Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale! Limit 4
    Quaker Instant Oatmeal Original 9.8 Oz, 10 Count
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.49
    $0.15/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Quaker Maple & Brown Sugar Instant Oatmeal, 1.51 oz, 8 count
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.49
    $0.12/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Bear Naked Vanilla Almond Crisp Granola, 5g Protein, Fiber, 12  oz Bag
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $3.99
    $0.33/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • JonnyPops Organic Watermelon Pops, 1.85 fl oz, 8 count
    Sponsored
    Organic
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.39
    $0.43/fl oz
  • Kellogg's All-Bran Original Breakfast Cereal, High Fiber, 18.6  oz Box
    Sponsored
    High Fiber
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.29
    $0.34/oz
  • On Sale!
    Popsicle Orange, Cherry and Grape Ice Pops, 18 count, 29.7 fl oz
    Sponsored
    Low Sodium
    Heart Health
    Kosher

    Open Product Description
    $5.99
    $0.20/fl oz
    was $6.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Bowl & Basket Steam in Bag Broccoli Florets, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.39
    $0.12/oz
  • On Sale! Limit 4
    Quaker Chewy Granola Bars Chocolate Chip 6.7 Oz, 8 Count
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Whole Grain

    Open Product Description
    $1.49
    $0.22/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Quaker Chewy Granola Bars Less Sugar Chocolate Chip 0.84 Oz, 8 Ct
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Whole Grain

    Open Product Description
    $1.49
    $0.22/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Nathan's Famous Jumbo Crinkle Cut French Fries!, 28 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.99
    $2.28/lb
    was $5.39
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Barilla Classic Cellentani N°97 Pasta, 1 lb
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.99
    $1.99/lb
  • On Sale! Limit 4
    Hanover Premium Vegetables Petite Broccoli Florets, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.17/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $9.99
    Mott's No Sugar Added Applesauce, 46 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.09/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Manischewitz Matzo Meal, 16 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.25/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    StarKist 25% Less Sodium Solid White Albacore Tuna in Water, 5 oz
    locked-in price
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.25
    $0.25/oz
    was $1.89
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Minute 100% Whole Grain Brown Rice, 28 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $5.29
    $0.19/oz
  • On Sale! Limit 4
    Quaker Big Chewy Granola Bars Chocolate Chip 1.48 Oz 5 Count
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Whole Grain

    Open Product Description
    $1.49
    $0.20/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Bowl & Basket Steam in Bag Carrots, Corn, Green Beans & Peas Mixed Vegetables, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.67
    $0.14/oz
  • Aloha Peanut Butter Cup Organic Protein Bar, 1.98 oz
    Organic
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $1.51/oz
  • Bumble Bee Solid White Albacore Tuna in Water, 5 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.99
    $0.40/oz
  • locked-in price
    Bowl & Basket Granulated Sugar, 4 lb
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.75/lb
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Ritz Fresh Stacks The Original Crackers, 8 count, 11.8 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.36/oz
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Strawberry Cheesecake Inspired Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Dannon Light + Fit Greek Strawberry Cheesecake Fat Free Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.88
    $0.18/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Ronzoni Penne Rigate No. 76 Pasta, 1 lb
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.59
    $0.10/oz
  • Rienzi Crushed Peeled Italian Plum Tomatoes, 28 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.99
    $0.14/oz
  • Red Gold RedPack Whole Peeled Plum Tomatoes in Puree, 28 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.69
    $0.10/oz
  • On Sale!
    Oikos Triple Zero Vanilla Flavored Blended Greek Nonfat Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.19/oz
    was $6.02
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Kozy Shack Simply Well Gluten Free Rice Pudding Snack Cups, 4 oz, 4 ct
    locked-in price
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.99
    $0.19/oz
    was $3.94
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Black Beans, Frijoles Negros, 16 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.49
    $0.09/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 4 for $5.00
    Duncan Hines Chewy Fudge Brownie Mix Family Size, 18.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $1.25
    $0.00/g
    was $2.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Bowl & Basket No Salt Added Sliced Beets, 15 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.19
    $0.08/oz
  • On Sale! Limit 4
    Nestlé Coffee Mate Peppermint Mocha Zero Sugar Non-Dairy Creamer, 32 fl oz
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $0.08/fl oz
    was $4.39
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Kozy Shack French Vanilla Gluten Free Rice Pudding, 22 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $0.09/oz
    was $2.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Red Gold RedPack Tomato Puree, 29 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.69
    $0.00/g
  • Bowl & Basket Sliced Strawberries, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.50
    $0.21/oz
Can't find what you're looking for?