All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • Paleo
    Remove Paleo
Sort by
  • On Sale! Limit 4 lbs
    Farm Raised Fresh Faroe Island Salmon Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    was $11.99/lb
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Perdue 98% Fat Free Boneless Skinless Thin Sliced Chicken Breasts
    High Protein
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $5.45 avg/ea
    $4.19/lb
    was $7.79 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • locked-in price | Limit 4
    Bowl & Basket Baby Carrots, 1 lb bag
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $0.99
    was $1.39
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 99 lbs
    Fresh Cooked Snow Crab Clusters, Large, 5-8oz
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    was $12.99/lb
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Yellow Onions, 3 lb bag
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.99
    was $2.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Freshly Ground Meat Loaf Mix, Beef/Pork, Average Weight 1.25 lb Pack
    Plant Based
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $7.49 avg/ea
    $5.99/lb
    was $8.74 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Avocados, 5 count bag
    Vegan
    Paleo

    Open Product Description
    $2.99
    was $3.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Fresh Center Cut Pork Lion Chops, Bone In, Average Weight 1.5 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $3.74 avg/ea
    $2.49/lb
    was $5.99 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Filippo Berio Extra Virgin Olive Oil, 50.7 fl oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $11.99
    $0.24/fl oz
    was $17.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Perdue 99% Fat Free Boneless Skinless Chicken Breast Tenderloins
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.19 avg/ea
    $4.19/lb
    was $5.99 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Perdue 99% Fat Free Boneless Skinless Chicken Breasts
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.36 avg/ea
    $3.49/lb
    was $6.24 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Perdue 99% Fat Free Boneless Skinless Chicken Breasts Value Pack
    High Protein
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.87 avg/ea
    $2.99/lb
    was $14.82 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Certified Angus Beef 93% Lean 7% Fat Lean Ground Beef, 16 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.44/oz
    was $7.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Freshly Ground Pork, Average Weight 1.25 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.36 avg/ea
    $3.49/lb
    was $4.99 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • locked-in price
    Farm Raised Fresh Atlantic Salmon Fillet, Tray Wrapped
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.99 avg/ea
    $9.99/lb
    was $10.99 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Freshly Ground Meat Loaf Mix, Beef/Pork/Veal, Average Weight 1.25 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $7.49 avg/ea
    $5.99/lb
    was $8.74 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Cento All Natural Onion Powder, 3.25 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $0.77/oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Perdue 8% Fat Boneless Skinless Chicken Thigh Filets Value Pack
    High Protein
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $8.64 avg/ea
    $3.00/lb
    was $12.36 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Bowl & Basket Baby Bella Mushrooms, 10 oz
    Vegan
    Paleo
    Kosher

    Open Product Description
    $2.69
    was $2.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Nature's Reserve Beef Grass Fed Ribeye Steak, Boneless, Product of Australia, Average Weight 1.5 lb
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $19.49 avg/ea
    $12.99/lb
    was $22.49 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Perdue Chicken Thighs Value Pack
    High Protein
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $7.90 avg/ea
    $1.49/lb
    was $11.61 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • locked-in price | Limit 4
    Wholesome Pantry Organic Baby Spinach, 5 oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.99
    was $3.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 3 for $8.00
    Fresh Express Kit Caesar Supreme Salad, 10.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Paleo

    Open Product Description
    $2.67
    was $3.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Botticelli Everyday Cooking Extra Virgin Olive Oil, 33.8 fl oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $13.99
    $0.41/fl oz
    was $16.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Filippo Berio Olive Oil, 50.7 fl oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $11.49
    $0.23/fl oz
    was $17.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Wholesome Pantry All Natural Fresh Boneless Skinless Chicken Breasts
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Non GMO

    Open Product Description
    $8.35 avg/ea
    $4.49/lb
    was $10.21 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Wholesome Pantry Cooked Jumbo Cleaned Shrimp, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $14.99
    $0.94/oz
    was $15.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 6 lbs
    USDA Choice Beef Loin New York Strip Steak, Bone In, Average Weight 2 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $17.98 avg/ea
    $8.99/lb
    was $23.98 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • locked-in price
    Bowl & Basket Cage Free Liquid Egg Whites, 32 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.99
    $0.16/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 3 for $8.00
    Fresh Express Chopped Kit Caesar Salad, 10.4 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.67
    was $3.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
Can't find what you're looking for?