All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • High Fiber
    Remove High Fiber
Sort by
  • locked-in price
    Goya Prime Premium Low Sodium Black Beans, 15.5 oz
    locked-in price
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.39
    $0.09/oz
    was $1.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 5 for $4.00
    Kellogg's Froot Loops Original Cold Breakfast Cereal, Fruit Flavored, 1.5 oz Cup
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $1.49
    $0.99/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $5.00
    Mission Zero Net Carbs Original Tortillas, 14 count, 8.89 oz
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.50
    $0.28/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Bella Sun Luci Julienne - Cut California Sun Dried Tomatoes, 3 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $1.50/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Schmidt Old Tyme 647 The Original Italian Bread, 18 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.24/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Nature Valley Salted Caramel Nut Protein Chewy Bars, 1.42 oz, 5 count
    locked-in price
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $2.99
    $2.14/oz
    was $3.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Barilla Chickpea Penne Pasta, 8.8 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $2.99
    $0.34/oz
    was $3.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $5.00
    Mission Zero Net Carbs Sundried Tomato Basil Street Taco Tortillas, 14 count, 8.89 oz
    High Fiber
    Plant Based
    Vegan

    Open Product Description
    $2.50
    $0.28/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Schmidt Old Tyme 647 The Original White Bread, 18 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.24/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Thomas' Nooks & Crannies The Original Light Multi Grain English Muffins, 6 counts, 12 oz
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Goya Roman Beans, 16 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.12/oz
    was $2.39
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Schmidt Old Tyme 647 Potato Bread, 19 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.21/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Goya Central American Red Beans, 16 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.69
    $0.17/oz
    was $3.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Kodiak Cookie Butter Granola, 11 oz
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $5.99
    $0.54/oz
    was $6.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Goya Prime Premium Low Sodium Small White Beans, 15.5 oz
    locked-in price
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.39
    $0.09/oz
    was $1.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Schmidt Old Tyme 647 Multigrain Bread, 18 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.25/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Kind Protein Max Sweet & Salty Caramel Peanut Crisp Flavored High Protein Bar, 2.2 oz, 4 count
    locked-in price
    High Protein
    High Fiber

    Open Product Description
    $5.99
    $0.69/oz
    was $8.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Kind Salted Caramel Dark Chocolate Nut Bars, 1.4 oz, 6 count
    locked-in price
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.99
    $0.71/oz
    was $8.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Goya Red Kidney Beans, 16 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.12/oz
    was $2.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $2.80
    Ducal Refried Black Beans, 15 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.89
    $0.13/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Kellogg's Special K Red Berries Granola, Protein Granola, 11 oz Bag
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.99
    $0.36/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Seapoint Farms Wasabi Dry Roasted Edamame, 0.79 oz, 8 count
    High Protein
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.49
    $0.55/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Irresistible Spaghetti Pro-Gut Pasta, 14.5 oz
    locked-in price
    High Fiber
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.99
    $0.14/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Barilla Chickpea Spaghetti Pasta, 8.8 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $2.99
    $0.34/oz
    was $3.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Barilla Red Lentil Penne Pasta, 8.8 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $2.99
    $0.34/oz
    was $3.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Arrowhead Mills Puffed Corn Cereal, 6 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.33/oz
    was $2.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Minute Brown & Wild Rice, 8.8 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.99
    $0.23/oz
    was $2.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Wyman's Wild Blueberries, 3 lbs
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.49
    $3.50/lb
    was $12.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Dumpling Daughter Pork & Chive Dumplings, 12 count, 9.75 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.19
    $0.74/oz
    was $8.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Thomas' Light Multi Grain English Muffins, 12 count, 8 oz
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $6.99
    $0.29/oz
    was $7.49
    Offer Valid Week of Sep 27th