Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • McKee Little Debbie Boston Creme Pies Sandwich Cookies, 8 count, 10.98 oz

    Open Product Description
    $3.19
    $0.29/oz
  • 4 for $10.00
    Entenmann's Little Bites Hot Cocoa with Marshmallow Muffins Winter Limited Edition, count 20,8.25 oz

    Open Product Description
    $4.49
    $0.54/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Kellogg's Rice Krispies Treats Bliss Caramel Sea Salt Marshmallow Squares, 0.84 oz, 6 count
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.19
    $0.84/oz
  • locked-in price | Limit 4
    Nabisco Oreo Cakesters Double Chocolate Soft Snack Cakes, 2.02 oz, 5 count
    Sponsored
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.40/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Entenmann's New York Style Crumb Cake, 1 lb 1 oz

    Open Product Description
    $8.49
    $0.50/oz
  • Entenmann's Fudge Iced Golden Cake, 1 lb 1 oz

    Open Product Description
    $7.99
    $0.47/oz
  • Entenmann's All Butter Loaf Cake, 11.5 oz

    Open Product Description
    $6.59
    $0.60/oz
  • Entenmann's Chocolate Chip Crumb Loaf Cake, 13.5 oz

    Open Product Description
    $6.59
    $0.49/oz
  • Entenmann's Mini Crumb Snack Cakes, 6 count, 11.5 oz

    Open Product Description
    $5.49
    $0.48/oz
  • Killer Brownie Chocolatier Brownie, 2.75 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $2.49
    $0.91/oz
  • 2 for $7.00
    Drake's Devil Dogs Creme Filled Devils Food Cakes, 8 count, 13.63 oz

    Open Product Description
    $3.50
    $0.27/oz
    was $4.39
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Entenmann's Mini Pound Snack Cakes, 6 count, 8.25 oz

    Open Product Description
    $5.49
    $0.67/oz
  • Little Debbie Twin Wrapped Swiss Cake Rolls, 12 count, 13.31 oz

    Open Product Description
    $3.19
    $0.25/oz
  • Tastykake Peanut Butter Kandy Kakes, 1.3 oz, 2 count, 6 packs

    Open Product Description
    $4.99
    $0.62/oz
  • Tastykake Chocolate Juniors Cake, 3 oz, 4 count

    Open Product Description
    $4.99
    $0.42/oz
  • Tastykake Powdered Mini Donuts, 10 oz

    Open Product Description
    $3.49
    $0.35/oz
  • On Sale! Limit 4
    Schär Gluten-Free Chocolate Chip Muffin, 5 count, 7.9 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Lactose Free

    Open Product Description
    $6.09
    $0.77/oz
    was $6.59
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Entenmann's Brookie Mini Snack Cakes, 6 count, 12 oz

    Open Product Description
    $5.49
    $0.46/oz
  • Entenmann's Ultimate Madeleines Petite Butter Flavored Cakes, 8.5 oz

    Open Product Description
    $8.49
    $1.00/oz
  • Entenmann's Chocolate Fudge Iced Cake, 1 lb 1 oz

    Open Product Description
    $7.99
    $0.47/oz
  • Entenmann's Lemon Iced Cake, 1 lb 1 oz

    Open Product Description
    $7.99
    $0.47/oz
  • Drake's Yodels Frosted Creme Filled Devils Food Cakes, 10 count, 11.16 oz

    Open Product Description
    $4.39
    $0.40/oz
  • 2 for $6.00
    Hostess Orange CupCakes, 8 count, 13.5 oz

    Open Product Description
    $4.39
    $0.33/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Entenmann's Chocolate Loaf Cake, 11.5 oz

    Open Product Description
    $6.59
    $0.57/oz
  • Entenmann's Lemon Loaf Cake Limited Edition, 11.5 oz

    Open Product Description
    $6.59
    $0.57/oz
  • Hostess Cupcakes Frosted Strawberry Cake, 8 count, 12.7 oz

    Open Product Description
    $4.39
    $0.35/oz
  • Little Debbie Banana Puddın' Creme Pies Sandwich Cookies, 8 count, 9.57 oz

    Open Product Description
    $3.19
    $0.33/oz
  • Little Debbie Pecan Spinwheels Pastries, 8 count, 8.46 oz

    Open Product Description
    $3.19
    $0.38/oz
  • Little Debbie Raisin Creme Pies Sandwich Cookies, 8 count, 10.15 oz

    Open Product Description
    $3.19
    $0.31/oz
  • McKee Little Debbie Chocolate Chip Creme Pies Sandwich Cookies, 8 count, 10.63 oz

    Open Product Description
    $3.19
    $0.33/oz
  • McKee Little Debbie Cosmic Brownies with Chocolate Chip Candy, 6 count, 13.1 oz

    Open Product Description
    $3.19
    $0.24/oz