All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • Soy Free
    Remove Soy Free
Sort by
  • locked-in price
    StarKist Solid White Albacore Tuna in Water, 5 oz
    locked-in price
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.25
    $0.25/oz
    was $1.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    StarKist Chunk White Albacore Tuna in Water, 5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.29
    $0.26/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    StarKist 25% Less Sodium Solid White Albacore Tuna in Water, 5 oz
    locked-in price
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.25
    $0.25/oz
    was $1.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    De La Calle Tropical, Ponche Tepache
    Organic
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.29
    $0.19/fl oz
    was $2.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    CALIFIA FARMS Oat Extra Creamy Oatmilk, 48 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.49
    $0.07/fl oz
    was $4.34
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    CALIFIA FARMS Unsweetened Almondmilk, 48 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.49
    $0.07/fl oz
    was $4.34
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Planet Oat Original Oatmilk, 32 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.49
    $0.08/fl oz
    was $2.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Planet Oat Unsweetened Original Oatmilk, 32 fl oz
    Plant Based
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $0.08/fl oz
    was $2.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Forager Project Organic Unsweetened Plain Probiotic Cashewmilk Dairy Free Yogurt Alternative, 5.3 oz
    Organic
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $1.99
    $0.38/oz
    was $2.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 4 for $5.00
    Tuttorosso Basil, Garlic & Oregano Diced Tomatoes, 14.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.36
    $0.09/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Orgain Organic Protein Vanilla Bean Flavored Protein Powder, 16.3 oz
    locked-in price
    Organic
    High Protein

    Open Product Description
    $19.99
    $1.22/oz
    was $24.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Field Roast Signature Stadium Plant-Based Hot Dog, 10 oz
    Plant Based
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.29
    $0.53/oz
    was $6.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Dr. Praeger's Spinach Littles Veggies, 10 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Hint Water Infused with Strawberry + Kiwi Essences, 16 fl oz, 12 count
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $14.99
    $1.25 each
    was $17.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Katz Gluten-Free Pumpkin Pie Spice Glazed Donuts, 10.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $5.99
    $0.57/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Dr. Praeger's Super Greens Veggie Burgers, 2.5 oz, 4 count
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.29
    $0.43/oz
    was $5.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Violife Just Like Mozzarella Shreds Cheese Alternative, 8 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $5.12
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Violife Just Like Smoked Provolone Slices Cheese Alternative, 10 count, 7.05 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.56/oz
    was $5.12
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Califia Farms Unsweetened Vanilla Almondmilk 48 fl oz.
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.49
    $0.07/fl oz
    was $4.34
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Planet Oat Extra Creamy Original Oatmilk, 32 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.49
    $0.08/fl oz
    was $2.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    De Cecco Fettuccine No. 6 Pasta, 1 lb
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.49
    $0.16/oz
    was $2.95
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Forager Project Organic Blueberry Probiotic Cashewmilk Dairy Free Yogurt Alternative, 5.3 oz
    Organic
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $1.99
    $0.38/oz
    was $2.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Forager Project Organic Dairy-Free Strawberry Cashewmilk Yogurt Alternative, 5.3 oz
    Organic
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $1.99
    $0.38/oz
    was $2.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Chosen Foods Classic Mayo, 12 fl oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.99
    $0.75/fl oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Siete Cassava Flour Grain Free Tortillas, 7 oz, 8 count
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $1.14/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Katz Gluten-Free Apple Pie, 11.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.49
    $0.56/oz
    was $7.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Enjoy Life Dairy Free Semi Sweet Mega Chunks, 9 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.78/oz
    was $7.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Enjoy Life Dark 69% Cacao Morsels, 9 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.78/oz
    was $7.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Enjoy Life Semi Sweet Mini Chips, 9 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.78/oz
    was $7.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Siete Grain Free Taco Shells, 12 count, 5.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $1.00/oz
    was $6.49
    Offer Valid Week of Sep 27th