Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale!
    Entenmann's All Butter Loaf Cake, 11.5 oz

    Open Product Description
    $3.95
    $0.36/oz
    was $6.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Entenmann's All Butter Loaf Cake, 11.5 oz

    Open Product Description
    $3.95
    $0.36/oz
    was $6.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Entenmann's All Butter Loaf Cake, 11.5 oz

    Open Product Description
    $3.95
    $0.36/oz
    was $6.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • McKee Little Debbie Oatmeal Creme Pies Sandwich Cookies, 12 count, 1 lb 0.2 oz

    Open Product Description
    $3.19
    $0.20/oz
  • On Sale! Limit 4
    Kellogg's Rice Krispies Treats Bliss Caramel Sea Salt Marshmallow Squares, 0.84 oz, 6 count
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.60/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Kellogg's Rice Krispies Treats Bliss Caramel Sea Salt Marshmallow Squares, 0.84 oz, 6 count
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.60/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Kellogg's Rice Krispies Treats Bliss Caramel Sea Salt Marshmallow Squares, 0.84 oz, 6 count
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.60/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Kellogg's Rice Krispies Treats Original Crispy Marshmallow Squares, 0.78 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.39
    $1.78/oz
  • 2 for $3.00
    Kellogg's Rice Krispies Treats Original Homestyle Crispy Marshmallow Squares, 1.6 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.50
    $0.94/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Entenmann's Chocolate Chip Crumb Loaf Cake, 13.5 oz

    Open Product Description
    $3.95
    $0.29/oz
    was $6.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Entenmann's Chocolate Chip Crumb Loaf Cake, 13.5 oz

    Open Product Description
    $3.95
    $0.29/oz
    was $6.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Entenmann's Chocolate Chip Crumb Loaf Cake, 13.5 oz

    Open Product Description
    $3.95
    $0.29/oz
    was $6.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Entenmann's Lemon Loaf Cake Limited Edition, 11.5 oz

    Open Product Description
    $3.95
    $0.34/oz
    was $6.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Entenmann's Marble Loaf Cake, 12 oz

    Open Product Description
    $3.95
    $0.33/oz
    was $6.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • McKee Little Debbie Honey Buns, 6 count, 10.6 oz

    Open Product Description
    $3.19
    $0.30/oz
  • locked-in price | Limit 4
    Nabisco Oreo Cakesters Soft Snack Cakes, 2.02 oz, 5 count
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.40/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Nabisco Oreo Cakesters Soft Snack Cakes, 2.02 oz, 5 count
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.40/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Nabisco Oreo Cakesters Soft Snack Cakes, 2.02 oz, 5 count
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.40/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Drake's Devil Dogs Creme Filled Devils Food Cakes, 8 count, 13.63 oz

    Open Product Description
    $4.39
    $0.34/oz
  • 2 for $6.00
    Tastykake Butterscotch Krimpets, 2 oz, 6 count

    Open Product Description
    $3.00
    $0.25/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $6.00
    Tastykake Dark Chocolate Flavored Peanut Butter Kandy Kakes, 1.3 oz, 6 count

    Open Product Description
    $3.00
    $0.38/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $6.00
    Tastykake Peanut Butter Kandy Kakes, 1.3 oz, 2 count, 6 packs

    Open Product Description
    $3.00
    $0.38/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Hostess Cupcakes Frosted Chocolate Cake, 8 count, 12.7 oz

    Open Product Description
    $4.39
    $0.35/oz
  • Hostess Cupcakes Frosted Chocolate Cake, 8 count, 12.7 oz

    Open Product Description
    $4.39
    $0.35/oz
  • Hostess Cupcakes Frosted Chocolate Cake, 8 count, 12.7 oz

    Open Product Description
    $4.39
    $0.35/oz
  • McKee Little Debbie Creme Pies Fudge Round Sandwich Cookies, 8 count, 9.47 oz

    Open Product Description
    $3.19
    $0.34/oz
  • 2 for $6.00
    Tastykake Creme Filled Chocolate Cupkakes, 2.4 oz, 6 count

    Open Product Description
    $3.00
    $0.21/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Little Debbie Banana Puddın' Creme Pies Sandwich Cookies, 8 count, 9.57 oz

    Open Product Description
    $3.19
    $0.33/oz
  • Little Debbie Nutty Buddy Wafers with Peanut Butter, 12 count, 12.0 oz

    Open Product Description
    $3.19
    $0.27/oz
  • On Sale!
    Little Debbie Mini Powdered Donuts, 10.0 oz

    Open Product Description
    $2.50
    $0.25/oz
    was $3.00
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    McKee Little Debbie Cosmic Brownies with Chocolate Chip Candy Big Pack, 12 count, 1 lb 12.0 oz

    Open Product Description
    $4.49
    $0.16/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Drake's Sunny Doodle Dogs Golden Vanilla Creme Filled Golden Cakes, 8 count, 13.63 oz

    Open Product Description
    $4.39
    $0.32/oz
  • McKee Little Debbie Chocolate Chip Creme Pies Sandwich Cookies, 8 count, 10.63 oz

    Open Product Description
    $3.19
    $0.33/oz
  • 2 for $6.00
    Tastykake Creme Filled Koffee Kake Cupkakes, 2.1 oz, 6 count

    Open Product Description
    $3.00
    $0.24/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $5.00
    Tastykake Frosted Mini Donuts, 11.5 oz

    Open Product Description
    $2.50
    $0.01/g
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $5.00
    Tastykake Frosted Mini Donuts, 11.5 oz

    Open Product Description
    $2.50
    $0.01/g
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $5.00
    Tastykake Frosted Mini Donuts, 11.5 oz

    Open Product Description
    $2.50
    $0.01/g
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    McKee Little Debbie Oatmeal Creme Pies Sandwich Cookies Big Pack, 12 count, 31.78 oz

    Open Product Description
    $4.49
    $0.14/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Hostess Cupcakes Frosted Golden Cake, 8 count, 12.7 oz

    Open Product Description
    $4.39
    $0.35/oz
  • Little Debbie Strawberry Shortcake Rolls, 6 count, 13.0 oz

    Open Product Description
    $3.19
    $0.25/oz
  • 2 for $6.00
    Tastykake Chocolate Cupcakes with Chocolate Icing, 2.1 oz, 6 count

    Open Product Description
    $3.00
    $0.24/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Drake's Coffee Cakes with Cinnamon Streusel Topping, 8 count, 10.42 oz

    Open Product Description
    $4.39
    $0.38/oz
  • CakeBites Snickers Cakebites, 1.75 oz, 4 count

    Open Product Description
    $3.99
    $0.57/oz
  • Little Debbie Zebra Snack Cakes, 10 count, 13.0 oz

    Open Product Description
    $3.19
    $0.25/oz
  • McKee Little Debbie Cosmic Brownies with Chocolate Chip Candy, 6 count, 13.1 oz

    Open Product Description
    $3.19
    $0.24/oz