Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • 2 for $6.00
    Utz Sourdough Specials Extra Dark Pretzels, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $3.00
    $0.19/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Snyder's of Hanover Low Fat Snaps Pretzels, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $5.19
    $0.32/oz
  • Snyder's of Hanover Low Fat Thins Pretzels, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $5.19
    $0.32/oz
  • Herr's Chocolate Flavor Coated Pretzels, 3 1/2 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.69
    $0.77/oz
  • On Sale!
    Utz Halloween Bats and Jacks Pretzel Treats, .5 oz, 36 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $7.49
    $0.42/oz
    was $8.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Snyder's of Hanover Low Fat Olde Tyme Pretzels, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $5.19
    $0.32/oz
  • 2 for $6.00
    Utz Butter Waffles Pretzels, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $3.00
    $0.19/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $6.00
    Utz Sourdough Specials Unsalted Pretzels, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $3.00
    $0.19/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Snyder's of Hanover 100 Calorie Pack Snaps Pretzels, 0.92 oz, 10 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Non GMO

    Open Product Description
    $7.49
    $0.81/oz
  • Snyder's of Hanover Real Peanut Butter Filled Pretzel Pieces, 10 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.19
    $0.52/oz
  • Snyder's of Hanover 100 Calorie Pack Mini Pretzels, 0.92 oz, 10 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Non GMO

    Open Product Description
    $7.49
    $0.81/oz
  • Snyder's of Hanover Low Fat Butter Snaps Flavored Pretzels, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $5.19
    $0.43/oz
  • Snyder's of Hanover Low Fat Dipping Sticks Pretzels, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $5.19
    $0.43/oz
  • Snyder's of Hanover Hot Buffalo Wing Pretzel Pieces, 11.25 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $5.19
    $0.46/oz
  • Snyder's of Hanover Jalapeño Pretzel Pieces, 11.25 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $5.19
    $0.46/oz
  • 3 for $9.00
    Herr's Specials Sourdough Pretzels, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.99
    $0.25/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Rold Gold Sticks Pretzels Original 16 Oz
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.25/oz
  • Snyder's of Hanover Sour Cream & Caramelized Onion Pretzel Pieces, 11.25 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $5.19
    $0.46/oz
  • locked-in price
    Unique Snacks Original Pretzel Shells, 10 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.40/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Unique Snacks Splits Extra Dark Pretzels, 11 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.36/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Snack Factory Pretzel Crisps Cheddar Cheese Deli Style Pretzel Crackers, 7.2 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.69/oz
  • Snack Factory Pretzel Crisps Garlic Parmesan Deli Style Pretzel Crackers, 7.2 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.69/oz
  • Snack Factory Pretzel Crisps Sea Salt & Cracked Pepper Deli Style Pretzel Crackers, 7.2 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.69/oz
  • 2 for $6.00
    Utz Sourdough Specials Original Pretzels, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $3.00
    $0.19/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Bowl & Basket Pretzel Sticks, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.49
    $0.16/oz
  • On Sale!
    Utz Peanut Butter Filled Pretzel Bites, 24 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.29/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Dot's Homestyle Pretzels Honey Mustard Seasoned Pretzel Twists, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.37/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Utz Sourdough Specials Original Pretzels, 25.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $6.99
    $0.27/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Utz's Old Fashioned Pretzel Rods, 25 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.28/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Glutino Yogurt Flavored Covered Pretzels, 5.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Egg Free

    Open Product Description
    $6.49
    $0.04/g
Can't find what you're looking for?