Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Cesar Lamb Recipe Classic Loaf in Sauce Canine Cuisine, 3.5 oz

    Open Product Description
    $1.49
    $0.43/oz
  • Cesar Lamb Recipe Classic Loaf in Sauce Canine Cuisine, 3.5 oz

    Open Product Description
    $1.49
    $0.43/oz
  • Cesar Lamb Recipe Classic Loaf in Sauce Canine Cuisine, 3.5 oz

    Open Product Description
    $1.49
    $0.43/oz
  • Milk-Bone Flavor Snacks Small Dog Snacks, 7 lb

    Open Product Description
    $17.69
    $2.53/lb
  • The Blue Buffalo Co. Blue Homestyle Recipe Lamb Dinner Natural Food for Dogs, 12.5 oz
    Sponsored
    locked-in price

    Open Product Description
    $3.69
    $0.30/oz
  • The Blue Buffalo Co. Blue Homestyle Recipe Lamb Dinner Natural Food for Dogs, 12.5 oz
    Sponsored
    locked-in price

    Open Product Description
    $3.69
    $0.30/oz
  • The Blue Buffalo Co. Blue Homestyle Recipe Lamb Dinner Natural Food for Dogs, 12.5 oz
    Sponsored
    locked-in price

    Open Product Description
    $3.69
    $0.30/oz
  • Blue Buffalo Homestyle Recipe Senior 7+ Beef & Vegetable Dinner Natural Food for Dogs, 12.5 oz
    Sponsored
    locked-in price

    Open Product Description
    $3.69
    $0.30/oz
  • Newman's Own Turkey & Sweet Potato Flavor Treats for Dogs Biscuits, 10 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
  • Hartz Oinkies Smoked Pig Skin Twists Wrapped with Real Chicken Chews for Dogs, 8 count, 8.2 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $9.99
    $1.25 each
  • Hartz Oinkies Smoked Pig Skin Twists Wrapped with Real Chicken Chews for Dogs, 8 count, 8.2 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $9.99
    $1.25 each
  • Hartz Oinkies Smoked Pig Skin Twists Wrapped with Real Chicken Chews for Dogs, 8 count, 8.2 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $9.99
    $1.25 each
  • locked-in price
    Purina ONE Chicken & Rice Formula Adult Dog Food, 31.1 lb
    locked-in price

    Open Product Description
    $49.99
    $1.61/lb
    was $52.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Blue Buffalo Life Protection Formula Natural Adult Dry Dog Food, Lamb and Brown Rice 15-lb

    Open Product Description
    $51.99
    $0.22/oz
  • Blue Buffalo Life Protection Formula Natural Senior Dry Dog Food, Chicken and Brown Rice 15-lb

    Open Product Description
    $47.99
    $0.20/oz
  • The Blue Buffalo Co. Blue Life Protection Formula Natural Food for Dogs, Adult, 24 lbs

    Open Product Description
    $59.99
    $0.16/oz
  • The Blue Buffalo Co. Blue Life Protection Formula Natural Food for Dogs, Adult, 24 lbs

    Open Product Description
    $59.99
    $0.16/oz
  • The Blue Buffalo Co. Blue Life Protection Formula Natural Food for Dogs, Adult, 24 lbs

    Open Product Description
    $59.99
    $0.16/oz
  • Blue Buffalo Bits Beef Recipe Soft & Chey Training Dog Treats, 4.5 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $12.39
    $1.13/oz
  • Cadet 6.5" Munchy Flat Bars Beef Flavor Premium Grade Beef Hide Dog Treats, 50 count, 18 oz

    Open Product Description
    $5.99
    $0.12 each
  • Ruffin' It Chomp'ems American Beefhide Dog Chews, 10 count, 10.6 oz

    Open Product Description
    $13.39
    $1.34 each
  • Freshpet Freshly Roasted Meals Tender Chicken Recipe with Garden Vegetables Dog Food, 1.75 lb

    Open Product Description
    $11.39
    $6.51/lb
  • Freshpet Freshly Roasted Meals Tender Chicken Recipe with Garden Vegetables Dog Food, 1.75 lb

    Open Product Description
    $11.39
    $6.51/lb
  • Freshpet Freshly Roasted Meals Tender Chicken Recipe with Garden Vegetables Dog Food, 1.75 lb

