All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • Lactose Free
    Remove Lactose Free
Sort by
  • On Sale! Limit 4
    Nestlé Coffee Mate Sugar Free French Vanilla Coffee Creamer, 32 fl oz
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $0.08/fl oz
    was $4.39
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Nestlé Coffee Mate Vanilla Bean Non-Dairy Creamer, 32 fl oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $2.49
    $0.08/fl oz
    was $4.39
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Lactaid 2% Reduced Fat Milk, half gallon
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.49
    $0.07/fl oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Lactaid Lactose Free Whole Milk, half gallon
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.49
    $0.07/fl oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    Fairlife Core Power 42g Strawberry High Protein Milk Shake, 14 fl oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $5.49
    $0.39/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Coffee Mate Vanilla Caramel Coffee Creamer, 32 fl oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $2.49
    $0.08/fl oz
    was $4.39
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Manischewitz Whitefish & Pike Liquid Broth, 6 count, 24 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $6.99
    $0.29/oz
    was $10.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Nestlé Coffee Mate Hazelnut Coffee Creamer, 32 fl oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $2.49
    $0.08/fl oz
    was $4.39
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $8.49
    International Delight French Vanilla Coffee Creamer, 48 fl oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $5.59
    $0.12/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $8.49
    International Delight Hazelnut Coffee Creamer, 48 fl oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $5.59
    $0.12/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Strawberry Cheesecake Inspired Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Nestlé Coffee Mate Sugar Free Coconut Crème Coffee Creamer, 32 fl oz
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $0.08/fl oz
    was $4.39
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Schär Light & Crispy Texture Table Crackers, 1,2 oz, 6 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $6.19
    $0.84/oz
    was $6.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Coffee Mate Snickers Coffee Creamer, 32 fl oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $2.49
    $0.08/fl oz
    was $4.39
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Nestlé Coffee Mate Peppermint Mocha Coffee Creamer, 32 fl oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $2.49
    $0.08/fl oz
    was $4.39
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Peach Flavored Nonfat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Violife Cheese Alternative Shaved Parmesan, 5.29 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.75/oz
    was $5.12
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Lactaid Calcium Enriched Whole Milk, half gallon
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.49
    $8.98/gal
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Milkadamia Unsweetened Macadamia Milk, 32 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.69
    $0.15/fl oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    White Gold Parmigiano Reggiano PDO Cheese, 7 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $13.99
    $2.00/oz
    was $14.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Fairlife Core Power Vanilla 26g High Protein Milk Shake, 14 fl oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.99
    was $4.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Unique Snacks Original Pretzel Shells, 10 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.40/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Whisps Cheddar Cheese Crisps, 1.95 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $1.53/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Barilla Gluten Free Fettuccine Pasta, 12 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $3.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Barilla Protein+ Spaghetti Grain & Legume Pasta, 14.5  oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.21/oz
    was $3.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Manischewitz Matzo Ball Mix, 5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.49
    $0.30/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Black Cherry Flavored Nonfat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Mixed Berry Flavored Nonfat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Toasted Coconut Vanilla Flavored Nonfat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Fage BestSelf Lactose Free Reduced Fat 2% Milkfat with Strawberry Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.25
    $0.24/oz
    was $1.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
Can't find what you're looking for?