New & Trending
Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...

Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Fresh Strawberries, 1 lb

    Open Product Description
    $4.49
  • Fresh Blueberries, pint

    Open Product Description
    $4.99
  • locked-in price | Limit 4
    Keurig Coffee Collective Medium Roast Coffee K-Cup Pods, 8 count, 3.9 oz
    Sponsored
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $1.79/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Pop-Tarts Protein Slammin' Strawberry Toaster Pastries, 8 count, 14.3 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $4.49
    $0.31/oz
  • Pure Kick Pro Hydrate Strawberry Ice Pop Drink Mix, 6 count, 1.46 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.99
    $3.42/oz
  • BodyArmor Fit Zero Sugar Mixed Berry Sparkling Sports Drink, 12 fl oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.59
    $0.22/fl oz
  • On Sale! Limit 99 lbs
    Fresh Cooked Snow Crab Clusters, Large, 5-8oz
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    was $12.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Specialty Raw Wild-Caught Shell-On & Tail-On Large US Gulf Shrimp, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $10.99
    $0.69/oz
  • On Sale!
    Hershey's Candy Assortment, 165 count, 51.03 oz

    Open Product Description
    $24.49
    $0.48/oz
    was $24.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Fiber One Chocolate Chewy Bars, 0.82 oz, 5 count
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $1.22/oz
  • Carbone Sweet Pepper and Onion Sauce, 24 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $9.99
    $0.42/oz
  • On Sale!
    Entenmann's Apple Cider Donut Holes Limited Edition, 13 oz

    Open Product Description
    $3.41
    $0.26/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Bubba Burger Original Beef Burgers, 1/3 pound, 6 count
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $17.99
    $0.56/oz
  • 3 for $21.99
    Mountain Dew Dirty Dew Cream Soda 12 Fl Oz X 12
    Low Sodium

    Open Product Description
    $10.79
    $0.07/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Jeni's Salted Peanut Butter with Chocolate Flecks Ice Cream, one pint
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.99
    $0.62/oz
  • Cheez-It Crunch Zesty Jalapeño Cheddar Cheesy Baked Snacks, 6.5 oz
    Sponsored
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.77/oz
  • Built Puff Brownie Batter Protein Bar, 1.41 oz
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.19
    $2.26/oz
  • Bloom Glacier Crush Sparkling Energy Drink, 12 fl oz
    locked-in price
    Digestive Support
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.49
    $0.21/fl oz
  • locked-in price | Limit 4
    Pepsi Prebiotic Cola Cherry Vanilla 12 Fl Oz
    locked-in price
    Digestive Support
    Vegan

    Open Product Description
    $0.99
    $0.08/fl oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Kendamil Infant Formula, 0-12 Months, 28.2 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $38.99
    $1.38/oz
  • Bowl & Basket Dark Chocolate Covered Sweet Cherries, 8 oz

    Open Product Description
    $6.49
    $0.81/oz
  • On Sale! Limit 4
    Hershey's Candy Assortment, 100 count, 41.13 oz

    Open Product Description
    $16.99
    $0.41/oz
    was $18.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • JonnyPops Organic Watermelon Pops, 1.85 fl oz, 8 count
    Organic
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.49
    $0.44/fl oz
  • Kashi Chocolate Almond Butter Fiber + Prebiotics Gut Health Granola, 8 oz
    High Fiber
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.87/oz
  • Fiber One Chocolate Chip Cookie Brownies, 0.89 oz, 6 count
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.93/oz
  • Fresh Corn, 4 count
    Vegan
    Paleo

    Open Product Description
    $4.99
  • locked-in price
    Hatfield Classic Cut Hardwood Smoked Bacon, 16 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.31/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Red Barn Salted Butter, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.49
    $0.69/oz
  • Pillsbury Spooky Cat Shape Sugar Cookie Dough, 20 count, 9.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.59
    $0.50/oz
  • Twizzlers Raspberry Filled Twists Candy, 11 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $4.99
    $0.45/oz
  • Serenity Kids Free Range Chicken + Thyme with Parsnip & Beet Baby Food, 6+ Months, 3.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Paleo

    Open Product Description
    $4.79
    $1.37/oz
  • Triscuit White Cheddar Snack Mix, 6.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $4.29
    $0.66/oz
  • Wild Caught Live Lobsters, 1- 1.25 Pound Average
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $18.74 avg/ea
    $14.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Specialty Raw Wild-Caught Shell-On & Tail-On Jumbo US Gulf Shrimp, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $12.99
    $0.81/oz
  • Bowl & Basket Specialty Wild Caught Peeled, Deveined & Tail-Off Large US Gulf Shrimp, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $12.99
    $0.81/oz
Can't find what you're looking for?