Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Tender Beef Feast Classic Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Paté Liver & Chicken Dinner Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Blue Tastefuls Salmon Entrée Savory Paté Natural Food for Cats, 1.3 oz, 2 count
    Sponsored

    Open Product Description
    $1.79
    $0.69/oz
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Salmon & Shrimp Feast Classic Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Paté Mixed Grill Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Classic Paté Savory Salmon Feast Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Chopped Grill Feast Classic Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Delights with Cheddar Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Gravy Lovers Salmon Feast in Gravy Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Fancy Feast Tender Turkey Feast Kitten Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Seafood Feast Classic Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $4.00
    Purina Fancy Feast Gems Mousse Paté with Tuna Gourmet Cat Food, 2 count, 2 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $2.69
    $0.67/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Fancy Feast Cod Sole & Shrimp Feast Classic Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Paté Country Style Dinner Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $4.00
    Purina Fancy Feast Gems Mousse Paté with Salmon Gourmet Cat Food, 2 count, 2 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $2.69
    $0.02/g
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Purina Fancy Feast Medleys White Meat Chicken Primavera Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.19
    $0.40/oz
    was $1.39
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Paté Salmon Dinner Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Sheba Perfect Portions Cuts in Gravy with Sustainable Tuna Premium Cat Food, 1.32 oz

    Open Product Description
    $1.59
    $0.61/oz
  • Purina Fancy Feast Seafood Classic Paté Collection Gourmet Cat Food, 3 oz, 30 Count

    Open Product Description
    $34.99
    $6.21/lb
  • locked-in price
    Purina Friskies Paté Favorites Seafood & Chicken Cat Food, 5.5 oz, 40 count
    locked-in price

    Open Product Description
    $32.99
    $2.40/lb
    was $39.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Sheba Perfect Portions Seafood Paté Premium Cat Food Variety Pack, 1.32 oz, 48 count

    Open Product Description
    $29.99
    $0.47/oz
  • locked-in price
    Fancy Feast Savory Centers Paté with Tuna and a Gourmet Gravy Center Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.99
    $0.66/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Purina Fancy Feast Poultry & Beef Classic Paté Collection Gourmet Cat Food, 3 oz, 24 count
    locked-in price

    Open Product Description
    $23.99
    $0.33/oz
    was $24.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Purina Fancy Feast Seafood Classic Paté Collection Gourmet Cat Food, 3 oz, 24 count
    locked-in price

    Open Product Description
    $23.99
    $5.33 each
    was $24.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Purina Fancy Feast Gravy Lovers Paté Collection Gourmet Cat Food, 3 oz, 24 count
    locked-in price

    Open Product Description
    $23.99
    $1.00 each
    was $24.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Purina Friskies Paté Cat Food, 5.5 oz, 24 count
    locked-in price

    Open Product Description
    $20.99
    $0.16/oz
    was $23.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Sheba Perfect Portions Soft Paté Premium Kitten Food Variety Pack, 1.32 oz, 24 count

    Open Product Description
    $17.49
    $0.55/oz
  • 9Lives Pate with Real Chicken & Tuna Cat Food, 5.5 oz, 4 count

    Open Product Description
    $3.49
    $0.16/oz
  • Sheba Paté in Natural Juices Seafood Premium Cat Food Variety Pack, 1.32 oz, 24 count

    Open Product Description
    $17.49
    $8.83/lb
  • 2 for $4.00
    Purina Fancy Feast Gems Mousse Pate with Turkey Gourmet Cat Food, 2 oz, 2 count
    locked-in price

    Open Product Description
    $2.69
    $0.67/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
Can't find what you're looking for?