Philadelphia Original Reduced Fat Cream Cheese, 16 oz, $7.29
Philadelphia Original Reduced Fat Cream Cheese, 16 oz
Philadelphia
No Artificial Ingredients
No High Fructose Corn Syrup
No Added Sugar
Open Product Description
$7.29
$0.46/oz
Philadelphia Original Cream Cheese Spread, 12 oz, $5.99
Philadelphia Original Cream Cheese Spread, 12 oz
Philadelphia
No Artificial Ingredients
No High Fructose Corn Syrup
No Added Sugar
Open Product Description
$5.99
$0.50/oz
Bowl & Basket Neufchatel Cheese, 8 oz, $1.79
From Cows Not Treated with rBST*
*No Significant Difference Has Been Shown Between Milk Derived from rBST Treated and Non-rBST Treated Cows.
This Product Contains 6g Total Fat. Regular Cream Cheese Contains 9g Total Fat per Serving.
Bowl & Basket
Gluten Free
No Artificial Ingredients
No High Fructose Corn Syrup
Open Product Description
$1.79
$0.22/oz
Philadelphia Original Whipped Cream Cheese Spread, 12 oz, $6.99
Philadelphia Original Whipped Cream Cheese Spread, 12 oz
Philadelphia
No Artificial Ingredients
No High Fructose Corn Syrup
No Added Sugar
Open Product Description
$6.99
$0.58/oz
Bowl & Basket Plain Cream Cheese, 16 oz, $4.69
Bowl & Basket Plain Cream Cheese, 16 oz
Bowl & Basket
Gluten Free
No Artificial Ingredients
No High Fructose Corn Syrup
Open Product Description
$4.69
$0.29/oz
Philadelphia Chive & Onion Cream Cheese Spread, 7.5 oz, $4.29
Philadelphia Chive & Onion Cream Cheese Spread, 7.5 oz
Philadelphia
No Artificial Ingredients
No High Fructose Corn Syrup
No Added Sugar
Open Product Description
$4.29
$0.57/oz
Philadelphia Garden Vegetable Reduced Fat Cream Cheese with Vegetables, 7.5 oz, $4.29
Philadelphia Garden Vegetable Reduced Fat Cream Cheese with Vegetables, 7.5 oz
Philadelphia
No Artificial Ingredients
No High Fructose Corn Syrup
No Added Sugar
Open Product Description
$4.29
$0.02/g
Bowl & Basket Plain Cream Cheese, 12 oz, $3.69
Bowl & Basket Plain Cream Cheese, 12 oz
Bowl & Basket
Gluten Free
No Artificial Ingredients
No High Fructose Corn Syrup
Open Product Description
$3.69
$0.31/oz
Philadelphia Original Neufchatel Cheese, 8 oz, $3.29