All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • Whole Grain
    Remove Whole Grain
Sort by
  • On Sale!
    Tostitos Cantina Tortilla Chips Traditional Yellow Corn 11 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.36/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Tostitos Scoops Tortilla Chips Original 10 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Tostitos Cantina Tortilla Chips Thin & Crispy 8 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $9.99
    Tostitos Scoops! Tortilla Chips Original 14 1/2 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.40/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    General Mills Cheerios Toasted Whole Grain Oat Cereal Large Size, 12 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $4.49
    $0.37/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $8.00
    SunChips Whole Grain Snacks Harvest Cheddar Flavored 7 Oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.57/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Sara Lee 100% Whole Wheat Bread, 1 lb 4 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.20/oz
    was $4.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 5 for $4.00
    Kellogg's Froot Loops Original Cold Breakfast Cereal, Fruit Flavored, 1.5 oz Cup
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $1.49
    $0.99/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 4 for $5.00
    Finest Brand Sweet & Salty Kettle Corn, 2 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.25
    $0.63/oz
    was $1.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    General Mills Cinnamon Toast Crunch Crispy Sweetened Whole Wheat & Rice Cereal, 1 lb 0.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.27/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $8.00
    Tostitos Baked Scoops Tortilla Chips Regular 6 1/4 Oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.64/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Tostitos Tortilla Chips Original Restaurant Style 12 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.42/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Barilla Chickpea Penne Pasta, 8.8 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $2.99
    $0.34/oz
    was $3.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $9.99
    Tostitos Tortilla Chips Original Restaurant Style 17 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.34/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $6.00
    Angie's Boom Chicka Pop Sweet & Salty Kettle Corn, 7 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.49
    $0.50/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Galbani Reduced Fat Mozzarella String Cheese, 12 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Schmidt Old Tyme Artisan's Choice 21 Grain & Seeds Bread, 24 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $2.99
    $0.12/oz
    was $4.89
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Mush 15g Protein Peanut Butter Chocolate Chip Overnight Oats, 5.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.40/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Clif ZBar Disney Pixar Toy Story Vanilla Cupcake Soft-Baked Energy Snack Bars, 1.27 oz, 6 count
    locked-in price
    Organic
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.99
    $0.79/oz
    was $6.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Nature's Bakery Blueberry Gluten Free Fig Bar, 2 oz, 6 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $5.99
    $0.50/oz
    was $6.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $9.99
    Tostitos Bite Size Tortilla Chips Rounds 17 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.34/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $8.00
    belVita Breakfast Bars Biscuits, Pumpkin Spice, 5 Packs (4 Biscuits Per Pack)
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $4.89
    $0.56/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    MASECA Traditional Instant Corn Masa Flour 4 Lb
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $1.02/lb
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Wise White Cheddar Flavored Popcorn, 6 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.67/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Panera Bread Multigrain Bread, 24 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $2.99
    $0.12/oz
    was $5.89
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Schmidt Old Tyme Artisan's Choice 100% Sprouted Whole Wheat Bread, 24 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $2.99
    $0.12/oz
    was $4.89
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Kodiak Cookie Butter Granola, 11 oz
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $5.99
    $0.54/oz
    was $6.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Nature Valley Crunchy Oats & Dark Chocolate Granola, 1 lb
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.28/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $7.00
    Club Multigrain Crackers, 12.7 oz
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $4.39
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Deep River Snacks Sea Salt and Vinegar Popcorn, 4.65 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.97/oz
    was $5.29
    Offer Valid Week of Sep 27th