Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • J.R. DIPPERS Cheese Dip & Bread Sticks, 5 count, 3.43 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.39
    $0.41/oz
  • Ritz Fresh Stacks The Original Crackers, 8 count, 11.8 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.36/oz
  • Cheez-It Classic Snack Mix, 40 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $16.69
    $0.42/oz
  • Milton's Crispy Sea Salt Gourmet Crackers, 6.8 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Non GMO

    Open Product Description
    $4.39
    $0.65/oz
  • Town House Light and Buttery Original Oven Baked Crackers Family Size, 6 count, 20.7 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.89
    $0.33/oz
  • On Sale!
    Nonni THINaddictives Pistachio Almond Crisps, 18 count, 4.4 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.99
    $0.91/oz
    was $4.89
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Premium Original Saltine Crackers, 1 lb
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.49
    $0.28/oz
  • Ritz Fresh Stacks The Original Crackers Family Size, 12 count, 1 lb 1.8 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $5.79
    $0.33/oz
  • Bauducco Baked with Whole Wheat Toast, 5.0 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $1.49
    $0.30/oz
  • On Sale! Limit 4
    Cheez-It Original Baked Snack Crackers Pantry Size, 12.4 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.32/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 4 for $5.00
    Cheez-It Grab 'n Go White Cheddar Baked Snack Crackers, 3 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.50/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Good Thins Gluten Free Sea Salt Corn & Rice Snacks, 3.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $1.23/oz
  • On Sale!
    Goldfish Seasoned Hot Buffalo Flavored Baked Pretzels, 8 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.29
    $0.41/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    RITZ Peanut Butter Sandwich Crackers, Lunch Snacks, 1.38 oz Snack Pack
    locked-in price
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.27/oz
    was $4.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Asturi Bruschettini Rosemary & Olive Oil Italian Bruschetta Toasts Snack Size, 4.23 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $4.49
    $1.06/oz
  • Carr's Rosemary Crackers, 5 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO
    Kosher

    Open Product Description
    $5.39
    $1.08/oz
  • 2 for $7.00
    Town House Light and Buttery Original Oven Baked Crackers, 13.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.39
    $0.32/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Cheez-It Pepper Jack Baked Snack Crackers Pantry Size, 12.4 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.32/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Keebler Toast & Peanut Butter Sandwich Crackers, 1.38 oz, 8 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.36/oz
  • Bocel Aviva Soda Crackers Biscuits, 24.3 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.29
    $0.23/oz
  • Goldfish Cheddar Baked Snack Crackers Family Size, 10 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
  • 2 for $7.00
    Club Multigrain Crackers, 12.7 oz
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $4.39
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $7.00
    Club Original Crackers, 6 count, 12.5 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $4.39
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $7.00
    Town House Flip Sides Pretzel Original Oven Baked Crackers, 9.2 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $4.39
    $0.48/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $7.00
    Town House Mediterranean Herb Pita Crackers, 9.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.39
    $0.46/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    TEDDY GRAHAMS Chocolatey Chip Graham Snacks, Kids Snacks, 10 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.99
    $0.40/oz
    was $4.39
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Cheez-It Original Baked Snack Mix Pantry Size, 10.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.38/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Cheez-It Smoked Gouda Baked Snack Crackers, 12.4 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.32/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Ritz Bits Peanut Butter Cracker Sandwiches, 8.8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.49/oz
  • Ritz The Original Crackers, 13.7 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.31/oz
  • Wheat Thins Low Sodium Hint of Salt Snacks, 8.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Whole Grain

    Open Product Description
    $4.29
    $0.50/oz
  • Pepperidge Farm Goldfish Cheddar Baked Snack Crackers Lunch Packs, 1 oz, 9 count
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.79
    $0.87/oz
  • Ritz The Original Crackers Party Size, 8 count, 1 lb 11.4 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.26/oz
  • Cheez-It White Cheddar Baked Snack Crackers, 1.02 oz, 12 count
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Kosher

    Open Product Description
    $8.49
    $0.69/oz
  • Crunchmaster Avocado Toast Salt & Pepper Crunchy, Baked Rice Crackers, 3.54 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $1.27/oz
  • Lantmännen Finn Crisp Original Sourdough Rye Thins, 7 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.99
    $0.71/oz