Filter Results

Departments

Brand

Brand

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Drizzilicious Lemon Mini Rice Cake Bites, 4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $3.99
    $1.00/oz
  • Drizzilicious Salted Caramel Rice Cake Bites, 4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $3.99
    $1.00/oz
  • Quaker Rice Cakes Chocolate 7.23 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.68/oz
  • Drizzilicious Cookies & Cream Rice Cake Bites, 4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $1.00/oz
  • Drizzilicious French Toast Rice Cake Bites, 4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $3.99
    $1.00/oz
  • Bowl & Basket Multigrain Rice Cakes, 4.9 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.61/oz
  • Drizzilicious Very Berry Rice Cake Bites, 4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $3.99
    $1.00/oz
  • On Sale!
    Like Air Minis! Birthday Cake Flavored Drizzled Rice Cakes, 4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $3.99
    $1.00/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Quaker Lightly Salted Rice Cakes, 4.47 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $1.00/oz
  • Quaker Rice Cakes White Cheddar Naturally & Artificially Flavored 5.50 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $4.49
    $0.82/oz
  • Quaker Rice Crisps Apple Cinnamon 7.04 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $0.78/oz
  • Drizzilicious S'mores Rice Cake Bites, 4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $1.00/oz
  • Brad's Organic No Salt Rice Cakes, 4.6 oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.76/oz
  • Bowl & Basket Caramel Rice Cakes, 6.56 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $2.99
    $0.46/oz
  • Quaker Rice Crisps Cheddar 6.06 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $0.91/oz
  • Be In Your Element Organic Dark Chocolate Dipped Rice Cakes, 3.5 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.29
    $1.51/oz
  • Brad's Organic Rice Cakes with Milk Chocolate, 3.5 oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $1.28/oz
  • Coco Chocolate Pop Bitez, 4 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Whole Grain

    Open Product Description
    $4.49
    $1.12/oz
  • QUAKER Salt Free Rice Cakes, 4.47 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $1.00/oz
  • On Sale!
    Like Air Minis! Cookie Dough Flavored Drizzled Rice Cakes, 4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $1.00/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Drizzilicious S'mores, Birthday Cake and Cookies & Cream Rice Cake Bites, 0.74 oz, 12 count

    Open Product Description
    $11.99
    $1.35/oz
  • Suzie's Organic Lightly Salted Brown Rice Thin Puffed Cakes, 4.9 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.79
    $1.18/oz
  • Quaker Rice Crisps Caramel 7.04 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $0.78/oz
  • Be In Your Element Organic Milk Chocolate Dipped Rice Cakes, 3.5 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.29
    $1.51/oz
  • Be In Your Element Organic Vanilla Orange Dipped Rice Cakes, 3.5 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.29
    $1.51/oz
  • Suzie's Organic Multigrain Thin Puffed Cakes Snack Crackers, 4.9 oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $1.18/oz
  • Brad's Organic Rice Cakes with Dark Chocolate, 3.5 oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $1.28/oz
  • Coco Lite Maui Onion Multigrain Pop Cakes, 2.64 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.49
    $1.73/oz
  • Coco Lite Whole Wheat Pop Cakes, 2.64 oz
    High Protein
    High Fiber
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.49
    $0.30 each
  • Coco Original Popbitez, 4 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $1.12/oz
Can't find what you're looking for?