Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale!
    Utz Baked Cheddar Cheese Balls, 23 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $6.99
    $0.28/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Pirate's Booty Aged White Cheddar Rice & Corn Puffs, 10 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.70/oz
  • On Sale!
    Herr's Honey Flavored Cheese Curls Party Size, 13 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.49
    $0.42/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Herr's Old Bay Seasoned Cheese Curls, 7 1/2 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.50/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Herr's Honey Cheese Flavored Curls, 7 1/2 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.57/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Herr's Jalapeño Poppers Flavored Cheese Curls, 7 1/2 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.57/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Jackson's Always with Avocado Oil Sea Salt Super Veggie Straws, 5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.80/oz
  • Hippeas Bohemian Barbecue Flavored Chickpea Puffs, 4 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.59
    $0.90/oz
  • 2 for $9.99
    Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks Party Size!, 15 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.39/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Pirate's Booty Aged White Cheddar Baked Rice and Corn Puffs, 1/2 oz, 24 count
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $12.99
    $1.08/oz
  • On Sale!
    Herr's Baked Cheese Curls, 8 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.43/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $8.00
    Cheetos Baked Cheese Flavored Snacks Flamin' Hot Limon 7 5/8 Oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.52/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $8.00
    Cheetos Simply Puffs Cheese Flavored Snacks Spicy White Cheddar Flavored, 6 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.67/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Grab & Go Popcorn & Puffs, 18 count, 10.8 oz

    Open Product Description
    $11.99
    $1.11/oz
  • Like Air Cinnamon Bun Flavored Puffcorn, 4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.87/oz
  • On Sale!
    Herr's Chomz Crunchy Cheesy Cheddaboom! Creamy Cheddar Cheese Flavored Snack, 8 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.54/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Cheetos Puffs Cheese Flavored Snacks 7/8 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.66
    $0.75/oz
  • Siete Churro Strips Grain Free Cinnamon Chips, 5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $1.20/oz
  • 2 for $9.99
    Cheetos Puffs Cheese Flavored Snacks 13 1/2 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.43/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $9.99
    Cheetos Simply Puffs Cheese Flavored Snacks White Cheddar Flavored 12 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.48/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Herr's Baked Cheese Curls Party Size, 13 1/2 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.49
    $0.41/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks 8 1/2 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.59/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks Cheddar Jalapeno Flavored 8 1/2 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.59/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Cheetos Simply NKD Crunchy Cheese Flavored Snacks Flamin Hot 8 1/2 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.59/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Like Air White Cheddar Puffcorn Snack Pack, .5 oz, 8 count
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $1.25/oz
    was $6.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Parks Famous Flavor Tender Style Original Pork Cracklins Chicharrones, 5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.39
    $0.88/oz
  • On Sale!
    Herr's Mac 'N Cheese Curls Cheese Flavored Corn Snacks, 7 1/2 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.57/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $8.00
    Cheetos Baked Cheese Flavored Snacks Crunchy Cheese Flavored 7 5/8 Oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.52/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $8.00
    Cheetos Simply Crunchy Cheese Flavored Snacks White Cheddar Flavored, 6 1/2 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.61/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $8.00
    Cheetos Simply Puffs Cheese Flavored Snacks White Cheddar Flavored 8 Oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Sensible Portions Garden Veggie White Cheddar Flavored Baked Corn Puffs, 3.75 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.29
    $0.88/oz
    was $3.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Jackson's Always with Avocado Oil Cheddar Flavored Super Veggie Straws, 5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.80/oz
  • Calbee Harvest Snaps Creamy & Mellow White Cheddar Flavored Crisps, 3.0 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $1.00/oz
  • Pirate's Booty Cheddar Blast! Rice & Corn Puffs, 4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.75/oz
Can't find what you're looking for?