Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Blue Diamond Almonds Almond Breeze Unsweetened Original Almondmilk, half gallon
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.99
    $0.08/fl oz
  • Wholesome Pantry Unsweetened Vanilla Almondmilk, half gallon
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.49
    $0.05/fl oz
  • On Sale! Limit 4
    MorningStar Farms Original Chik'n Vegan Patties, 4 count, 10 oz
    Sponsored
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Planet Oat Coffee Cake Oatmilk Creamer, 32 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $5.29
    $0.17/fl oz
  • On Sale! Limit 4
    MorningStar Farms Spicy Buffalo Chik'n Vegan Patties, 4 count, 10 oz
    Sponsored
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Planet Oat Unsweetened Extra Creamy Original Oatmilk, 52 fl oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.99
    $0.10/fl oz
  • Silk Unsweet Vanilla Almondmilk, 64 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.49
    $0.07/fl oz
  • Cocojune Pure Coconut Organic Cultured Coconut Yogurt, 4 oz
    Organic
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $2.49
    $0.62/oz
  • On Sale! Limit 4
    Mush Dark Chocolate Overnight Oats, 5 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.09
    $0.42/oz
    was $2.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Planet Oat Unsweetened Vanilla Oatmilk, 52 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.99
    $0.10/fl oz
  • On Sale! Limit 4
    MorningStar Farms Savory Garden Veggie Vegan Burgers, 4 count, 9.5 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $4.99
    $0.53/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Goya Coconut Milk, 13.5 fl oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.22/fl oz
  • Blue Diamond Almonds Almond Breeze Unsweetened Original Almondmilk, 96 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $6.99
    $0.07/fl oz
  • Bob's Red Mill Organic Steel Cut Oats, 24 oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.49
    $0.27/oz
  • Silk Vanilla Soymilk, 64 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $6.49
    $0.10/fl oz
  • MorningStar Farms Original Chik'n Vegan Patties Value Pack, 8 count, 20 oz
    Sponsored
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $11.99
    $0.60/oz
  • Country Crock Original 40% Vegetable Oil Spread, 15 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.01/oz
  • On Sale! Limit 4
    CALIFIA FARMS Unsweetened Almondmilk, 48 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.49
    $0.07/fl oz
    was $4.34
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Pacific Foods Organic Unsweetened Coconut Milk, 32 fl oz
    Organic
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $3.99
    $3.99/qt
  • Gardein Ultimate Plant-Based Chick'n Tenders, 15 oz
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $9.99
    $0.67/oz
  • On Sale! Limit 4
    House Foods Organic Tofu, 12 oz
    Organic
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $2.50
    $0.18/oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Impossible Ground Beef, 12 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $8.99
    $0.75/oz
  • Daiya Dairy-Free Cheddar Sticks, 0.77 oz, 6 count
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.49
    $1.61/oz
  • Ripple Kids Original Plant-Based Milk
    Gluten Free
    Digestive Support
    Plant Based

    Open Product Description
    $7.29
    $0.15/fl oz
  • 5 for $4.00
    Kellogg's Froot Loops Original Cold Breakfast Cereal, Fruit Flavored, 1.5 oz Cup
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $1.49
    $0.99/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Blue Diamond Almonds Almond Breeze Unsweetened Vanilla Almondmilk, 96 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $6.99
    $0.07/fl oz
  • locked-in price
    Catalina Crunch Dark Chocolate Protein Cereal, 9 oz
    locked-in price
    High Protein
    High Fiber

    Open Product Description
    $6.99
    $0.78/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Silk Unsweet Vanilla Almondmilk Yogurt Alternative, 24 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $7.19
    $0.30/oz
  • Ripple Dairy-Free Unsweetened Original Plant-Based Milk, 48 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $6.49
    $0.14/fl oz
  • Rice Dream Organic Original Enriched Rice Drink Value Size, half gallon
    Organic
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $6.29
    $0.10/fl oz
  • Silk Unsweet Coconutmilk, 64 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $5.99
    $0.09/fl oz
  • Daiya Dairy-Free Provolone Slices, 7.8 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.69
    $0.73/oz
  • Blue Diamond Almonds Almond Breeze Unsweetened Vanilla Almondmilk, half gallon
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.99
    $2.64 each
  • Planet Oat Original Oatmilk, 52 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.99
    $0.10/fl oz
  • Good Karma Unsweetened + Protein Flax Milk, 32 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.79
    $0.15/fl oz
Can't find what you're looking for?