Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Breaded Butterfly Shrimp

    Open Product Description
    $10.49
    $10.49/14oz
  • Breaded Butterfly Shrimp

    Open Product Description
    $10.49
    $10.49/14oz
  • Breaded Butterfly Shrimp

    Open Product Description
    $10.49
    $10.49/14oz
  • On Sale! Limit 4
    Phillips Maryland Style Crab Cakes, 2 count, 6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $12.99
    $2.17/oz
    was $14.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Farm Raised Fresh Lemon Dill Salmon, Take and Bake
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $12.99 avg/ea
    $12.99/lb
    Final cost based on weight
  • Farm Raised Fresh Lemon Dill Salmon, Take and Bake
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $12.99 avg/ea
    $12.99/lb
    Final cost based on weight
  • Farm Raised Fresh Lemon Dill Salmon, Take and Bake
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $12.99 avg/ea
    $12.99/lb
    Final cost based on weight
  • Old Bay Shrimp

    Open Product Description
    $14.99
    $14.99/lb
  • Salmon Burgers

    Open Product Description
    $8.99
    $83.91/112oz
  • Village Old Bay Protein Snacker Combo, 11 oz

    Open Product Description
    $6.00
    $0.55/oz
  • Village Old Bay Protein Snacker Combo, 11 oz

    Open Product Description
    $6.00
    $0.55/oz
  • Village Old Bay Protein Snacker Combo, 11 oz

    Open Product Description
    $6.00
    $0.55/oz
  • Matlaw's New England Style Stuffed Clams, 6 count, 15 oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.40/oz
  • Scott & Jon's Shrimp Alfredo with Penne, 9.6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.99
    $0.75/oz
  • Fresh Ultimate Crab Cake

    Open Product Description
    $10.99
  • Fresh Made Garlic Butter Salmon

    Open Product Description
    $10.00 avg/ea
    $12.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Made Garlic Butter Salmon

    Open Product Description
    $10.00 avg/ea
    $12.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Made Garlic Butter Salmon

    Open Product Description
    $10.00 avg/ea
    $12.99/lb
    Final cost based on weight
  • Farm Raised Fresh Garlic Salmon Fillet, Take and Bake
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $12.99 avg/ea
    $12.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Made Scampi Salmon Fillet

    Open Product Description
    $11.30 avg/ea
    $12.99/lb
    Final cost based on weight
  • Store Made Crabmeat Stuffed Cod

    Open Product Description
    $15.99/lb
    $15.99/lb
    Final cost based on weight
  • Phillips Boardwalk Crab Cakes, 2 count, 6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $1.83/oz
  • Phillips Boardwalk Crab Cakes, 2 count, 6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $1.83/oz
  • Phillips Boardwalk Crab Cakes, 2 count, 6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $1.83/oz
  • Crab Stuffed Portobello Mushrooms
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $10.49/lb
    $0.66/oz
    Final cost based on weight
  • Farm Raised Old Bay Salmon, Take and Bake
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $12.99 avg/ea
    $12.99/lb
    Final cost based on weight
  • Tastee Choice Seafood Boil, 35.13 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $12.99
    $0.37/oz
  • Cajun Salmon Burgers

    Open Product Description
    $8.99
    $0.75/oz
  • Old Bay Salmon Burgers

    Open Product Description
    $8.99
    $0.75/oz
  • Store Made Crabmeat Stuff Flounder

    Open Product Description
    $12.99/lb
    $12.99/lb
    Final cost based on weight
  • Margaritaville Boomerang Shrimp, 10 oz

    Open Product Description
    $8.99
    $0.90/oz
  • Fresh Made Panko Breaded Shrimp

    Open Product Description
    $11.99
    $11.99/14oz
  • Cooked Shrimp

    Open Product Description
    $14.99
    $14.99/lb
  • Bowl & Basket Boardwalk Crab Cakes with Bell Peppers & Onions, 2 count, 6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $1.17/oz
  • Bowl & Basket Boardwalk Crab Cakes with Bell Peppers & Onions, 2 count, 6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $1.17/oz
  • Bowl & Basket Boardwalk Crab Cakes with Bell Peppers & Onions, 2 count, 6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $1.17/oz
  • Scampi Shrimp

    Open Product Description
    $8.70 avg/ea
    $12.99/lb
    Final cost based on weight
  • Village Protein Snacker Combo, 11 oz

    Open Product Description
    $6.00
    $0.55/oz
  • Clams Stuffed, 10 oz

    Open Product Description
    $5.99
    $0.60/oz
  • Dockside Classics Premium Crab Cakes, 4 count, 12 oz

    Open Product Description
    $7.99
    $0.67/oz
  • Matlaw's New England Style Large Stuffed Clams, 6 count, 11 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.54/oz
  • Matlaw's New England Style Large Stuffed Scallops, 6 count, 9 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.67/oz
Can't find what you're looking for?