Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • 2 for $6.00
    Utz Extra Thins Pretzels, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $3.00
    $0.19/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $6.00
    Utz Extra Thins Pretzels, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $3.00
    $0.19/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $6.00
    Utz Extra Thins Pretzels, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $3.00
    $0.19/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Flipz Milk Chocolate Covered Pretzels Snack Pack, 1.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.99/oz
  • 3 for $9.00
    Herr's One Pounder Stix Pretzels, 16 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.25/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 3 for $9.00
    Herr's One Pounder Stix Pretzels, 16 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.25/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 3 for $9.00
    Herr's One Pounder Stix Pretzels, 16 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.25/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 3 for $9.00
    Herr's Bite Size Sourdough Pretzels, 16 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.99
    $0.25/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Herr's Pretzel Rods, 27 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $0.25/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 3 for $9.00
    Herr's Specials Sourdough Pretzels, 16 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.99
    $0.25/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 3 for $9.00
    Herr's Specials Sourdough Pretzels, 16 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.99
    $0.25/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 3 for $9.00
    Herr's Specials Sourdough Pretzels, 16 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.99
    $0.25/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Snyder's of Hanover Low Fat Snaps Pretzels, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $5.19
    $0.32/oz
  • Snyder's of Hanover Cheddar Cheese Pretzel Pieces, 11.25 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $5.19
    $0.46/oz
  • Unique Snacks Original Sourdough Craft Beer Pretzel Rings, 11oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.99
    $0.36/oz
  • Unique Snacks Splits Extra Salt Pretzels, 11 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.99
    $0.36/oz
  • Unique Snacks Splits Extra Salt Pretzels, 11 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.99
    $0.36/oz
  • Unique Snacks Splits Extra Salt Pretzels, 11 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.99
    $0.36/oz
  • J.R. DIPPERS Cheese Dip & Pretzels, 5 count, 3.26 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.59
    $0.49/oz
  • Snack Factory Pretzel Crisps Drizzlers Milk Chocolate & Caramel Flavored Pretzel Snacks, 5.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $1.27/oz
  • On Sale!
    Utz's Old Fashioned Pretzel Rods, 25 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.28/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Snyder's of Hanover 100 Calorie Pack Snaps Pretzels, 0.92 oz, 10 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Non GMO

    Open Product Description
    $7.49
    $0.81/oz
  • Flipz Milk Chocolate Covered Pretzels, 7.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.29
    $0.71/oz
  • Flipz Milk Chocolate Covered Pretzels, 7.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.29
    $0.71/oz
  • Flipz Milk Chocolate Covered Pretzels, 7.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.29
    $0.71/oz
  • 2 for $6.00
    Utz Sourdough Specials Original Pretzels, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $3.00
    $0.19/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Snyder's of Hanover Cheddar Cheese Filled Pretzel Sandwiches, 8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $5.19
    $0.65/oz
  • Flipz Dark Chocolate Covered Pretzels, 6.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.29
    $0.81/oz
  • Snyder's of Hanover Low Fat Olde Tyme Pretzels, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $5.19
    $0.32/oz
  • Snyder's of Hanover Sour Cream & Caramelized Onion Pretzel Pieces, 11.25 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $4.79
    $0.43/oz
  • Rold Gold Sticks Pretzels Original 16 Oz
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.25/oz
  • Snack Factory Pretzel Crisps Sea Salt & Cracked Pepper Deli Style Pretzel Crackers, 7.2 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.62/oz
  • Wege Pretzels - Broken Sourdough, 17 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.50
    $0.21/oz
  • On Sale! Limit 4
    Combos Pizzeria Baked Pretzel Stuffed Snacks, 6.30 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $0.40/oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Reese's Filled Pretzels with Peanut Butter Filling, 5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.79
    $0.56/oz
  • Reese's Filled Pretzels with Peanut Butter Filling, 5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.79
    $0.56/oz
  • Reese's Filled Pretzels with Peanut Butter Filling, 5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.79
    $0.56/oz
  • Utz Potato Chips - Yes! Regular, 1.25 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.69
    $2.15/oz
  • Flipz Milk Chocolate Covered Pretzels Family Size!, 15 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $9.29
    $0.62/oz
  • On Sale!
    Utz Sourdough Specials Original Pretzels, 25.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $6.99
    $0.27/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Snack Factory Pretzel Crisps Buffalo Wing Pretzel Crackers Party Size, 14 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.99
    $0.43/oz
    was $7.09
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Snack Factory Pretzel Crisps Garlic Parmesan Pretzel Crackers Party Size, 14 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.99
    $0.43/oz
    was $7.09
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Snack Factory Pretzel Crisps Original Crackers Party Size, 14 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO
    Kosher

    Open Product Description
    $5.99
    $0.43/oz
    was $7.09
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Bowl & Basket Peanut Butter Filled Pretzels, 24 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.99
    $0.25/oz
  • On Sale! Limit 4
    Dot's Homestyle Pretzels Cinnamon Sugar Seasoned Pretzel Twists, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.37/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Dot's Homestyle Pretzels Honey Mustard Seasoned Pretzel Twists, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.37/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
Can't find what you're looking for?