/oz
  • Bowl & Basket Sourdough Boule, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.99
    $0.37/oz
  • Green Mountain Coffee Roasters Colombia Select Medium Roast Coffee K-Cup Pods, 32 count, 10.6 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $23.29
    $2.20/oz
  • McCafé Premium Roast Medium Coffee K-Cup Pods Value Pack, 32 count, 11.04 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $27.99
    $2.54/oz
  • Keurig Coffee Collective Warm Hug Caramel Spice Coffee K-Cup Pods, 8 count, 3.9 oz
    Sponsored
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.99
    $2.56/oz
  • True Made Foods Pitmaster Kansas City Style Lower Sugar BBQ Sauce, 18 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $0.44/oz
  • Bowl & Basket Original Seltzer, 33.8 fl oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $0.75
    $0.02/fl oz
  • Quaker Instant Oatmeal Original 9.8 Oz, 10 Count
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.49
    $0.36/oz
  • Bowl & Basket Black Beans, 15 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $0.99
    $0.07/oz
  • Bowl & Basket Extra Virgin Olive Oil Value Size, 101 fl oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $29.99
    $0.30/fl oz
  • Rao's Homemade Tomato Basil Sauce, 32 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.49
    $0.27/oz
  • Wesson Pure Vegetable Oil, 64 fl oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $7.49
    $0.12/fl oz
  • Polar Premium Original Seltzer, 12 fl oz, 12 count
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $6.37
    $0.04/fl oz
  • Calidad Corn Tortilla Chips, 11 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.69
    $0.24/oz
  • Goya Prime Premium Chick Peas, 15.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.39
    $0.09/oz
  • Peet's Decaf House Blend Dark Roast Ground Arabica Coffee K-Cup Pods, 10 count, 4.3 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $10.99
    $2.56/oz
  • Bowl & Basket Steam in Bag Riced Cauliflower, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.17/oz
  • Smart Balance Low Sodium Whipped Buttery Spread, 13 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.29
    $0.41/oz
  • Triscuit Original Crackers, 8.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.29
    $0.50/oz
  • Zeigler's Autumn Harvest Apple Cider, 128 fl oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan
    Low Sodium

    Open Product Description
    $7.99
    $0.06/fl oz
  • Bowl & Basket Light Brown Sugar, 32 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.49
    $1.25/lb
  • Bowl & Basket Chick Peas, 15 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Vegan

    Open Product Description
    $0.99
    $0.07/oz
  • Tostitos Scoops Tortilla Chips Original 10 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $0.55/oz
  • Harmless Harvest Organic Coconut Water, 32 fl oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $11.99
    $0.37/fl oz
  • Diamond of California Chopped Walnuts, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.59
    $0.70/oz
  • Lay's Potato Chips Classic 8 Oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.29
    $0.54/oz
  • Bowl & Basket Diced Carrots, 14.5 oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $0.99
    $0.07/oz
  • Bowl & Basket 100% Pure Pumpkin, 29 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.79
    $0.10/oz
  • Gorgie Sparkling Paradise Punch Energy Drink, 12 fl oz
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $0.23/fl oz
  • Dave's Killer Bread 21 Whole Grains and Seeds Thin-Sliced Organic Bread, 20.5 oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.49
    $0.32/oz
  • Starbucks French Dark Roast Ground Coffee, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $13.19
    $1.10/oz
  • Bowl & Basket Unsalted Potato Chips, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.99
    $0.25/oz
  • Lay's Wavy Potato Chips Original 13 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.45/oz
  • Angie's Boom Chicka Pop Sweet & Salty Kettle Corn, 7 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.49
    $0.50/oz
  • Bowl & Basket Steam in Bag Green Peas, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.29
    $0.11/oz
  • CENTO Traditional Smooth Passata, 24 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.39
    $0.18/oz