All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • High Fiber
    Remove High Fiber
Sort by
  • On Sale! Limit 4
    Thomas' Nooks & Crannies The Original Light Multi Grain English Muffins, 6 counts, 12 oz
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $1.99
    $0.17/oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Minute Brown & Wild Rice, 8.8 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.99
    $0.23/oz
    was $2.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 5 for $4.50
    Kellogg's Froot Loops Original Cold Breakfast Cereal, Fruit Flavored, 1.5 oz Cup
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $1.59
    $1.06/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Goya Small Red Beans, 16 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.69
    $0.11/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Kind Healthy Grains Oats & Honey with Toasted Coconut Granola, 11 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.36/oz
    was $5.89
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Schmidt Old Tyme 647 Multigrain Bread, 18 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.25/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Danimals Disney Princess Mixed Berry Smoothie, 3.1 fl oz, 6 count
    locked-in price
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $2.99
    $0.16/fl oz
    was $3.83
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Goya Pink Beans, 16 oz
    High Fiber
    Vegan
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.69
    $0.11/oz
    was $1.89
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $9.99
    Kellogg's Froot Loops Original Breakfast Cereal, Good Source of Fiber, 23 oz Box
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $6.89
    $0.30/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $9.99
    Kellogg's Raisin Bran Original Breakfast Cereal, High Fiber, 27.1 oz Box
    High Fiber
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.89
    $0.25/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Grain Berry Multi-Bran Flakes Cereal, 12 oz
    locked-in price
    High Fiber
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.33/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Schmidt Old Tyme 647 The Original Italian Bread, 18 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.24/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Schmidt Old Tyme 647 The Original White Bread, 18 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.24/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Danimals Strawberry Banana Smoothie, 3.1 fl oz, 6 count
    locked-in price
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $2.99
    $0.16/fl oz
    was $3.83
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Danimals Strawberry Smoothie, 3.1 fl oz, 6 count
    locked-in price
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $2.99
    $0.16/fl oz
    was $3.83
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Kuner's Southwest Cumin & Chili Sauce Chili Beans, 15 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.99
    $0.13/oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Kuner's Southwest Traditional Black Beans, 15 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.99
    $0.13/oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Goya Traditional Refried Beans, 16 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.29
    $0.08/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Kind Salted Caramel Dark Chocolate Nut Bars, 1.4 oz, 6 count
    locked-in price
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.99
    $0.71/oz
    was $8.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Kodiak Honey Oat Granola, 11 oz
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $5.99
    $0.54/oz
    was $6.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Grain Berry Honey Nut Cereal, 12 oz
    locked-in price
    High Fiber
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.33/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Schmidt Old Tyme 647 Potato Bread, 19 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.21/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Barilla Chickpea Penne Pasta, 8.8 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $2.99
    $0.34/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    De Cecco Whole Wheat Penne Rigate No. 41 Bronze Drawn Slow Drying Pasta, 13.25 oz
    locked-in price
    High Fiber
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.49
    $0.19/oz
    was $2.95
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Goya Central American Red Beans, 16 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.69
    $0.17/oz
    was $3.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Black Beans, Frijoles Negros, 16 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.49
    $0.09/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Chickpeas, Garbanzos, 16 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.49
    $0.09/oz
    was $1.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Goya Roman Beans, 16 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.12/oz
    was $2.39
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Nature's Path Organic Keto All-Purpose Organic Flour, 16 oz
    Organic
    High Fiber
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $9.79
    $0.61/oz
    was $11.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Eden Toasted Sea Vegetable Sushi Nori, 7 count, 0.6 oz
    High Protein
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $7.99
    $13.32/oz
    was $9.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
Can't find what you're looking for?