Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Snyder's of Hanover Low Fat Thins Pretzels, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $5.19
    $0.32/oz
  • Snack Factory Pretzel Crisps Sea Salt & Cracked Pepper Deli Style Pretzel Crackers, 7.2 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.62/oz
  • On Sale! Limit 4
    Dot's Homestyle Pretzels BBQ Flavored Seasoned Pretzel Twists, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.37/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Snyder's of Hanover Low Fat Unsalted Mini Pretzels, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $5.19
    $0.43/oz
  • Snyder's of Hanover Low Fat Mini Pretzels, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $5.19
    $0.32/oz
  • Snyder's of Hanover Low Fat Pretzels Sticks, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $5.19
    $0.32/oz
  • 3 for $9.00
    Herr's Authentic Sourdough Pub Style Pretzels, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.99
    $0.33/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Dot's Homestyle Pretzels Buffalo Seasoned Pretzel Twists, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.37/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Bowl & Basket Peanut Butter Filled Pretzels, 24 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.49
    $0.23/oz
  • Snack Factory Pretzel Crisps Buffalo Wing Deli Style Pretzel Crackers, 7.2 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.62/oz
  • Snyder's of Hanover Low Fat Sourdough Nibblers Pretzels, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.19
    $0.32/oz
  • Snyder's of Hanover Real Peanut Butter Filled Pretzel Pieces, 10 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.19
    $0.52/oz
  • Snyder's of Hanover Jalapeño Pretzel Pieces, 11.25 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $5.19
    $0.46/oz
  • Flipz Milk Chocolate Covered Pretzels Family Size!, 15 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $8.49
    $0.57/oz
  • Snyder's of Hanover Old Fashioned Pretzel Rods, 27 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $8.99
    $0.33/oz
  • On Sale! Limit 4
    Snack Factory Pretzel Crisps Everything Pretzel Crackers Party Size, 14 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO
    Kosher

    Open Product Description
    $5.99
    $0.43/oz
    was $7.09
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Snack Factory Pretzel Crisps Original Crackers Party Size, 14 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO
    Kosher

    Open Product Description
    $5.99
    $0.43/oz
    was $7.09
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $6.00
    Utz Sourdough Specials Extra Dark Pretzels, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $3.00
    $0.19/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Snyder's of Hanover Itty Bitty Minis Pretzels, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $5.19
    $0.43/oz
  • Snyder's of Hanover Low Fat Butter Snaps Flavored Pretzels, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $5.19
    $0.43/oz
  • Snyder's of Hanover Pretzels, Braided Pretzel Twists Honey Wheat, 12 Oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Non GMO

    Open Product Description
    $5.19
    $0.43/oz
  • Snyder's of Hanover Hot Buffalo Wing Pretzel Pieces, 11.25 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $5.19
    $0.46/oz
  • Snyder's of Hanover Low Fat Dipping Sticks Pretzels, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $5.19
    $0.43/oz
  • Snyder's of Hanover Low Fat Snaps Pretzels, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $5.19
    $0.32/oz
  • On Sale! Limit 4
    Reese's Filled Pretzels with Peanut Butter Filling, 9 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.44/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Bachman Pretzel Stix, 1 oz, 6 pack
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $3.99
    $0.67/oz
    was $4.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $9.00
    Herr's Bite Size Sourdough Pretzels, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.99
    $0.25/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $9.00
    Herr's One Pounder Stix Pretzels, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.25/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Rold Gold Sticks Pretzels Original 16 Oz
    Plant Based
    Vegan
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.25/oz
  • Snack Factory Pretzel Crisps Honey Mustard & Onion Deli Style Pretzel Crackers, 7.2 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.62/oz
Can't find what you're looking for?