Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Tyson Fully Cooked Chicken Nuggets, 29 oz. (Frozen)
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $7.99
    $0.28/oz
  • Tyson Mini Dino Nuggets, 5.3 oz
    locked-in price
    High Protein
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.49
    $0.85/oz
  • On Sale!
    Perdue Air Fryer Ready Lemon Pepper Crispy Chicken Wings, 22 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.32/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Perdue Simply Smart Organic Gluten Free Chicken Tenders, 22 oz
    Organic
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $7.69
    $0.35/oz
    was $10.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Perdue Crispy Chicken Strips, 26 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.27/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Tyson Frozen Oven Roasted Diced Chicken Breast, 22 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $10.99
    $0.50/oz
  • On Sale! Limit 4
    Kid Cuisine All Star Nuggets Meal, 8.8 oz
    High Protein
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $0.28/oz
    was $2.74
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On-Cor Breaded & Cooked Chicken Nibblers Value Pack, 36 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $0.22/oz
  • Tyson Any’tizers Frozen Crispy Boneless Chicken Bites, 24 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $0.46/oz
  • On Sale!
    Perdue Air Fryer Ready Hot 'N Spicy Crispy Chicken Wings, 22 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.32/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Tyson Popcorn Chicken Bites Cup, 5.3 oz
    locked-in price
    High Protein
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.49
    $0.85/oz
  • Bowl & Basket Uncooked Chicken Wings, 2.5 lbs

    Open Product Description
    $7.99
    $3.20/lb
  • Bell & Evans Cut Chicken Wings Family Pack!, 2.5 lb
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $12.99
    $5.20/lb
  • On Sale!
    Perdue Chicken Popcorn Family Size, 40 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.49
    $0.26/oz
    was $12.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Perdue Chicken Wing Sections, 48 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.99
    $0.19/oz
    was $10.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Applegate Naturals Gluten-Free Breaded Chicken Breast Tenders, 16 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $11.99
    $0.75/oz
  • Tyson Any'tizers Honey BBQ Bone-In Chicken Wings, 22 oz. (Frozen)
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $7.96/lb
  • Bowl & Basket Uncooked Chicken Wings, 4 lbs

    Open Product Description
    $9.99
    $2.50/lb
  • Applegate Organics Organic Chicken Strips, 8 oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $8.99
    $1.12/oz
  • Yummy Chicken Breast Whole Grain Fries, 21 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $7.99
    $0.38/oz
  • Bell & Evans Breaded Chicken Patties, 4 count, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.49
    $0.47/oz
  • On Sale!
    Perdue Chicken Plus Dino Chicken & Vegetable Nuggets 22 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.24
    $0.24/oz
    was $7.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Tyson Any'tizers Frozen Buffalo Style Hot Wings Family Pack, 2.5 lb
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $14.99
    $0.37/oz
  • Tyson Frozen Baked Chicken Breast Nuggets, 25 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $0.01/g
  • Tyson Frozen Dino Nuggets, 29 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $7.99
    $0.28/oz
  • On Sale!
    Perdue Panko Chicken Nuggets Family Size, 64 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $10.49
    $0.16/oz
    was $12.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Yummy Dino Buddies The Original Dinosaur-Shaped Chicken Breast Nuggets, 56 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $12.99
    $0.23/oz
  • Just Bare® Lightly Breaded Chicken Breast Strips
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $11.99
    $0.50/oz
  • Tyson Any'tizers Frozen Crispy Chicken Fries, 26.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $0.41/oz
  • Tyson Buffalo Style Chicken Strips, 25 oz (Frozen)
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $0.44/oz