Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Tyson Grilled Boneless Chicken Bites Cup, 5.2 oz
    locked-in price
    High Protein
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.49
    $0.86/oz
  • Applegate Organics Organic Chicken Strips, 8 oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $8.99
    $1.12/oz
  • Perdue Simply Smart Organic Lightly Breaded Dino Nuggets, 24 oz
    Sponsored
    Organic
    High Protein
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $10.99
    $0.46/oz
  • Yummy Dino Buddies Alphabet-Shaped Chicken Breast Nuggets, 21 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $7.99
    $0.38/oz
  • Kidfresh Chicken Meatballs, 16.45 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.99
    $0.61/oz
  • Perdue Simply Smart Organic Gluten Free Chicken Tenders, 22 oz
    Sponsored
    Organic
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $10.99
    $0.50/oz
  • Perdue Chicken Popcorn, 26 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.99
    $0.38/oz
  • Tyson Any'tizers Frozen Crispy Chicken Fries, 26.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $0.41/oz
  • Kıdfresh White Meat Chicken Sticks, 16.4 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.99
    $0.61/oz
  • Bell & Evans Breaded Chicken Patties, 4 count, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.49
    $0.47/oz
  • Kidfresh Chicken Meatballs, 8 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.87/oz
  • Tyson Any'tizers Frozen Buffalo Style Hot Wings Family Pack, 2.5 lb
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $13.99
    $0.35/oz
  • Yummy Dino Buddies The Original Dinosaur-Shaped Chicken Breast Nuggets, 5 lbs
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $14.49
    $0.18/oz
  • Foster Farms Take Out Classic Buffalo Crispy Chicken Wings, Frozen - 16 oz

    Open Product Description
    $12.99
    $0.81/oz
  • Applegate Naturals Chicken Nuggets, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $11.49
    $0.72/oz
  • Perdue Simply Smart Organics Gluten Free Chicken Nuggets, 22 oz
    Sponsored
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $10.99
    $0.50/oz
  • Caulipower Lightly Breaded Chicken Tenders, 14 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $11.39
    $0.81/oz
  • Kid Cuisine All Star Nuggets Meal, 8.8 oz
    High Protein
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.74
    $0.31/oz
  • Bowl & Basket Uncooked Chicken Wings, 2.5 lbs

    Open Product Description
    $7.99
    $3.20/lb
  • Bell & Evans Gluten Free Breaded Chicken Breast Nuggets, 12 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $7.49
    $0.62/oz
  • On Sale!
    Perdue Air Fryer Ready Lemon Pepper Crispy Chicken Wings, 22 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.27/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Perdue Panko Chicken Nuggets, 29 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $7.49
    $4.14/oz
  • Perdue Chicken Wing Sections, 48 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $12.99
    $0.27/oz
  • On Sale! Limit 4
    Realgood Foods Co. Lightly Breaded Chicken Breast Fillets, 20 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $7.99
    $0.40/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Tyson Any’tizers Frozen Crispy Boneless Chicken Bites, 24 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.99
    $0.42/oz
  • Tyson Frozen Grilled Chicken Breast Strips, 22 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $9.99
    $0.45/oz
  • Tyson Frozen Sweet BBQ Flavored Chicken Strips, 25 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $0.44/oz
  • Earth's Best Chicken Nuggets for Kids Value Bag, 16 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.49
    $0.66/oz
  • On Sale!
    Perdue Air Fryer Ready Roasted Crispy Chicken Wings, 22 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.27/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Koch Foods Oven Cravers Cordon Bleu Family Pack, 4 count, 20 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.99
    $0.45/oz
  • Joe Jurgielewicz All Natural Frozen Duck, 1 pound

    Open Product Description
    $3.99/lb
    $3.99/lb
    Final cost based on weight
  • Golden Platter All Natural Gluten Free Chicken Tenders, 20 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $7.99
    $0.40/oz