Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Whiskas Purrfectly Chicken Entree Food for Cats, 3.0 oz

    Open Product Description
    $1.19
    $0.40/oz
  • Whiskas Purrfectly Chicken Entree Food for Cats, 3.0 oz

    Open Product Description
    $1.19
    $0.40/oz
  • Whiskas Purrfectly Chicken Entree Food for Cats, 3.0 oz

    Open Product Description
    $1.19
    $0.40/oz
  • 10 for $11.00
    Purina Friskies Lil' Shakes Cat Food with Enticing Chicken, 1.55 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.50
    $0.97/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Blue Buffalo Wilderness Indoor High-Protein Food for Cats with Chicken, Adult 1-7 Years, 4 lbs
    Sponsored

    Open Product Description
    $23.99
    $6.00/lb
  • Blue Buffalo Wilderness Indoor High-Protein Food for Cats with Chicken, Adult 1-7 Years, 4 lbs
    Sponsored

    Open Product Description
    $23.99
    $6.00/lb
  • Blue Buffalo Wilderness Indoor High-Protein Food for Cats with Chicken, Adult 1-7 Years, 4 lbs
    Sponsored

    Open Product Description
    $23.99
    $6.00/lb
  • Blue Buffalo Tastefuls Natural Tender Morsels Wet Cat Food, Chicken Entrée 5.5-oz Can
    Sponsored

    Open Product Description
    $1.79
    $0.33/oz
  • The Blue Buffalo Co. BLUE Bursts with Paw-Lickin' Chicken Natural Treats for Cats, 5 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $3.79
    $0.76/oz
  • Delectables Bisque Lickable Treat for Cats with Chicken, 1.4 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $1.49
    $1.06/oz
  • Delectables Bisque Lickable Treat for Cats with Chicken, 1.4 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $1.49
    $1.06/oz
  • Delectables Bisque Lickable Treat for Cats with Chicken, 1.4 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $1.49
    $1.06/oz
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Extra Chunky with Chicken in Savory Gravy Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Purina Fancy Feast Paté Natural White Meat Chicken Recipe Gourmet Cat Food, 3 oz

    Open Product Description
    $1.39
    $0.46/oz
  • locked-in price
    Purina Fancy Feast Medleys White Meat Chicken Primavera Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.19
    $0.40/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • locked-in price
    Purina Fancy Feast Medleys White Meat Chicken Primavera Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.19
    $0.40/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • locked-in price
    Purina Fancy Feast Medleys White Meat Chicken Primavera Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.19
    $0.40/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • locked-in price
    Purina Fancy Feast Medleys White Meat Chicken Primavera Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.19
    $0.40/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  •  The Blue Buffalo Co. Blue Wilderness Paté Natural Food for Cats Variety Pack, 3.0 oz, 12 count
    Sponsored

    Open Product Description
    $19.99
    $1.67 each
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Beef Feast in Gravy Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Chunky Chicken Feast Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Classic Paté Savory Salmon Feast Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Classic Paté Savory Salmon Feast Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Classic Paté Savory Salmon Feast Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Delights with Cheddar Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • The Blue Buffalo Co. BLUE Bursts with Paw-Lickin' Chicken Natural Treats for Cats, 12 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $8.99
    $0.75/oz
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Delights with Cheddar Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Grilled Chicken Feast in Gravy Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Minced Tuna Feast in Gravy Gourmet Cat Food, Senior 7yrs+, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Tuna Feast in Gravy Grilled Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Meaty Bits Gourmet Grill in Gravy Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Prime Filets Turkey Dinner in Gravy Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Reveal Salmon Filet Treat Cat Food, 1.06 oz

    Open Product Description
    $2.99
    $2.82/oz
  • locked-in price
    Purina Fancy Feast Medleys Shredded Tuna Fare with Spinach in a Savory Broth Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.19
    $0.40/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • locked-in price
    Purina Fancy Feast Medleys Shredded Tuna Fare with Spinach in a Savory Broth Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.19
    $0.40/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • locked-in price
    Purina Fancy Feast Medleys Shredded Tuna Fare with Spinach in a Savory Broth Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.19
    $0.40/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Gravy Lovers Chicken Feast in Gravy Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Turkey Feast in Gravy Grilled Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • ShopRite Unscented Cat Litter, 10 lb

    Open Product Description
    $4.29
    $0.43/lb
  • ShopRite Fresh Scent Hard Clumping Scoopable Cat Litter, 40 lb

    Open Product Description
    $15.29
    $0.38/lb
  • Fresh Step Clean Care Crystals Litter, 8 lb

    Open Product Description
    $25.99
    $0.20/oz
  • locked-in price | Limit 4
    Purina Tidy Cats LightWeight with Glade Tough Odor Solutions Clean Blossoms Clumping Litter, 17 lb
    locked-in price

    Open Product Description
    $26.99
    $1.59/lb
    was $28.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Reveal Tuna Fillet with Crab in Broth Complete Cat Food, 2.47 oz

    Open Product Description
    $1.79
    $0.72/oz
  • 3 for $4.00
    Reveal Grain Free Chicken Breast in Broth Kitten Food Mixer, 2.47 oz

    Open Product Description
    $1.69
    $0.68/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 3 for $4.00
    Reveal Grain Free Ocean Fish in Broth Cat Food Mixer, 2.47 oz

    Open Product Description
    $1.69
    $0.68/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Delectables Lickable Treat Bisque with Tuna & Chicken for Cats, 1.4 oz

    Open Product Description
    $1.49
    $1.06/oz
  • Purina Fancy Feast Natural Wild Alaskan Salmon Recipe Paté Gourmet Cat Food, Kitten, 3 oz

    Open Product Description
    $1.39
    $0.46/oz
Can't find what you're looking for?