Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Lindt Excellence 85% Cocoa Dark Chocolate, 3.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.29
    $1.80/oz
  • Lindt Excellence 85% Cocoa Dark Chocolate, 3.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.29
    $1.80/oz
  • Lindt Excellence 85% Cocoa Dark Chocolate, 3.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.29
    $1.80/oz
  • On Sale! Limit 4
    Ghirardelli Chocolate Squares Premium Chocolate Assortment, 12.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $14.99
    $1.20/oz
    was $16.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • RUSSELL STOVER Caramels & Nuts in Milk & Dark Chocolate Candy Gift Box, 9.4 oz.
    Sponsored

    Open Product Description
    $14.99
    $1.59/oz
  • RUSSELL STOVER Caramels & Nuts in Milk & Dark Chocolate Candy Gift Box, 9.4 oz.
    Sponsored

    Open Product Description
    $14.99
    $1.59/oz
  • RUSSELL STOVER Caramels & Nuts in Milk & Dark Chocolate Candy Gift Box, 9.4 oz.
    Sponsored

    Open Product Description
    $14.99
    $1.59/oz
  • RUSSELL STOVER Assorted Crèmes in Milk & Dark Chocolate Candy Gift Box, 9.4 oz.
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $14.99
    $1.59/oz
  • RUSSELL STOVER Chocolate Covered Nuts in Milk & Dark Chocolate Candy Gift Box, 9 oz.
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $14.99
    $1.67/oz
  • RUSSELL STOVER Assorted Milk Chocolate Candy Gift Box, 9.4 oz.
    Sponsored

    Open Product Description
    $14.99
    $1.59/oz
  • RUSSELL STOVER Assorted Milk Chocolate Candy Gift Box, 9.4 oz.
    Sponsored

    Open Product Description
    $14.99
    $1.59/oz
  • RUSSELL STOVER Assorted Milk Chocolate Candy Gift Box, 9.4 oz.
    Sponsored

    Open Product Description
    $14.99
    $1.59/oz
  • GHIRARDELLI Intense Dark Chocolate Bar, 72% Cacao, 3.5 Oz Bar
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.29
    $1.80/oz
  • On Sale! Limit 4
    Cadbury Dairy Milk Chocolate, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.85/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Ghirardelli Chocolate Squares Caramel Milk Chocolate, 5.32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.50/oz
  • Ghirardelli Intense Dark Chocolate Squares, Sea Salt Almond, 4.12 Oz Bag
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.94/oz
  • Ghirardelli Intense Dark Chocolate Squares, Sea Salt Almond, 4.12 Oz Bag
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.94/oz
  • Ghirardelli Intense Dark Chocolate Squares, Sea Salt Almond, 4.12 Oz Bag
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.94/oz
  • RUSSELL STOVER Truffles in Milk, Dark & White Chocolate Candy Gift Box, 9.4 oz.
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $14.99
    $1.59/oz
  • On Sale! Limit 4
    Ghirardelli Chocolate Squares Dark Chocolate Assortment, 11.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $14.99
    $1.33/oz
    was $16.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • GHIRARDELLI Intense Dark Chocolate Bar, 86% Cacao, 3.17 Oz Bar
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.29
    $1.80/oz
  • Lindt Classic Recipe Milk Chocolate, 4.4 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.29
    $1.43/oz
  • Dove Promises Sea Salt And Caramel Dark Chocolate Candy, 7.61 Oz Bag
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $1.04/oz
  • Dove Promises Sea Salt And Caramel Dark Chocolate Candy, 7.61 Oz Bag
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $1.04/oz
  • Dove Promises Sea Salt And Caramel Dark Chocolate Candy, 7.61 Oz Bag
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $1.04/oz
  • RUSSELL STOVER Assorted Milk & Dark Chocolate Candy Gift Box 9.4 oz.
    Sponsored

    Open Product Description
    $14.99
    $1.59/oz
  • Ferrero Rocher Milk Chocolate Bar with Hazelnut & Cocoa Filling, 3.1 oz
    Vegan
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $1.61/oz
  • On Sale! Limit 4
    Lindt Lindor Dark Chocolate Truffles, 8.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $9.99
    $1.18/oz
    was $12.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Cadbury Royal Dark Dark Chocolate, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.85/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Ghirardelli Chocolate Squares Caramel White Chocolate, 5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.60/oz
  • GHIRARDELLI Intense Dark Chocolate Squares, 86% Cacao, 4.12 Oz Bag
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.94/oz
  • Lindt Lindor Cookies & Creme White Chocolate Truffles, 5.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.57/oz
  • On Sale! Limit 4
    Lindt Classic Recipe Whole Hazelnuts Milk Chocolate, 5.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.49
    $6.49/5.3oz
    was $7.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Godiva Masterpiece Decadent Dark Chocolate with Ganache, 4.1 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.29
    $1.78/oz
  • On Sale!
    Lindt Classic Recipe Whole Almonds White Chocolate, 5.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.64
    $0.69/oz
    was $7.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Lindt Classic Recipe Whole Almonds White Chocolate, 5.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.64
    $0.69/oz
    was $7.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Lindt Classic Recipe Whole Almonds White Chocolate, 5.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.64
    $0.69/oz
    was $7.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Justin's Organic Mini Milk Chocolate Peanut Butter Cups, 4.7 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.99
    $1.27/oz
    was $7.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • GHIRARDELLI Intense Dark Chocolate Bar, 92% Cacao, 3.17 Oz Bar
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.29
    $1.98/oz
  • Lindt Excellence 100% Cocoa Unsweetened Chocolate, 1.7 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.29
    $3.70/oz
  • Lindt Excellence 78% Cocoa Dark Chocolate, 3.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.29
    $1.80/oz
  • DOVE PROMISES  Dark Chocolate & Almond Candy
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $1.04/oz
  • Lindt Excellence Chili Dark Chocolate, 3.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.29
    $1.80/oz
  • 2 for $9.00
    Ferrero Rocher Assorted Chocolate, 10 count, 3.7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.29
    $1.43/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Tony's Chocolonely 32% Milk Chocolate Bar, 6.35 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.94/oz
  • Tony's Chocolonely Caramel Sea Salt 32% Milk Chocolate Bar, 6.35 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.94/oz