New & Trending
Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...

Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Fresh Strawberries, 1 lb

    Open Product Description
    $4.49
  • locked-in price
    Hatfield Classic Cut Hardwood Smoked Bacon, 16 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.31/oz
    was $6.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Keurig Coffee Collective Medium Roast Coffee K-Cup Pods, 8 count, 3.9 oz
    Sponsored
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $1.79/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • BodyArmor Fit Zero Sugar Tropical Passionfruit Sparkling Sports Drink, 12 fl oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.59
    $0.22/fl oz
  • Siggi's Plain Fat Free Yogurt, 24 oz
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.99
    $0.29/oz
  • Barilla Rustic with Italian Basil Pesto Sauce, 6.5 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.29
    $0.72/oz
  • Fresh Seedless Watermelon Quarters
    Vegan
    Paleo

    Open Product Description
    $2.58 avg/ea
    $1.29/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Blueberries, pint

    Open Product Description
    $4.99
  • locked-in price | Limit 4
    Bowl & Basket 100% Pure Pumpkin, 15 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.19
    $0.08/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Pop-Tarts Molten Lava Cake Super Stuffed Toaster Pastries, 5 count, 10.9 oz

    Open Product Description
    $3.49
    $0.32/oz
  • locked-in price | Limit 4
    Keurig Coffee Collective Whole Hearted Dark Roast Coffee K-Cup Pods, 8 count, 3.8 oz
    Sponsored
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $1.84/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 99 lbs
    Fresh Cooked Snow Crab Clusters, Large, 5-8oz
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    was $12.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Kinder's Salt, Pepper & Garlic the Blend Seasoning, 3 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.69
    $0.56/oz
    was $2.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Vaseline Lavender Calming Body Lotion, 20.3 fl oz

    Open Product Description
    $8.49
    $0.42/fl oz
  • 2 for $10.00
    York Dark Chocolate Covered Peppermint Patties, 11.4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.57/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • BodyArmor Fit Zero Sugar Mixed Berry Sparkling Sports Drink, 12 fl oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.59
    $0.22/fl oz
  • 2 for $4.00
    Ghost A&W Zero Sugar Root Beer Energy Drink, 16 fl oz
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.00
    $0.13/fl oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Pepsi Soda Cola 12 Fl Oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.99
    $0.17/fl oz
  • BIC Soleil Escape Lavender & Eucalyptus Scented Razors, 4 count

    Open Product Description
    $7.49
    $1.87 each
  • Downy Boutique Botanicals In Wash Laundry Scent Booster Beads, CITREA Scent, 4.8 oz

    Open Product Description
    $4.99
    $1.04/oz
  • locked-in price | Limit 4
    Samyang Buldak Carbonara Spicy Chicken Flavor Ramen, 4.58 oz, 5 count
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Halal

    Open Product Description
    $7.49
    $0.33/oz
    was $8.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $5.00
    Junkless Chocolate Peanut Butter Protein Bar, 1.9 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.69
    $1.42/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Chick-fil-A Sauce Flavored Waffle Potato Chips, 7 oz

    Open Product Description
    $5.49
    $0.78/oz
  • King Oscar Skinless & Boneless Salmon in Olive Oil, 4.05 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $5.29
    $1.31/oz
  • Doritos Protein Tortilla Style Chips Sweet & Tangy BBQ Flavored 7 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.89
    $0.70/oz
  • Mountainside Farms Cage Free Natural Large Brown Eggs, 12 Count, 24 oz
    Keto Friendly
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.37 each
  • Popeyes Cajun Cheddar Biscuit Mix, 11.61 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.69
    $0.32/oz
  • Vaseline Almond Smooth Body Lotion, 20.3 fl oz

    Open Product Description
    $8.49
    $0.42/fl oz
  • On Sale!
    Goldfish Seasoned Hot Buffalo Flavored Baked Pretzels, 8 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.29
    $0.41/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • David Peanut Butter Chocolate Chunk Flavored Bar, 2.19 oz
    High Protein
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.59
    $1.75/oz
  • Focus Factor Focus+Energy Rainbow Shaved Ice Energy Drink, 12 fl oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/fl oz
  • Annie's Spirals & Creamy Pasta & Cheese, 5.25 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $0.47/oz
  • On Sale!
    6 Pack Pumpkin Cake Donuts

    Open Product Description
    $4.99
    $0.42/oz
    was $5.94
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Bubba Burger Original Beef Burgers, 1/3 pound, 6 count
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $17.99
    $0.56/oz
  • Harmless Harvest Coconut Organic Smoothie, 10 fl oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.40/fl oz
  • Wild Caught Live Blue Crabs, 1 each

    Open Product Description
    $7.99