All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • High Protein
    Remove High Protein
Sort by
  • On Sale!
    Perdue 98% Fat Free Boneless Skinless Thin Sliced Chicken Breasts
    High Protein
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $5.19 avg/ea
    $3.99/lb
    was $7.79 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Perdue Chicken Drumsticks Value Pack
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.63 avg/ea
    $1.59/lb
    was $9.07 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Perdue Chicken Thighs Value Pack
    High Protein
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $10.02 avg/ea
    $1.89/lb
    was $11.61 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • locked-in price
    StarKist Solid White Albacore Tuna in Water, 5 oz
    locked-in price
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.25
    $0.25/oz
    was $1.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Fage Total 0% Milkfat All Natural Nonfat Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.25
    $0.24/oz
    was $1.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Wild Planet Albacore Solid Wild Tuna in Extra Virgin Olive Oil, 5 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.99
    $0.80/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Skim Plus Fat Free Milk, half gallon
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.29
    $0.08/fl oz
    was $6.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Nonfat Plain Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Flip 20g Protein Strawberry Banana Cashew Lowfat Greek Yogurt, 6 oz
    High Protein
    Digestive Support
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.99
    $0.33/oz
    was $2.68
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Chobani Mixed Berry on the Bottom Vanilla Greek Yogurt Value Pack, 5.3 oz, 4 Count
    locked-in price
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.99
    $0.24/oz
    was $5.39
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Mixed Berry Flavored Nonfat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Oikos Triple Zero Vanilla Flavored Blended Greek Nonfat Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.19/oz
    was $6.02
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    StarKist 25% Less Sodium Solid White Albacore Tuna in Water, 5 oz
    locked-in price
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.25
    $0.25/oz
    was $1.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Fage Total Reduced Fat 2% Milkfat with Mixed Berries Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.25
    $0.24/oz
    was $1.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4 lbs
    Black Bear Deli Classic Turkey
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    was $11.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Chobani Lemon Blended Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    Fairlife Core Power 42g Chocolate High Protein Milk Shake, 14 fl oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $5.49
    $0.39/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Chobani Coconut Blended Low-Fat Greek Yogurt Value Pack, 5.3 oz, 4 Count
    locked-in price
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.99
    $0.24/oz
    was $5.39
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Dannon Light + Fit Greek Vanilla Fat Free Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.88
    $0.18/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4 lbs
    Black Bear Honey Cured Turkey
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    was $11.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Perdue Simply Smart Organic Gluten Free Chicken Tenders, 22 oz
    Organic
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $7.69
    $0.35/oz
    was $10.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Blended Honey & Cream Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Pineapple on the Bottom Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Ripe Strawberry Less Sugar Reduced Fat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Perdue Crispy Chicken Strips, 26 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.27/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Oikos Triple Zero Peach Flavored Blended Greek Nonfat Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.99
    $0.19/oz
    was $6.02
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Oikos Triple Zero Strawberry Flavored Blended Greek Nonfat Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.99
    $0.19/oz
    was $6.02
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Kid Cuisine All Star Nuggets Meal, 8.8 oz
    High Protein
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $0.28/oz
    was $2.74
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Chobani Vanilla Nonfat Greek Yogurt Value Pack, 5.3 oz, 4 Count
    locked-in price
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.99
    $0.24/oz
    was $5.39
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Lightlife Original Tempeh, 8 oz
    Organic
    High Protein
    High Fiber

    Open Product Description
    $2.79
    $0.35/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th