Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale! Limit 4
    Smart Balance Original Buttery Spread, 15 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.20/oz
    was $4.44
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Smart Balance Original Buttery Spread, 15 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.20/oz
    was $4.44
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Smart Balance Original Buttery Spread, 15 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.20/oz
    was $4.44
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Smart Balance Low Sodium Whipped Buttery Spread, 13 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.23/oz
    was $4.44
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Silk Caramel Almond Creamer, 32 fl oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $6.49
    $0.20/fl oz
  • Silk Caramel Almond Creamer, 32 fl oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $6.49
    $0.20/fl oz
  • Silk Caramel Almond Creamer, 32 fl oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $6.49
    $0.20/fl oz
  • Planet Oat Coffee Cake Oatmilk Creamer, 32 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.59
    $0.14/fl oz
  • Silk Dairy-Free Almond Creamer, 32 fl oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $6.49
    $0.20/fl oz
  • Planet Oat Unsweetened Extra Creamy Original Oatmilk, 52 fl oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.49
    $0.09/fl oz
  • Planet Oat Unsweetened Extra Creamy Original Oatmilk, 52 fl oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.49
    $0.09/fl oz
  • Planet Oat Unsweetened Extra Creamy Original Oatmilk, 52 fl oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.49
    $0.09/fl oz
  • Silk Unsweet Vanilla Almondmilk, 64 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.49
    $0.07/fl oz
  • Silk Dark Chocolate Almondmilk, 64 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.79
    $0.07/fl oz
  • On Sale! Limit 4
    Smart Balance Whipped Buttery Spread, 13 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.23/oz
    was $4.44
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Remedy Organics Vanilla Dream 100% Plant Based Shake, 12 fl oz
    locked-in price
    Organic
    High Protein

    Open Product Description
    $3.99
    $0.33/fl oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Remedy Organics Vanilla Dream 100% Plant Based Shake, 12 fl oz
    locked-in price
    Organic
    High Protein

    Open Product Description
    $3.99
    $0.33/fl oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Remedy Organics Vanilla Dream 100% Plant Based Shake, 12 fl oz
    locked-in price
    Organic
    High Protein

    Open Product Description
    $3.99
    $0.33/fl oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Silk Dairy-Free Vanilla Almond Creamer, 32 fl oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $6.49
    $0.20/fl oz
  • Wholesome Pantry Unsweetened Vanilla Almondmilk, half gallon
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.99
    $0.05/fl oz
  • Ripple Kids Original Plant-Based Milk
    Gluten Free
    Digestive Support
    Plant Based

    Open Product Description
    $6.29
    $0.13/fl oz
  • West Life Organic Unsweetened Vanilla Soymilk Plant-Based Beverage, 32 fl oz
    Organic
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $4.59
    $0.14/fl oz
  • West Life Organic Unsweetened Vanilla Soymilk Plant-Based Beverage, 32 fl oz
    Organic
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $4.59
    $0.14/fl oz
  • West Life Organic Unsweetened Vanilla Soymilk Plant-Based Beverage, 32 fl oz
    Organic
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $4.59
    $0.14/fl oz
  • Smart Balance Original Buttery Spread, 45 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $0.24/oz
  • Silk Original Almondmilk, 64 fl oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.79
    $0.07/fl oz
  • On Sale! Limit 4
    CALIFIA FARMS Toasted Coconut & Almondmilk Blend, 48 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.49
    $0.07/fl oz
    was $4.34
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Land O Lakes Margarine, Made with Vegetable Oil, 4 sticks, 1 lb Pack
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.19/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Lärabar Peanut Butter Cookie Bar, 1.7 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $1.17/oz
  • Oatly! The Original Oatmilk, 64 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.49
    $0.10/fl oz
  • Califia Farms Dairy Free French Vanilla Almond Creamer, 25.4 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.99
    $0.24/fl oz
  • On Sale! Limit 4
    MorningStar Farms Spicy Buffalo Chik'n Vegan Patties, 4 count, 10 oz
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Silk Original Soymilk, 64 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $5.99
    $0.09/fl oz
  • Nature's Path Original Instant Oatmeal, 14 oz
    Organic
    High Fiber
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.39
    $0.38/oz
  • Nature's Path Original Instant Oatmeal, 14 oz
    Organic
    High Fiber
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.39
    $0.38/oz
  • Nature's Path Original Instant Oatmeal, 14 oz
    Organic
    High Fiber
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.39
    $0.38/oz
  • Blue Diamond Almonds Almond Breeze Unsweetened Vanilla Almondmilk, 64 fl oz
    High Fiber
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $5.29
    $0.08/fl oz
  • On Sale! Limit 4
    Dr. Praeger's Black Bean Quinoa Veggie Burgers, 2.5 oz, 4 count
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.29
    $0.43/oz
    was $5.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Lightlife Plant-Based Hot Smart Dogs, 8 count, 12 oz
    Plant Based
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.29/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Violife Just Like American Sandwich Slices Cheese Alternative, 10 count, 7.05 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.57/oz
    was $5.12
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • I Can't Believe It's Not Butter! Creamy! Light 27% Oils Buttery Spread, 15 oz
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.99
    $0.33/oz
  • On Sale! Limit 4
    Violife 100% Dairy Free Supreme Cream Cheese Alternative, 8 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • So Delicious Dairy Free Organic Coconut Unsweetened Coconutmilk, 32 fl oz
    Organic
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $4.49
    $0.14/fl oz
  • Blue Diamond Almonds Almond Breeze Unsweetened Vanilla Almondmilk, half gallon
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.39
    $2.32 each
  • On Sale! Limit 4
    CALIFIA FARMS Vanilla Flavored Almondmilk, 48 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.49
    $0.07/fl oz
    was $4.34
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Wholesome Pantry California Veggie Burgers, 4 count, 10 oz
    Plant Based
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.40/oz
  • Wholesome Pantry Chipotle Veggie Burgers, 4 count, 10 oz
    Plant Based
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.99
    $1.00 each
  • Wholesome Pantry Unsweetened Original Almondmilk, half gallon
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.99
    $0.05/fl oz
Can't find what you're looking for?