    Open Product Description
    $11.39
    $6.51/lb
  • Blue Buffalo Life Protection Formula Adult Small Breed Dry Dog Food, Chicken and Brown Rice 5-lb

    Open Product Description
    $20.99
    $4.20/lb
  • Brutus Broth Beef Bone Broth, 32 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $8.49
    $0.27/oz
  • Out! PetCare Comfort-Dri Disposable Male Wraps for Dogs, XS/S, 4-25 lbs, 12 count

    Open Product Description
    $10.99
    $0.92 each
  • Pedigree Adult Complete Nutrition Roasted Chicken, Rice & Vegetable Flavor Dog Food, 18 lb

    Open Product Description
    $20.99
    $1.17/lb
  • Pedigree Healthy Weight Roasted Chicken & Vegetable Flavor Food for Adult Dogs, 14 lb

    Open Product Description
    $20.99
    $1.50/lb
  • Blue Buffalo Life Protection Formula Natural Adult Dry Dog Food, Chicken and Brown Rice 15-lb

    Open Product Description
    $47.99
    $0.20/oz
  • locked-in price
    PEDIGREE CHOPPED GROUND DINNER Adult Canned Soft Wet Dog Food with Beef, (12) 13.2 oz. Cans
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.99
    $0.15/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 5 for $6.20
    Canine Carry Outs Chicken Flavor Nuggets Dog Snacks, 4.5 oz

    Open Product Description
    $1.29
    $0.29/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • locked-in price
    Purina Beneful Originals with Farm-Raised Beef Food for Adult Dogs, 14 lb
    locked-in price

    Open Product Description
    $16.99
    $1.21/lb
    was $17.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Freshpet Dog Joy Wood Smoked Turkey Bacon Treats for Dogs, 3 oz

    Open Product Description
    $6.49
    $34.16/lb
  • Freshpet Dog Joy Wood Smoked Turkey Bacon Treats for Dogs, 3 oz

    Open Product Description
    $6.49
    $34.16/lb
  • Freshpet Dog Joy Wood Smoked Turkey Bacon Treats for Dogs, 3 oz

    Open Product Description
    $6.49
    $34.16/lb
  • The Country Butcher 12" Beef Rib Bone Natural Dog Chews, 3 oz

    Open Product Description
    $6.29
  • locked-in price
    Purina ONE Lamb & Rice Formula Adult Dog Food, 16.5 lb
    locked-in price

    Open Product Description
    $29.99
    $0.11/oz
    was $35.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Cadet Peanut Butter Flavor Small Stuffed Shin Bone Premium Dog Treats, 6 oz

    Open Product Description
    $5.99
    $1.00/oz
  • Milk-Bone Brushing Chews Original Daily Dental Dog Treats, SM/Med, 25 count, 19.6 oz

    Open Product Description
    $14.99
    $0.76/oz
  • Jinx Beef Jerky Recipe Tenders Dog Treats, 5 oz

    Open Product Description
    $6.49
    $1.30/oz
  • Milk-Bone Soft & Chewy Dog Snacks, 25 oz

    Open Product Description
    $14.49
    $0.58/oz
  • Nutrish Dish Chicken & Brown Rice Recipe with Veggie & Fruit Blend Natural Food for Dogs, 11.5 lb

    Open Product Description
    $31.99
    $0.17/oz
  • locked-in price | Limit 4
    Purina ONE +Plus Large Breed Adult Formula Dog Food, 16.5 lb
    locked-in price

    Open Product Description
    $31.99
    $0.12/oz
    was $32.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Multipet Loofa Dog Toy

    Open Product Description
    $4.99
  • CESAR HOME DELIGHTS Wet Dog Food Pot Roast, Beef, Turkey, Chicken Noodle Var, (24) 3.5 oz. Trays

    Open Product Description
    $31.99
    $6.05/lb
  • locked-in price
    Purina Beneful Healthy Weight with Farm-Raised Chicken Food for Adult Dogs, 28 lb
    locked-in price

    Open Product Description
    $31.99
    $1.14/lb
    was $39.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • locked-in price | Limit 4
    Purina ONE +Plus Healthy Weight High-Protein Formula Adult Dog Food, 16.5 lb
    locked-in price

    Open Product Description
    $31.99
    $1.94/lb
    was $32.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
Can't find what you're looking for?