New & Trending
Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...

Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Fresh Strawberries, 1 lb

    Open Product Description
    $4.49
  • On Sale! Limit 99 lbs
    Fresh Cooked Snow Crab Clusters, Large, 5-8oz
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    was $12.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • locked-in price | Limit 4
    Keurig Coffee Collective Medium Roast Coffee K-Cup Pods, 8 count, 3.9 oz
    Sponsored
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $1.79/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Pop-Tarts Strawberry Blast Super Stuffed Toaster Pastries, 5 count, 10.9 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $1.99
    $0.18/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Pure Kick Pro Hydrate Strawberry Ice Pop Drink Mix, 6 count, 1.46 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.99
    $3.42/oz
  • BodyArmor Fit Zero Sugar Watermelon Lime Sparkling Sports Drink, 12 fl oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.59
    $0.22/fl oz
  • Fresh Blueberries, pint

    Open Product Description
    $4.99
  • Fresh Seedless Watermelon Quarters
    Vegan
    Paleo

    Open Product Description
    $2.58 avg/ea
    $1.29/lb
    Final cost based on weight
  • Philly's Best Steak Halal Beef Sandwich Slice, 1 lb 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Halal

    Open Product Description
    $12.99
    $0.54/oz
  • Mountain Dew Trolli Soda Mango Pineapple Punch, 12 Fl Oz X 12

    Open Product Description
    $10.79
    $0.07/fl oz
  • On Sale! Limit 4
    Cheez-It Cheesy Garlic Bread Baked Snack Crackers, 12.4 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.32/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Bowl & Basket Specialty Raw Wild-Caught Peeled, Deveined & Tail-Off Jumbo US Gulf Shrimp, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $14.99
    $0.94/oz
  • Eggo Vanilla Graham Crackers, 1 oz, 12 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $8.49
    $0.71/oz
  • Tastykake Iced Honey Buns, 2 oz, 6 count

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
  • 2 for $10.00
    Reese's Pumpkins Milk Chocolate & Peanut Butter Snack Size, 9.6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.68/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Barilla Rustic with Italian Basil Pesto Sauce, 6.5 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.29
    $0.72/oz
  • OREO Deep Fried Sandwich Cookies, Limited Edition, 11.46 oz

    Open Product Description
    $5.69
    $0.50/oz
  • Oreo BTS Brown Sugar Pancake Flavor Creme Sandwich Cookies, 10.68 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.69
    $0.53/oz
  • On Sale!
    Jiffy Hot Honey Corn Muffin Mix, 7 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.88
    $0.13/oz
    was $0.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Wild Caught Live Lobsters, 1- 1.25 Pound Average
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $18.74 avg/ea
    $14.99/lb
    Final cost based on weight
  • General Mills Mott's Apple Cinnamon Sweetened Crispy Corn Puffs, 14 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $5.69
    $0.41/oz
  • 2 for $18.00
    Diet Coke Lime Soda Limited Edition, 12 fl oz, 12 count
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $10.69
    $0.07/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Mars Variety Bag Milky Way, M&M's, Twix, and Snickers Candies, 120 count, 46.19 oz

    Open Product Description
    $19.99
    $0.43/oz
    was $20.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Pillsbury Toaster Strudel Strawberries & Cream Stripes Toaster Pastries, 6 count, 11.7 oz

    Open Product Description
    $3.59
    $0.31/oz
  • Fishwife Tinned Seafood Co. Anchovies in Spanish Extra Virgin Olive Oil, 1.73 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $9.29
    $5.37/oz
  • Quaker Oat Shake & Go Dry Shake Mix Cinnamon Vanilla 1.5 Oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.86/oz
  • locked-in price | Limit 4
    Samyang Buldak Carbonara Spicy Chicken Flavor Ramen, 4.58 oz, 5 count
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Halal

    Open Product Description
    $7.49
    $0.33/oz
    was $8.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • BodyArmor Fit Zero Sugar Tropical Passionfruit Sparkling Sports Drink, 12 fl oz
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.59
    $0.22/fl oz
  • Fishwife Tinned Seafood Co. Albacore Tuna with Soy Ginger, 3.2 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $7.69
    $2.40/oz
  • Godshall's Original Chicken Bacon, 12 oz
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.50/oz
  • Oreo Cinnamon Bun Sandwich Cookies Limited Edition, 10.68 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $5.69
    $0.53/oz
  • Kellogg's Raisin Bran Protein Touch of Cinnamon Cereal Large Size, 14.9 oz
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $5.49
    $0.37/oz
  • Blue Diamond Almonds Mike's Hot Honey Almonds Limited Edition, 6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $4.29
    $0.72/oz
  • On Sale!
    Entenmann's Classic Pumpkin Donuts, 8 count, 14.5 oz

    Open Product Description
    $4.19
    $0.29/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Bowl & Basket Specialty Raw Wild-Caught Shell-On & Tail-On Jumbo US Gulf Shrimp, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $12.99
    $0.81/oz
  • Bowl & Basket Chocolate Chip Mini Cookies, 1 oz, 12 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.37/oz
Can't find what you're looking for?