Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • 2 for $6.00
    Tastykake Peanut Butter Kandy Kakes, 1.3 oz, 2 count, 6 packs

    Open Product Description
    $3.00
    $0.38/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $6.00
    Tastykake Butterscotch Krimpets, 2 oz, 6 count

    Open Product Description
    $3.00
    $0.25/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $4.00
    Tastykake Pumpkin Baked Pie Seasonal Edition, 4 oz

    Open Product Description
    $2.00
    $0.50/oz
    was $2.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • McKee Little Debbie Cosmic Brownies with Chocolate Chip Candy, 6 count, 13.1 oz

    Open Product Description
    $3.19
    $0.24/oz
  • McKee Little Debbie Chocolate Chip Creme Pies Sandwich Cookies, 8 count, 10.63 oz

    Open Product Description
    $3.19
    $0.33/oz
  • 2 for $6.00
    Tastykake Creme Filled Buttercreme Cupkakes, 2.4 oz, 2 count, 6 packs

    Open Product Description
    $3.00
    $0.21/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $6.00
    Tastykake Pound Kake Juniors Pound Cakes, 3 oz, 4 count

    Open Product Description
    $3.00
    $0.25/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Little Debbie Nutty Buddy Wafers with Peanut Butter, 12 count, 12.0 oz

    Open Product Description
    $3.19
    $0.27/oz
  • 2 for $6.00
    Tastykake Creme Filled Chocolate Cupkakes, 2.4 oz, 6 count

    Open Product Description
    $3.00
    $0.21/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $6.00
    Tastykake Koffee Kake Juniors Cakes, 2.5 oz, 4 count

    Open Product Description
    $3.00
    $0.75 each
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Killer Brownie Kitchen Sink Brownie + Blondie, 3.25 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $0.61/oz
    was $2.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $6.00
    Tastykake Chocolate Lovers Cupcake Family Pack, 2.4 oz, 12 count

    Open Product Description
    $3.00
    $0.21/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Entenmann's Chocolate Chip Crumb Loaf Cake, 13.5 oz

    Open Product Description
    $3.95
    $0.29/oz
    was $6.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Drake's Devil Dogs Creme Filled Devils Food Cakes, 8 count, 13.63 oz

    Open Product Description
    $4.39
    $0.34/oz
  • 2 for $5.00
    Wonder Creme Filled Triple Chocolate Cakes, 1.75 oz, 6 count

    Open Product Description
    $3.79
    $0.36/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Entenmann's Mini Iced Lemon Snack Cakes Limited Edition, 6 count, 11 oz

    Open Product Description
    $3.29
    $0.30/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • McKee Little Debbie Creme Pies Fudge Round Sandwich Cookies, 8 count, 9.47 oz

    Open Product Description
    $3.19
    $0.34/oz
  • 2 for $6.00
    Little Debbie Pumpkin Delights Cookies, 8 count, 9.96 oz

    Open Product Description
    $3.00
    $0.31/oz
    was $3.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $6.00
    Tastykake Chocolate Cupcakes with Chocolate Icing, 2.1 oz, 6 count

    Open Product Description
    $3.00
    $0.24/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $6.00
    Tastykake Juniors Chocolate Kreamie Family Pack, 4 count
    Kosher

    Open Product Description
    $3.00
    $0.27/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $5.00
    Tastykake Powdered Mini Donuts, 10 oz

    Open Product Description
    $2.50
    $0.25/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $4.00
    Tastykake Banana Split Pies, 4 oz

    Open Product Description
    $2.00
    $0.50/oz
    was $2.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Little Bites Crumb Cakes, 5 count, 8.75 oz

    Open Product Description
    $4.99
    $0.57/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Moon Pie Banana Double Decker, 8 count, 22 oz

    Open Product Description
    $5.99
    $0.27/oz
  • Hostess Cupcakes Frosted Golden Cake, 8 count, 12.7 oz

    Open Product Description
    $4.79
    $0.38/oz
  • Hostess Frosted Chocolate Minis Cupcakes, 1.36 oz, 6 count

    Open Product Description
    $4.79
    $0.59/oz
  • On Sale!
    Entenmann's All Butter Loaf Cake, 11.5 oz

    Open Product Description
    $3.95
    $0.36/oz
    was $6.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Little Debbie Glazed Donut Sticks, 6 count, 10.21 oz

    Open Product Description
    $3.19
    $0.32/oz
  • McKee Little Debbie Honey Buns, 6 count, 10.6 oz

    Open Product Description
    $3.19
    $0.30/oz
  • 2 for $6.00
    McKee Little Debbie Brownie Pumpkins, 5 count, 10.17 oz

    Open Product Description
    $3.00
    $0.29/oz
    was $3.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
Can't find what you're looking for?