Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale!
    Fage Total 0% Milkfat All Natural Nonfat Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.25
    $0.24/oz
    was $1.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Oikos Triple Zero Lemon Tart Flavored Nonfat Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.79
    $0.34/oz
  • Siggi's Peach Fat Free Yogurt, 5.3 oz
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.99
    $0.33/oz
  • Siggi's Vanilla & Cinnamon Lowfat Yogurt, 5.3 oz
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.99
    $0.38/oz
  • Fage Creamy Dreamy Stracciatella Cultured Cream Dessert, 4.4 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.69
    $0.38/oz
  • Siggi's Black Cherry Lowfat Yogurt, 5.3 oz
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.99
    $0.38/oz
  • Stonyfield Organic Whole Milk Probiotic Yogurt, Plain, 32 oz.
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.99
    $0.19/oz
  • La Yogurt Probiotic Strawberry Blended Lowfat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $0.79
    $0.13/oz
  • Chobani Flip Confetti Birthday Cake Flavored Lowfat Greek Yogurt, 4.5 oz
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.79
    $0.40/oz
  • Bowl & Basket Fruit on the Bottom Strawberry Banana Lowfat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $0.79
    $0.13/oz
  • Fage Creamy Dreamy Sweet Vanilla Cultured Cream Dessert, 4.4 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.69
    $0.38/oz
  • On Sale!
    Chobani Nonfat Plain Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Fage Total 0% Milkfat All Natural Nonfat Greek Strained Yogurt, 32 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.99
    $0.22/oz
  • On Sale!
    Chobani Flip 20g Protein Strawberry Banana Cashew Lowfat Greek Yogurt, 6 oz
    High Protein
    Digestive Support
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.99
    $0.33/oz
    was $2.68
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Bowl & Basket Plain Lowfat Yogurt, 32 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.49
    $0.08/oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Siggi's Fruit & Fiber Blueberry Blackberry Nonfat Yogurt, 5.3 oz
    Sponsored
    High Protein
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.99
    $0.38/oz
  • Icelandic Provisions Vanilla Thick & Creamy Skyr Low Fat Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.29
    $0.43/oz
  • locked-in price
    Chobani Mixed Berry on the Bottom Vanilla Greek Yogurt Value Pack, 5.3 oz, 4 Count
    locked-in price
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.99
    $0.24/oz
    was $5.39
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Mixed Berry Flavored Nonfat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Oikos Triple Zero Vanilla Flavored Blended Greek Nonfat Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.19/oz
    was $6.02
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Silk Dairy-Free Vanilla Soymilk Yogurt Alternative, 5.3 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    Plant Based

    Open Product Description
    $2.29
    $0.43/oz
  • YoCrunch Vanilla with M&M's Milk Chocolate Candies Lowfat Yogurt with Toppers, 6 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.49
    $0.25/oz
  • La Yogurt Probiotic Peach Blended Lowfat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $0.79
    $0.13/oz
  • On Sale! Limit 4
    Yoplait Original Harvest Peach Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.60
    $0.10/oz
    was $0.68
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Icelandic Provisions Vanilla Bean Extra Creamy Skyr, 4.4 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.29
    $0.52/oz
  • On Sale!
    Fage Total Reduced Fat 2% Milkfat with Mixed Berries Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.25
    $0.24/oz
    was $1.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Fage Total 2% Milkfat All Natural Reduced Fat Greek Strained Yogurt, 32 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.99
    $0.22/oz
  • Fage Total 5% Milkfat All Natural Whole Milk Greek Strained Yogurt, 32 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.99
    $0.22/oz
  • Oikos Pro Mixed Berry Flavored Yogurt-Cultured Ultra-Filtered Milk, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.29
    $0.43/oz
  • On Sale! Limit 4
    Yoplait Original Cherry Orchard Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $0.60
    $0.10/oz
    was $0.68
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Yoplait Original Strawberry Banana Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.60
    $0.10/oz
    was $0.68
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Chobani 20g Protein Strawberries & Cream Greek Yogurt Protein Drink, 10 fl oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $3.49
    $0.35/fl oz
  • On Sale!
    Chobani Lemon Blended Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Siggi's Vanilla Cinnamon Plant-Based Coconut Blend Yogurt, 5.3 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.99
    $0.56/oz
  • locked-in price
    Chobani Coconut Blended Low-Fat Greek Yogurt Value Pack, 5.3 oz, 4 Count
    locked-in price
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.99
    $0.24/oz
    was $5.39
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • La Yogurt Rich & Creamy Vanilla Blended Lowfat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $0.79
    $0.13/oz