Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale! Limit 4
    Inaba Churu Tuna Recipe Cat Treat, 0.5 oz, 4 count

    Open Product Description
    $1.99
    $1.00/oz
    was $2.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Inaba Churu Tuna Recipe Cat Treat, 0.5 oz, 4 count

    Open Product Description
    $1.99
    $1.00/oz
    was $2.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Inaba Churu Tuna Recipe Cat Treat, 0.5 oz, 4 count

    Open Product Description
    $1.99
    $1.00/oz
    was $2.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    INABA Churu Chicken Recipe Cat Treat, 0.5 oz, 4 count

    Open Product Description
    $1.99
    $1.00/oz
    was $2.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • The Blue Buffalo Co. BLUE Bursts with Paw-Lickin' Chicken Natural Treats for Cats, 5 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $3.79
    $0.76/oz
  • The Blue Buffalo Co. BLUE Bursts with Paw-Lickin' Chicken Natural Treats for Cats, 5 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $3.79
    $0.76/oz
  • The Blue Buffalo Co. BLUE Bursts with Paw-Lickin' Chicken Natural Treats for Cats, 5 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $3.79
    $0.76/oz
  • Delectables Lickable Treat Bisque with Tuna & Chicken for Cats, 1.4 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $1.49
    $1.06/oz
  • locked-in price
    Delectables Lickable Treat Bisque for Cats Variety Pack, 1.4 oz, 12 count
    Sponsored
    locked-in price

    Open Product Description
    $12.99
    $9.28/oz
    was $15.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Delectables Lickable Stew Treats for Cats Pack Variety, 1.4 oz, 12 count
    Sponsored
    locked-in price

    Open Product Description
    $12.99
    $0.77/oz
    was $13.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Delectables Lickable Stew Treats for Cats Pack Variety, 1.4 oz, 12 count
    Sponsored
    locked-in price

    Open Product Description
    $12.99
    $0.77/oz
    was $13.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Delectables Lickable Stew Treats for Cats Pack Variety, 1.4 oz, 12 count
    Sponsored
    locked-in price

    Open Product Description
    $12.99
    $0.77/oz
    was $13.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Delectables Squeeze Up Handheld Lickable Treat for Cats Variety Pack, 0.5 oz, 20 count

    Open Product Description
    $9.99
    $1.00/oz
    was $12.44
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Delectables Squeeze Up Handheld Lickable Treats for Cats Variety Pack, 0.5 oz, 20 count

    Open Product Description
    $9.99
    $1.00/oz
    was $12.44
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Purina Fancy Feast Savory Purees with Chicken & Pumpkin Cat Treats, 0.35 oz, 4 count

    Open Product Description
    $2.59
    $1.85/oz
  • Delectables Bisque Lickable Treat for Cats with Chicken, 1.4 oz

    Open Product Description
    $1.49
    $1.06/oz
  • Delectables Bisque Lickable Treat for Cats with Chicken, 1.4 oz

    Open Product Description
    $1.49
    $1.06/oz
  • Delectables Bisque Lickable Treat for Cats with Chicken, 1.4 oz

    Open Product Description
    $1.49
    $1.06/oz
  • Delectables Lickable Treat Stew with Tuna & Shrimp for Cats, 1.4 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $1.49
    $1.06/oz
  • Delectables Squeeze Up Handheld Lickable Treat for Cats Variety Pack, 0.5 oz, 48 count

    Open Product Description
    $34.29
    $1.43/oz
  • 2 for $7.00
    Temptations Rockin' Lobster Flavor Treats for Cats, 6.3 oz

    Open Product Description
    $3.99
    $0.63/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Purina Friskies Party Mix Beachside Crunch Cat Treats, 30 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $12.99
    $0.43/oz
    was $13.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Delectables Squeeze Up Treats for Cats Variety Pack, 0.5 oz, 20 count

    Open Product Description
    $9.99
    $1.00/oz
    was $12.44
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Delectables Squeeze Up Treats for Cats Variety Pack, 0.5 oz, 20 count

    Open Product Description
    $9.99
    $1.00/oz
    was $12.44
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Delectables Squeeze Up Treats for Cats Variety Pack, 0.5 oz, 20 count

    Open Product Description
    $9.99
    $1.00/oz
    was $12.44
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Delectables Savory Broth Lickable Treat for Cats Variety Pack, 1.4 oz, 12 count
    Sponsored
    locked-in price

    Open Product Description
    $12.99
    $0.77/oz
    was $13.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Delectables Squeeze Up Handheld Lickable with Chicken Treats for Cats, 0.5 oz, 4 count

    Open Product Description
    $2.99
    $5.98/oz
  • Purina Friskies Party Mix Natural Yums with Wild Caught Tuna Cat Treats, 2.1 oz

    Open Product Description
    $1.99
    $0.95/oz
  • Purina Friskies Party Mix Chicken Lovers Crunch Cat Treats, 20 oz

    Open Product Description
    $9.99
    $0.50/oz
  • Temptations Tasty Chicken Flavor Treats for Cats Ultra Value Size, 48 oz

    Open Product Description
    $25.99
    $0.54/oz
  • CATNIP GARDEN Multipet Plush Puffs with Organic Catnip, 20 count

    Open Product Description
    $4.99
    $0.25 each
  • 2 for $7.00
    TEMPTATIONS Classic Crunchy and Soft Cat Treats Tasty Chicken Flavor, 6.3 oz. Pouch

    Open Product Description
    $3.99
    $0.63/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $7.00
    Temptations MixUps Catnip Fever Treats for Cats, 6.3 oz

    Open Product Description
    $3.99
    $0.63/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Purina Friskies Party Mix Beachside Crunch Cat Treats, 6 oz

    Open Product Description
    $3.99
    $0.67/oz
  • Temptations MixUps Catnip Fever Chicken, Catnip & Cheese Flavors Treats for Cats, 30 oz

    Open Product Description
    $16.49
    $0.55/oz
  • Temptations MixUps Catnip Fever Chicken, Catnip & Cheese Flavors Treats for Cats, 30 oz

    Open Product Description
    $16.49
    $0.55/oz
  • Temptations MixUps Catnip Fever Chicken, Catnip & Cheese Flavors Treats for Cats, 30 oz

    Open Product Description
    $16.49
    $0.55/oz
  • Temptations Savory Salmon Flavor Treats for Cats Super Value Size, 30 oz

    Open Product Description
    $16.49
    $0.55/oz
  • TEMPTATIONS MIXUPS Crunchy and Soft Cat Treats Backyard Cookout Flavor, 30 oz. Tub

    Open Product Description
    $16.49
    $0.55/oz
  • TEMPTATIONS Classic Crunchy and Soft Cat Treats Creamy Dairy Flavor, 3 oz. Pouch

    Open Product Description
    $2.79
    $0.93/oz
  • Reveal Chicken Purée Creamy Lickable Treat Cat Food, 4 count, 0.5 oz

    Open Product Description
    $2.49
    $1.25/oz
  • Reveal Tuna Fillet Treat Cat Food, 1.06 oz

    Open Product Description
    $2.49
    $2.35/oz
  • Purina Friskies Party Mix Mixed Grill Crunch Cat Treats, 2.1 oz

    Open Product Description
    $1.99
    $0.95/oz
  • Inaba Churu Cat Treat, Varity Pack, 0.5 oz

    Open Product Description
    $13.99
    $1.40/oz
  • Delectables Lickable Stew Treats for Senior Cats Pack Variety, Senior 10yrs+, 1.4 oz, 12 count

    Open Product Description
    $12.99
    $0.77/oz