Filter Results

Departments

Brand

Brand

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Dark Fried Chicken, 8 Piece - Sold Hot, 26 oz

    Open Product Description
    $7.99
    $0.31/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Dark Fried Chicken, 8 Piece - Sold Hot, 26 oz

    Open Product Description
    $7.99
    $0.31/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Dark Fried Chicken, 8 Piece - Sold Hot, 26 oz

    Open Product Description
    $7.99
    $0.31/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Bowl & Basket Fried Chicken, 8 Piece - Sold Hot, 24 oz

    Open Product Description
    $10.99
    $0.46/oz
  • Bowl & Basket Mixed Fried Chicken, 8 Piece - Sold Hot, 24 oz

    Open Product Description
    $10.99
    $0.46/oz
  • Bowl & Basket Mixed Fried Chicken, 8 Piece - Sold Hot, 24 oz

    Open Product Description
    $10.99
    $0.46/oz
  • Bowl & Basket Mixed Fried Chicken, 8 Piece - Sold Hot, 24 oz

    Open Product Description
    $10.99
    $0.46/oz
  • Bowl & Basket Roaster Chicken Breast - Sold Hot
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $7.18 avg/ea
    $3.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Epic Family Roaster Rotisserie Chicken - Sold Hot, 55 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $12.99
    $0.24/oz
  • Bowl & Basket Roasted Leg Quarters, 2 Pack - Sold Hot, 22 oz

    Open Product Description
    $4.99
    $0.23/oz
  • Bowl & Basket Roasted Leg Quarters, 2 Pack - Sold Hot, 22 oz

    Open Product Description
    $4.99
    $0.23/oz
  • Bowl & Basket Roasted Leg Quarters, 2 Pack - Sold Hot, 22 oz

    Open Product Description
    $4.99
    $0.23/oz
  • Bowl & Basket Pollo Asado Flavored Rotisserie Chicken - Sold Hot, 33 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $0.24/oz
  • Bowl & Basket Half Rotisserie Chicken - Sold Hot

    Open Product Description
    $4.99
    $0.33/oz
  • Bowl & Basket Mixed Fried Chicken, 8 Piece - Sold Cold, 24 oz

    Open Product Description
    $10.99
    $0.46/oz
  • Bowl & Basket Hot Honey Chicken Wings - Sold Cold

    Open Product Description
    $9.99 avg/ea
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Hot Honey Chicken Wings - Sold Cold

    Open Product Description
    $9.99 avg/ea
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Hot Honey Chicken Wings - Sold Cold

    Open Product Description
    $9.99 avg/ea
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Store Prepared Grilled Lemon Herb Chicken Breast - Sold Cold

    Open Product Description
    $13.99 avg/ea
    $13.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Rotisserie Chicken, Whole - Sold Hot, 33 oz

    Open Product Description
    $7.99
    $0.24/oz
  • Bowl & Basket Breaded Chicken Tenders - Sold Cold

    Open Product Description
    $9.99
    $9.99/lb
  • Bowl & Basket Mixed Fried Chicken, 4 Piece - Sold Hot, 12 oz

    Open Product Description
    $5.99
    $0.50/oz
  • Bowl & Basket Mixed Fried Chicken, 4 Piece - Sold Hot, 12 oz

    Open Product Description
    $5.99
    $0.50/oz
  • Bowl & Basket Mixed Fried Chicken, 4 Piece - Sold Hot, 12 oz

    Open Product Description
    $5.99
    $0.50/oz
  • Bowl & Basket Roasted Leg Quarter - Sold Hot, 11 oz

    Open Product Description
    $2.99
    $0.27/oz
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Dark Fried Chicken, 8 Piece - Sold Cold, 26 oz

    Open Product Description
    $7.99
    $0.31/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Bowl & Basket Zesty Pickle Chicken Wings - Sold Cold

    Open Product Description
    $9.99 avg/ea
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Store Prepared Whole Fire Grilled Jerk Chicken - Sold Cold, 33 oz

    Open Product Description
    $7.99
    $0.24/oz
  • Bowl & Basket Garlic & Parmesan Chicken Wings - Sold Cold

    Open Product Description
    $9.99 avg/ea
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket BBQ Chicken Wings - Sold Cold

    Open Product Description
    $9.99 avg/ea
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Store Prepared Thai Chili Chicken Wings - Sold Cold

    Open Product Description
    $9.99 avg/ea
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Buffalo Chicken Wings - Sold Cold

    Open Product Description
    $9.99 avg/ea
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Honey Chicken Wings - Sold Cold

    Open Product Description
    $9.99 avg/ea
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Store Prepared Chicken Nuggets - Sold Cold

    Open Product Description
    $6.99 avg/ea
    $0.44/oz
    Final cost based on weight
  • Store Prepared Chicken Nuggets - Sold Cold

    Open Product Description
    $6.99 avg/ea
    $0.44/oz
    Final cost based on weight
  • Store Prepared Chicken Nuggets - Sold Cold

    Open Product Description
    $6.99 avg/ea
    $0.44/oz
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Dark Fried Chicken, 4 Piece - Sold Hot, 12 oz

    Open Product Description
    $4.99
    $0.42/oz
  • Bowl & Basket Dinosaur Chicken Nuggets - Sold Cold

    Open Product Description
    $6.49 avg/ea
    $6.49/lb
    Final cost based on weight
Can't find what you're looking for?