All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • Whole Grain
    Remove Whole Grain
Sort by
  • 2 for $9.99
    Tostitos Scoops! Tortilla Chips Original 14 1/2 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.40/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Tostitos Scoops Tortilla Chips Original 10 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $9.99
    Tostitos Tortilla Chips Original Restaurant Style 17 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.34/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Tostitos Cantina Tortilla Chips Traditional Yellow Corn 11 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.36/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    General Mills Cinnamon Toast Crunch Crispy Sweetened Whole Wheat & Rice Cereal, 1 lb 0.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.27/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Tostitos Tortilla Chips Hint of Lime Flavored 11 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.45/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $8.00
    SunChips Whole Grain Snacks Garden Salsa Flavored 7 Oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.57/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $6.00
    Angie's Boom Chicka Pop Sweet & Salty Kettle Corn, 7 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.49
    $0.50/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $9.99
    Tostitos Tortilla Chips Hint of Lime Flavored 17 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.34/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Pop Secret Movie Theater Butter Microwave Popcorn, 3.2 oz, 3 count
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Whole Grain

    Open Product Description
    $2.99
    $0.31/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Wise Hot Cheese Popcorn, 5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.99
    $0.80/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $9.99
    General Mills Cinnamon Toast Crunch Crispy, Sweetened Whole Wheat & Rice Cereal, 1 lb 11 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $6.79
    $0.25/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Minute Brown Rice, 8.8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.23/oz
    was $2.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    General Mills Cheerios Honey Nut Cereal Large Size, 15.4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $4.49
    $0.29/oz
    was $4.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Kind Dark Chocolate Cocoa Breakfast Protein Bars, 1.76 oz, 6 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.99
    $0.38/oz
    was $5.89
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Kodiak Banana Nut Peak Oatmeal, 2.65 oz, 4 count
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $0.52/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Nature Valley Protein Oats & Honey Granola, 11 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.41/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    MASECA Traditional Instant Corn Masa Flour 4 Lb
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $1.02/lb
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Sara Lee 100% Whole Wheat Bread, 1 lb 4 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.20/oz
    was $4.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Tostitos Cantina Tortilla Chips Thin & Crispy 8 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Tostitos Tortilla Chips Original Restaurant Style 12 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.42/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 4 for $10.00
    Seeds of Change Organic Brown Basmati Rice, 8.5 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.59
    $0.42/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Minute Brown & Wild Rice, 8.8 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.99
    $0.23/oz
    was $2.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $9.99
    Smartfood Flavored Popcorn White Cheddar 9 3/4 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.59/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    General Mills Cheerios Toasted Whole Grain Oat Cereal Large Size, 12 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $4.49
    $0.37/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Belvita Crunchy Bites Chocolate Bite Size Snacks, 5 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $2.99
    $0.60/oz
    was $3.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Galbani Reduced Fat Mozzarella String Cheese, 12 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Galbani String Cheese Low Moisture Part Skim Mozzarella Cheese, 12 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Zbar Chocolate Brownie Organic Soft-Baked Energy Snack Granola Bars
    locked-in price
    Organic
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.99
    $0.79/oz
    was $6.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    General Mills Lucky Charms Frosted Toasted Oat Cereal with Marshmallows Large Size, 14.9 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $4.49
    $0.30/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th