All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • Lactose Free
    Remove Lactose Free
Sort by
  • On Sale!
    Lactaid 1% Lowfat Milk, half gallon
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.49
    $8.98/gal
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Fage BestSelf Lactose Free Nonfat Plain Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.25
    $0.24/oz
    was $1.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Galbani Lactose Free String Cheese, 12 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Farmland Fresh Dairies Lactose Free 1% Lowfat Milk, half pint
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $0.75
    $0.09/fl oz
    was $0.85
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $8.49
    International Delight Caramel Macchiato Coffee Creamer, 48 fl oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $5.59
    $0.12/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $8.49
    International Delight French Vanilla Coffee Creamer, 48 fl oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $5.59
    $0.12/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $8.49
    International Delight Sweet & Creamy Coffee Creamer, 48 fl oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $5.59
    $0.12/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Lactaid Lactose Free Whole Milk, half gallon
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.49
    $0.07/fl oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Nestlé Coffee Mate Sugar Free French Vanilla Coffee Creamer, 32 fl oz
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.39
    $0.14/fl oz
    was $4.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Fairlife Core Power Vanilla 26g High Protein Milk Shake, 14 fl oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.99
    was $4.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Manischewitz "Kneid-Lach" Matzo Ball & Soup Mix, 4.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Lactose Free
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.33/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $8.49
    International Delight Hazelnut Coffee Creamer, 48 fl oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $5.59
    $0.12/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 4 for $5.00
    Bauducco Vanilla Wafer, 5.0 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $1.25
    $0.25/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Mixed Berry Flavored Nonfat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Strawberry Cheesecake Inspired Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Nestlé Coffee Mate Hazelnut Coffee Creamer, 32 fl oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $4.39
    $0.14/fl oz
    was $4.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Country Crock Original 40% Vegetable Oil Spread Family Size!, 4 lb 3.5 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.49
    $1.54/lb
    was $6.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Blueberry Flavored Nonfat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Galbani Lactose Free Whole Milk Ricotta Cheese, 15 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.20/oz
    was $5.39
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Yancey's Fancy Grand Reserve Bergenost Havarti Cheese, 7.6 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $1.05/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Fage BestSelf Lactose Free Reduced Fat (2% Milkfat) Plain Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.25
    $0.24/oz
    was $1.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 4 for $5.00
    Bauducco Chocolate Wafer, 5.0 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $1.25
    $0.25/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Black Cherry Flavored Nonfat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    Fairlife Core Power 42g Chocolate High Protein Milk Shake, 14 fl oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $5.49
    $0.39/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Bowl & Basket Specialty Cold Brew Unsweetened Black Coffee, 48 fl oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.99
    $0.10/fl oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Lactaid 2% Reduced Fat Milk, half gallon
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.49
    $0.07/fl oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Lactaid Calcium Enriched Fat Free Milk, 0.5 gallon
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.49
    $0.07/fl oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Lactaid Calcium Enriched Whole Milk, half gallon
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.49
    $8.98/gal
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Lactaid Lactose Free Protein 2% Reduced Fat Milk, 52 fl oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $4.49
    $0.09/fl oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Lactaid Lactose Free Protein Milk, 52 fl oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.49
    $0.09/fl oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th